Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    Tusk ma dwa lata bez żadnej wymówki ani usprawiedliwienia. Nie będzie mógł mówić że prace rządu paraliżuje prezydent.
    Dwa lata. Żadnej wymówki.
    Dwa lata w czasie których można roz***ać pół Polski. Jestem zły, bo w moim odczuciu wygrana Komorowskiego to zwycięstwo kosmopolitów, obywateli Europy zapatrzonych na Zachód, wstydzących się tego "Ciemnogrodu".
    Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub ich.

Komentarz

• mial prawo, ale wiadomo ze wiekszosc tamtejszego elektoratu wybierze kandydata PełO. dlatego taka byla nagonka z tymi świstkami uprawniajacymi do glosowania
      skąd masz takie informacje? Poza tym pytam poważnie - ilu z tych co pojechali miało zaświadczenia? I myślisz że oni zecydowali? Bez przesady

"Nie ma solidarności bez wolności" - co on ********? czyli co było przed '89?

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Jeżeli się potwierdzi, pierwszy raz od '89 "narodził się" lider prawicy o niekwestionowanym mandacie społecznym, dysponujący jednocześnie odpowiednimi kwalifikacjami intelektualnymi
      No tu się zgodzę.

Zamieszczone przez Bold Zobacz posta
      Dwa lata w czasie których można roz***ać pół Polski.
      nie aż tak bardzo. w dwa lata można natomiast stracić baaaardzo dużo poparcia, właśnie dlatego że nie będzie na kogo już zwalić winy za nieudolność.
      Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta

Edit: Ciąganie urn za najebaną młodzieżą dało rezultat
        Mając 31 lat czuje się dość młodo.I nikt za mną urny nie ciągał,i zagłosowałem na trzeźwo na Bronka.
        Ot tyle w temacie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bold Zobacz posta
          Dwa lata w czasie których można roz***ać pół Polski. Jestem zły, bo w moim odczuciu wygrana Komorowskiego to zwycięstwo kosmopolitów, obywateli Europy zapatrzonych na Zachód, wstydzących się tego "Ciemnogrodu".
          dokladnie tak, najgorsze jest jednak ze wiekszosc mlodych ludzi lyka ten proeuropejski ideal postawy
          Jak powiedział stary góral
          będzie Polska aż po Ural
          za Uralem będą Chiny
          was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Bold: Spokojnie różnica jest naprawdę niewielka.Jutro będą przerażeni.

Komentarz

• Prośba o przypisywanie Foxxowi tego, co faktycznie napisał
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• karwa mać
                ćwok prezydentem no nic bywa
                ps:
                w jednym sondażu 6 procent róznicy
                w innym 3 procenty
                ale chyba nie ma co liczyć na cud
                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Rumcajs Zobacz posta
                  Mając 31 lat czuje się dość młodo.I nikt za mną urny nie ciągał,i zagłosowałem na trzeźwo na Bronka.
                  Ot tyle w temacie.
                  Osobiście współczuję.
                  Zwracaj uwagę na emoty następnym razem.Zapytałbym czemu na Bronka , ale znam odpowiedź.

P.S. Też mam 31 lat.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta

Raffi - niezła rozbieżność co do frekwencji. SMG 52, OPOB 56.
                    nom, zwróciłem uwagę. Jeśli patrzeć na wyniki z 17, to ja stawiałbym na... 54%
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Ot tyle w temacie.
                      no to Cypis nie poszedl sladami Rumcajsa

Komentarz

• Wybacz Foxx, wyedytowane

Komentarz

• Wiadomo już że na JK głosowało więcej ludzi niż na PiS w wyborach parlamentarnych (będzie ponad 7 mln). Biorąc pod uwagę że JK, mimo ostatnich zmian wizerunkowych i w mniejszym stopniu poglądowych, nadal ma nieporównywanie większy elektorat negatywny niż PiS jako całość, z optymizmem patrzę w przyszłość.
                          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Ot tyle w temacie.
                            Może to te upały ?

Tak jak napisał karakan różnica jest naprawdę niewielka.
                            naszym nałogiem jest nasz klub!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                              Bold: Spokojnie różnica jest naprawdę niewielka.Jutro będą przerażeni.
                              Nie wierzę że po raz kolejny sondaże zawiodły. Powoli trzeba oswajać się z myślą że przyjdzie nam żyć w dziwnych czasach.
                              Mam nadzieję że wkrótce przeje się Polakom liberalno-socjalny () eksperyment.
                              Zaiste, obrzydliwa to kompozycja.
                              Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub ich.

Komentarz

• Zamieszczone przez Niezależna.pl
                                БРОНИСЛАВ КОМОРОВСКИЙ - 53 PROC., JAROSŁAW KACZYŃSKI - 47 PROC.

Komentarz

Pracuję...
                                X