Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez vacu Zobacz posta
    mkr, ale to nie wina Komorowskiego, że stara gwardia na niego głosuje. (...)
    Zadziwia mnie jednak to, z jaką łatwością na tym forum przypina się łatkę komunisty.

Wybaczysz, że wyciąłem dwa cytaty z twojej wiadomości, ale te dwa zdania są ze sobą powiązane.
    To, że nie jego wina to bym polemizował. Generał Dukaczewski wyraźnie opowiadał się,że Komorowski bo wspierał WSI i bronił przed rozwiązaniem. A czym było WSI? Przecież to właśnie przedłużenie komuny.
    On zapobiegał o te poparcie swoją działalnością bodaj od 1991r. (po zmianie retoryki n.t. okrągłego stołu).

Również pozdrawiam

Komentarz

• Drogi twarogu_kwiatkowski,
      Wyśmiać i wyszydzić można wszystko/wszystkich. To nie jest wielka sztuka
      TSW

Komentarz

• vacu: Niby nie wielka , ale śmiem twierdzieć ,że to tajemnica wygranej Komorowskiego.

Komentarz

Drogi twarogu_kwiatkowski,
          Wyśmiać i wyszydzić można wszystko/wszystkich. To nie jest wielka sztuka
          jakie wyszydzanie? to byla glupia odpowiedz na jeszcze glupsze stwierdzenie
          bartoszewski wielki patriota.... buhahahaha
          Jak powiedział stary góral
          będzie Polska aż po Ural
          za Uralem będą Chiny
          was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
            Rumcjas:

No dobra , ale konkretnie o co Ci chodzi?
            Nie popieram Twojego wyboru i jako wybór kibica mnie dziwi.To wszystko.

EOT
            O nic mi nie chodzi.
            Porostu Twój tekst o najebanej młodzieży uważałem za nie do końca OK.
            Co do bycia kibicem i głosowania tylko na JK ,no cóż sporo ludzi jest kibicami i nie glosowało na JK. Myślę ,że dosyć spora grupa ,która się tu nigdy nie wypowie bo się narazi na nieuprzejme uwagi.
            Co do nas jako kibiców Legii ,rządy PO władza ITI w klubie ma szczególny wydźwięk.
            Tylko nie dajmy się zwariować wybór JK na prezydenta nic nie zmieni w naszej sytuacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
              Naobiecywałeś Bronek to teraz działaj- bo zostało ci już tylko 500 dni. Naród czeka i rozliczy. Czekam więc na parytety, podwyżki w służbie zdrowia i dla nauczycieli, zniżki dla studentów, finansowanie in vitro, wyjście z NATO i Afganistanu i jeszcze wiele, wiele innych.
              Komorowski obiecywał parytety?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta

Co więcej - stwierdził,że ręka by mu zadrżała przy 99 lub 100%

wszystko poniżej popiera
                ...ta ziemia do Polski należy
                choć Polska daleko jest stąd,
                bo wolność krzyżami się mierzy
                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Będę namawiał swoje środowisko polityczne, by przyjąć 35-proc. parytet, a jeśli Sejm uchwali 50 proc., to jako prezydent też taką ustawę podpiszę - zapowiedział na Kongresie Kobiet marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

Komentarz

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosc...c_35_proc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1025917,...l?ticaid=1a76d

Chociaż to żaden dowód co zapewne potwierdzi każdy niezawisły sąd.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                      (...)
                      Na jego miejscu nawet bym cisnął w tym kierunku.
                      AK47 ja jednak uważam, że to byłby błąd polityczny. Ogromny zabieg propagandowy: "widzicie, zgoda buduje".

Ja bym chciał aby teraz JK wsparł skrzydło liberalne, może nawet wchłoną jako UPR na przystawkę (od dłuższego czasu chyba tam jakiś ruch pro-PIS jest), takie rozwiązanie mogło by przynieś ogromny argument propagandowy. A wycofał skrzydło pod imieniem Kluzik-Rostowskiej.
                      Wytykać deficyt, obniżkę podatków i inne aspekty ekonomiczne przez takie osoby jak: Z.Gilowska (jak jej się oczywiście jeszcze chce działać).

Popieranie działań socjalnych, będzie tylko graniem na platformę której to będzie na rękę przed wyborami.

Komentarz

• Okej, gdzieś mi to umknęło.

Komentarz

Nie mówiąc już o Bartoszewskim - niesamowitym patriotą, człowiekiem nietuzinkowym któremu żaden z miłościwie nam panujących polityków nie dorasta do pięt..
                          z palikotem moze walczyć o miano prze dałna
                          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Rumcajs Zobacz posta
                            O nic mi nie chodzi.
                            Porostu Twój tekst o najebanej młodzieży uważałem za nie do końca OK.
                            Co do bycia kibicem i głosowania tylko na JK ,no cóż sporo ludzi jest kibicami i nie glosowało na JK. Myślę ,że dosyć spora grupa ,która się tu nigdy nie wypowie bo się narazi na nieuprzejme uwagi.
                            Co do nas jako kibiców Legii ,rządy PO władza ITI w klubie ma szczególny wydźwięk.
                            Tylko nie dajmy się zwariować wybór JK na prezydenta nic nie zmieni w naszej sytuacji.
                            Mój tekst o najebanej młodzieży zakończony był emotą Weź już się odczep.
                            Zresztą nie jest tajemnicą ,że duża frekwencja ratowała BK i robiono wszystko, żeby można było głosować gdzie się da.

Co do głosowania na JK przez kibiców.Nikt tu nikogo nie zjada.Nieuprzejme uwagi?No skoro mój tekst o współczuciu jest takowym..niech Ci będzie.

Ja nie rozumiem jak można rozróżniać Komorowskiego od Schetyny czy Tuska?
                            Schetyna nas na dołki zagnał w imię dobrego PR , a Tusk reklamował Komorowskiego kłamiąc na nasz temat.

Napisz coś konkretnego na temat swojego wyboru.Nikt Cie tu nie zje.

Komentarz

mkr, ale to nie wina Komorowskiego, że stara gwardia na niego głosuje. W ich przypadku jest to wybór mniejszego zła. Zachowałbym się analogicznie, gdybym miał nie daj Boże wybór przykładowo między Kaczyńskim a Lepperem czy innym oryginałem. Zadziwia mnie jednak to, z jaką łatwością na tym forum przypina się łatkę komunisty. Wajda, Olbrychski, żona Herberta - wszyscy którzy opowiedzieli się za Bronkiem byli tutaj skrytykowani.
                              Tyle, że oni byli krytykowani zanim poparli Bronka. Co do żony Herberta - przypominam:

http://foxx-news.blogspot.com/2008/02/jestemy.html

oraz:

http://www.youtube.com/watch?v=rRNkMipddm4

Nie mówiąc już o Bartoszewskim - niesamowitym patriotą, człowiekiem nietuzinkowym któremu żaden z miłościwie nam panujących polityków nie dorasta do pięt.
                              To Twoja opinia

http://foxx-news.blogspot.com/2009/0...obory-sle.html

Tyle.
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tuzin oby Komorowi coś nie umkło
                                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Pracuję...
                                X