Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tymczasem krąży sms o treści:

Komunikat Operatora:
    Oddając głos na Bronka potwierdzasz włączenie roamingu sieci MoscowMobile w Twoim telefonie na terytorium RP - Radziecka Polsza.
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Bardzo dobry tekst wklejony przez Foxx'a
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Ja tez znalazłem bardzo dobry tekst, z którym CAŁKOWICIE się zgadzam:

KACZYŃSKI WYGRA, JESLI DOBRZE PRZEGRA
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez konserwatyzm.pl
          Dzisiaj pan Mikke ogłosił swoje poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego. Co z tym faktem zrobią wspomniani publicyści naszego Portalu? Zapraszam do dalszej debaty.
          Zaskoczył mnie Mikke teraz,nigdy nie spodziewałbym się że on byłby w stanie poprzeć kogoś o tak socjalistycznych poglądach,oczywiście jest to zaskok na plus

Wrzucam stary tekst Wildsteina,bardzo trafny z resztą

“IV RP to państwo, które zamordowało Barbarę Blidę”. To kuriozalne zdanie pochodzi z wypowiedzi Adama Michnika wzywającego do zwierania szeregów w drugiej turze wyborów dla powstrzymania Jarosława Kaczyńskiego.

Podobną rzecz powiedział Bronisław Komorowski na zakończenie telewizyjnej debaty prezydenckich kandydatów. Mamy więc do czynienia ze strategią wyborczą.

Czy to III RP zabiła Krzysztofa Olewnika, Marka Papałę albo Jacka Dębskiego, a potem wykonawców tych morderstw, masowo popełniających samobójstwa pod troskliwym nadzorem Straży Więziennej? W każdym z tych wypadków mieliśmy do czynienia z korupcją i przestępczymi układami na wysokim szczeblu, bezradnością wymiaru sprawiedliwości i bezkarnością zleceniodawców zabójstw. Kto jest odpowiedzialny za opisywane przez nas ostatnio morderstwa i zaginięcia świadków koronnych? Czy należy obwinić za te śmierci Adama Michnika, Tadeusza Mazowieckiego, a może Bronisława Komorowskiego?

W trakcie sprawowania władzy przez premiera Tuska i marszałka Komorowskiego sędzia z Garwolina powiesił się po przeszukaniu przez funkcjonariuszy ABW jego służbowego pomieszczenia. W tym samym czasie podpułkownik Barbara P. popełniła samobójstwo po tym, gdy wielokrotnie przesłuchiwana była w sprawie śledztw za rządów PiS. Czy jej śmierć jest mniej tragiczna niż śmierć Blidy? Może należy więc oskarżyć kandydata Komorowskiego o tę i podobne zbrodnie?

Funkcjonariusze ABW, którzy weszli do domu Blidy, popełnili grzech nadmiernej delikatności: oskarżani wcześniej o brutalność nie założyli jej kajdanek i nie pilnowali w toalecie. Od początku polityczne żerowanie na jej śmierci było czymś ohydnym. Czas, aby Władysław Bartoszewski nazwał po imieniu praktyki Komorowskiego i jego propagandystów.
          Edyta

Mam zapewnienie, że jeszcze w tym roku uda nam się usunąć z Wawelu grób Kaczyńskiego.

Ostatnio edytowany przez Bastardo; 23374.

Komentarz

• Ja tu wrzucę tekst który napisałem przyjacielowi, oburzonemu na tekst Jarka o Gierku i stwierdził że w drugiej turze nie pójdzie głosować...
            "(...)" ale nie ma innej możliwości niż, mimo wszystko, oddanie głosu na Jarka. Przecież on sam tych tekstów nie wymyśla, ktoś mu je pisze... a skoro cały jego image w tych wyborach polega na "zmianie" wizerunku to konsekwentnie to realizuje :/ słabe to jest ale innego wyjścia nie ma.
            A to że Lech z bliźniaków był mądrzejszy to nie ulega wątpliwości.
            Ale wyobraź sobie po niedzieli prezydenta Bronka... i idź zagłosuj

Tak ja to widzę, choć faktycznie poniosło sztab Jarka strasznie... bo nie wierzę, że on sam tak się pucuje do czerwonych.
            Mam tylko nadzieję, że większość ludzi myślących dla których wyrocznią nie jest TVN myśli podobnie, bo tak naprawdę to jest strzał w stopę...
            Beer Football Girl... eee... Wife?!

Komentarz

• Panowie w jedności siła!

Podzdrawiam wszystkich Ukochanych Legionistów!

W temacie politycznym można parafrazowac:

Megaprzebój filmowy Doris Day- tu w polskim wykonaniu Barbary Muszyńskiej.
              "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Maćku - nie zgadzam się z ani jednym punktem Twojej opinii. O tym, który z braci jest bardziej ogarnięty można się przekonać choćby śledząc ich wypowiedzi, działalność polityczną, czy politykę personalną - to z rekomendacji Lecha w rządzie PiS znaleźli się J. Kaczmarek z ferajną. Jestem przekonany, że słowa o Gierku pochodziły od Jarosława (jak dzisiaj w tvn24 powiedział jeden ze współautorów wywiadu-rzeki z Kaczorami - P. Zaremba - mówił to już 5 lat temu, więc nic nowego). Jeżeli chodzi o takie, a nie inne powtórzenie tego w kampanii - kontekst bardzo dobrze naświetlił Wyszkowski.

Swoją drogą, prześmieszny był dzisiaj Sikorski przedstawiający Wałęsę jako "robotnika więzionego przez Gierka" - to właśnie na ten okres przypadają dowody na donosisielstwo "Bolka" oraz sugerujący, że następne ciepłe słowa Kaczyński wypowie o "opresorze" Jaruzelu. Chyba zapomniał, że ów Jaruzel razem z Urbanem i całą "zatoką czerwonych świń" poparli Bronka i że - zdaniem jego zaplecza medialnego - mamy się "odpieprzyć od generała"

W pełni zgadzam się z diagnozą Wyszkowskiego

PS Dla młodzieży: http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Wyszkowski
                Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Pomijając już co wypada, co nie, to czy ci wszyscy idioci nie rozumieją, że nic im do tego kto będzie leżał w krypcie? Że żadna większość czy mniejszość nie ma tu nic do gadania?

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    Maćku - nie zgadzam się z ani jednym punktem Twojej opinii. (...)
                    Ech... Jarku (dwuznaczność zamierzona w kontekście wypowiedzi)
                    nie będę z Tobą polemizował w tematach politycznych bo wiem że nie mam najmniejszych szans... tym bardziej, że w pewnych kwestiach Twojej działalności blogerskiej jesteś dla mnie Mistrzem
                    Natomiast martwi mnie to, że stwierdziłeś o wypowiedzi Jarka odnośnie Gierka, że to jego autorski tekst... powiem więcej przeraża mnie to. Do tej pory myślałem że ukłony w kierunku czerwonych to zamierzony trik polityczny nie mający nic wspólnego z Jarkowymi poglądami, że to ściema a tu zonk... ja Gierka pamiętam tylko z powiedzenia moich rodziców "chcesz cukierka... itd " ale historia i ekonomia nie kłamie Gierkowe ożywienie gospodarcze załatwiło nas konkretnie, pewnie gdybyśmy nie musieli płacić Ruskim lenna być może, być może to ożywienie stałoby się faktem ale wyszła lipa za którą wszyscy musieliśmy płacić.
                    Ogólnie w sprawach czerwonych Jarosław zawiódł mnie totalnie ale i tak: Przebrała się miarka
                    Beer Football Girl... eee... Wife?!

Komentarz

• Nie wiem, co Ciebie przeraża, bo Kaczyński w czynach jest jednoznaczny. Resztę napisał Wyszkowski, a wcześniej powiedziała Kluzik-Rostkowska.

PS. Dzięki za dobre słowo, ale mojego imienia w nicku nie ma
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• jestem zszokowany tym, że Bronek dzisiaj na wiecu w Ostrowcu Świętokrzyskim postanowił wezwać do głosowania na Jarka

mówił mniej więcej coś takiego, że trzeba pamiętać, że żeby zostały wprowadzone ulgi dla wszystkich studentów to musi być co do tego zgoda między premierem a prezydentem

z tego co pamiętam Tusk jasno obiecywał , że takie ulgi będą , więc je popiera

z tego co pamiętam, Jarek głosował za takimi ulgami w tej kadencji sejmu, więc ten kandydat na prezydenta je popiera

z tego co pamiętam, Bronek głosował w tej kadencji sejmu przeciwko takim ulgom, więc ten kandydat takich ulg nie popiera

zatem w tej kwestii jest zgoda między premierem Tuskiem i kandydatem na prezydenta - Kaczyńskim, natomiast brak takiej zgody między premierem a kandydatem na prezydenta - Komorowskim

wniosek jest prosty :

Bronek wezwał dzisiaj do głosowania na Jarka

być może dlatego tłumek na jego wiecu trochę chyba zgłupiał, bo gdy Bronek wezwał zaraz potem do tego aby pamiętać kto dzielił , tłumek zaczął skandować : Bronek ! Bronek ! Bronek !

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Bronek to w tym Ostrowcu wyglądał tak jakby już wcześniej świętował.Chyba trochę poświętowali w autokarze ,przynajmniej na takich wyglądali,a jak obserwuję te machanie Bronka,to wygląda to tak sztucznie,że bardziej się nie da.Siebie jednak przeszedł w Inowrocławiu Wałęsa,który strzelił coś takiego,,byl taki jeden co się kłócił o krzesło i samolot i teraz nie żyje" ,to jest jednak jakaś chora nienawiść.

Komentarz

• Takie są losy głosów oddanych na PO
                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                            Ostatnio edytowany przez (L)uko; 4196.

Komentarz

• Dobre przemówienie miał Jarek wczoraj w Warszawie. Przyznaję. ALE jedno mnie uderzyło - jak zaczął mówić, że monopol władzy to brak kontroli i zagrożenie dla demokracji.
                              Jakoś tego nie mówił przez dwa lata wspólnych rządów z bratem...

Komentarz

• już jutro głosowanie i na wszelki wypadek przypominam o ciszy wyborczej od tego momentu aż do 20 w niedzielę
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X