Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• HyGo - to po co się odzywasz, mając do powiedzenia tyle, ile masz?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
      Kutz na ostrych lekach
      Polska to abstrakt, bo Polska jest wielonarodowa

wyborcy PO gdzie jesteście??
      abstrakt...
      ja juz nie powiem kto myslal abstrakcyjnie, jak cos(czy raczej kogos) robil, bo wylapalbym bana.
      farsa, po prostu farsa.
      Jak powiedział stary góral
      będzie Polska aż po Ural
      za Uralem będą Chiny
      was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Zamieszczone przez twaróg_kwiatkowski Zobacz posta
        to sa cechy (wiekszosci)nowobogackich, o ktorych mowil Gawriosz.
        E... jak nowobogaccy to tylko 5% społeczeństwa, bo chyba tylko tyle płaci 32% stawkę procentową.

Komentarz

• HyGo : Dziecinada.

Mnie to zastanawia czy Ci wyborcy PO , to tak naprawde mają oczy zamknięte?Jak można nie wyłapywać tego, co gadają ich idole?

Kutz , który atakuje ŚP Kaczyńskiego, za chwilę przekonuje ,że PIS chce wojny

Ludzie! Wy to łykcie?!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sikor Zobacz posta
            E... jak nowobogaccy to tylko 5% społeczeństwa, bo chyba tylko tyle płaci 32% stawkę procentową.
            podciagnalem pod termin tez ludzi wlasnie przyjezdnych, ale myslacych w ten sposob, ktorych jest jednak sporo, i im podobnych. mozna ich nazwac dorobkiewiczami, lub jeszcze inaczej. grunt, ze myslenie(czy raczej jego brak) maja podobne.
            Ostatnio edytowany przez lans; 22495.
            będzie Polska aż po Ural
            za Uralem będą Chiny

Komentarz

• Zamieszczone przez HyGo
              ktoś sie pytał gdzie są wyborcy PO...ja po prostu nie popieram JK i tyle..a teraz milcze w tym temacie..
              Czyli jak większość wyborców BK - w temacie "Polityka" nie macie za wiele do powiedzenia, ale głosujecie na Bronka bo Kaczor to uosobienie wszelkiego zła ( tak Wam w tvnie i GóWnie powiedzieli ).

Komentarz

• Zamieszczone przez Sikor Zobacz posta
                mógłbyś się zdziwić :

http://dziennik.pl/polityka/article1..._podatkow.html
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

to sa cechy (wiekszosci)nowobogackich, o ktorych mowil Gawriosz.

Moja rodzina? w wiekszosci od czasow przedwojennych(i dluzej, ale dokladnie nie wiem). Mowimy oczywiscie o I WŚ.

Panowla Sikor i Twaróg Kwiatkowski apeluję o rozwagę w licytowaniu kto jest bardzie warszawski, a kto mniej. Nie temu służyc miało moje zapytanie. Jak tak dalej pójdzie dyskurs sięgnie rynsztoka.

Twarogu Kwiatkowski.
                  Jeszcze żeby ci nowobogaccy interesowali się historyją Stolycy, to można by im wybaczyc.
                  Jak Jegomośc zapyta ich o niegdysiejszą karuzelę na Bielanach, wycieczki parostatkiem do Młocin, chodzeniu z blagą na Pragie to mało kto z nich będzie wiedzial o co chodzi.
                  Fakt przyznam się bez bicia, choć mogę być za to niemożebnie obsztorcowany, używając tutejszej gwary językowej, z Warszawy nie jestem i mam znią tyle wspólnego co lądowanie Sowietow na Księżycu.
                  Jednak szemrane tanga i walce śpiewane przez M. Fogga & T. Faliszewskiego oraz relacje tubylcow opowiadające o tutejszych klimatach nakreśliły mi w mikronowym stopniu obraz Stolycy. Zresztą z wielką chęcią je chłonąc.
                  Czas na obowiązki Monsieur.
                  Adieu! Do następnej dysputy.
                  "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                  Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

abstrakt...
                    ja juz nie powiem kto myslal abstrakcyjnie, jak cos(czy raczej kogos) robil, bo wylapalbym bana.
                    farsa, po prostu farsa.
                    w gruncie rzeczy skoro coś takiego mówi czołowy (przynajmniej jeśli idzie o medialność/parcie na szkło/a kto wie może nawet intelektualnie??) polityk partii rządzącej, to nie pozostaje mi nic innego, niż zgodzić się z Lloydem Georgiem, iż Polska to "saisonstaat"
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Gawriosz Zobacz posta
                      Panowla Sikor i Twaróg Kwiatkowski apeluję o rozwagę w licytowaniu kto jest bardzie warszawski, a kto mniej. Nie temu służyc miało moje zapytanie. Jak tak dalej pójdzie dyskurs sięgnie rynsztoka.
                      a czy ja sie z czyms obnosze, poza pogarda dla wszelkiej masci lewactwa?
                      będzie Polska aż po Ural
                      za Uralem będą Chiny

Komentarz

• Zamieszczone przez mkr Zobacz posta
                        Od kiedy na uczelni wyższej ma się wpajać szacunku do Ojczyzny? Od tego jest jest rodzina od młodego.
                        I państwo Polskie (nie mylić z Ojczyzną) nic mi za frajer nie dało, natomiast ja jemu za frajer cały czas daje i efektów nie ma.

Oki poleciałem z Ojczyzną, ale wychowanie jest obowiązkiem każdego pracownika naukowo-dydaktycznego, o czym większość wykładowców zapomina.

Mogłeś nie wiedzieć, że Prawo o szkolnictwie wyższym mówi:
                        Art. 111. 1. Pracownicy naukowo-dydaktyczni są obowiązani:
                        1) kształcić i wychowywać studentów;
                        2) prowadzić badania naukowe i prace rozwojowe, rozwijać twórczość naukową albo artystyczną;
                        3) uczestniczyć w pracach organizacyjnych uczelni
                        EDIT: nie znajomość prawa nie zwalnia z jego respektowania
                        Ostatnio edytowany przez AdiMar; 18653.
                        I wszystkie komputery Panu udowodnią, że Pan nie ma racji, a Pan mówi nie, bo nie. Mówię Panu święte słowa, a Pan moja krowa.

Komentarz

• Czym oni w tej Platformie szprycują tych tetryków?

A to tak, "na dobranoc".
                          Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub ich.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                            Kutz to kawał skurwysyna!
                            wstyd mi - jako Ślązakowi - za tego moczymordę-skurwysyna strasznie, ale co zrobić...

Komentarz

a czy ja sie z czyms obnosze, poza pogarda dla wszelkiej masci lewactwa?
                              A czy ja napisałem, że się Jegomość obnosi?

No proszę Szanownego, nie popadajmy w skrajności w dokonywaniu wykładni treści postow.
                              "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                              Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gawriosz Zobacz posta
                                Panowla Sikor i Twaróg Kwiatkowski apeluję o rozwagę w licytowaniu kto jest bardzie warszawski, a kto mniej.
                                Ja nie jestem Warszawiakiem. Jestem przyjezdnym dorobkiewiczem jak to określa Twaróg. Tylko jakoś ani ja ani moi znajomi do tego opisu nie pasują.

A po prostu nie lubię jak ktoś tak generalizuję. Bo równie dobrze do tego opisu można "podciągnąć" rodowitych.

Już nie rozmywam...

Komentarz

Pracuję...
                                X