Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciężko było głosować w tym roku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
      Ciekawe kto przekłamuje te wyniki sondażowe ? Tvn czy TVP ?
      TVP przebadała 50000 wychodzących z lokali
      TVN 6000 telefonicznie

Sam sobie odpowiedz na to pytanie...
      "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Dziękuje, dobranoc nie ma takiego liczenia
        Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Z niecierpliwością czekam na oficjalne wyniki 1. tury. W dupie mam kto wygrał. To, co interesuje mnie najbardziej - która strona (SMG KRC czy OPOB) bardziej popłynęła w "sondażach". Bo ktoś wykręcił niezły wałek!

RadO - sensowny argument, zobaczymy. W każdym razie jeśli oficjalne wyniki jasno wskażą w jedną ze stron (a nie np. zatrzymają się "w połowie drogi") to dla drugiej będzie to wg. mnie całkowita kompromitacja i utrata wszelkiej wiarygodności.

A tak serio, to prawdziwym zwycięzcą tej kampanii jest Napieralski. Od niecałych 3% do 12% w miesiąc. Obiektywnie trzeba przyznać, że w tej kampanii pracował najciężej i widać że się opłaciło.
          Drugim zwycięzcą jest Korwin.

ps. "Żaden z kandydatów nie zasługuje na mój głos" - to napisałem na karcie wyborczej. Oddałem chyba najszczerszy głos w życiu.
          Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
            Z niecierpliwością czekam na oficjalne wyniki 1. tury. W dupie mam kto wygrał. To, co interesuje mnie najbardziej - która strona (SMG KRC czy OPOB) bardziej popłynęła w "sondażach". Bo ktoś wykręcił niezły wałek! RadO - sensowny argument, zobaczymy. W każdym razie jeśli oficjalne wyniki jasno wskażą w jedną ze stron (a nie np. zatrzymają się "w połowie drogi") to dla drugiej będzie to wg. mnie całkowita kompromitacja i utrata wszelkiej wiarygodności.
            Dokładnie. Też czekam... Choć mam swojego "faworyta".

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
            A tak serio, to prawdziwym zwycięzcą tej kampanii jest Napieralski. Od niecałych 3% do 12% w miesiąc. Obiektywnie trzeba przyznać, że w tej kampanii pracował najciężej i widać że się opłaciło.
            Też się zgadzam. Najbardziej wyrazista kampania. No i ze 2% zapewniły mu panie z tej idiotycznej pioseneczki...
            "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• a druga tura w wakacje

edit: Co do sondaży.Wszyscy pamiętaja te przedwyborcze z TVN?Zaskakująca różnica prawda?

Komentarz

• Rado skąd ta informacja ?

Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
                TVN 6000 telefonicznie
                bo znalazłem coś takiego.
                Bronisław Komorowski wygrał I turę wyborów prezydenckich - wynika z sondażu exit polls grupy SMG KRC dla TVN.
                Legia Legia Warszawa

Komentarz

• z TVN gdzie powiedziano, przy sondażu, że był zrobiony na próbie 6000 wyborców ? I jeszcze się chwalili, że to niesamowite bo zawsze robili na 1000.
                  NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                    Drugim zwycięzcą jest Korwin.
                    Co do Napieralskiego. Elektorat lewaków jest zawsze zwarty i gotowy oraz oddany PZPR, pardon SLD czyli komunie Nieważne czy to Miller, Kwachu, niezatapialny krążownik Józek O., czy Cimoszka startuje.
                    "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                    Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• TNS - exit pool (50 tys)
                      SMG - telefon (6 tys, próba stacjonarki i komórki)
                      homo homini - telefon (5 tys, próba stacjonarki i komórki)

exit pool wydaje się być lepszą metodą choć jak pokazały wybory do europarlamentu może być różnie - wtedy to właśnie SMG trafiło niemal idealnie robiąc badanie przez CATI - przez co pewnie zdecydowali się na tą samą metodę i dziś.

Z tego co wiem SMG w II turze ma robić exit poola.
                      Ostatnio edytowany przez Lawy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• sondaż Homo Homini dla Polsat News:
                        - Komorowski - 44,5%
                        - Kaczynski - 34,3%
                        - Napieralski - 13,5%
                        - Pawlak - 2,1%

Komentarz

• a gdzie macie to info że SMG nie robiło exit polls tylko CATI?
                          Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez Gawriosz Zobacz posta
                            Co do Napieralskiego. Elektorat lewaków jest zawsze zwarty i gotowy oraz oddany PZPR, pardon SLD czyli komunie Nieważne czy to Miller, Kwachu, niezatapialny krążownik Józek O., czy Cimoszka startuje.
                            Napieralski dostał najwięcej głosów na wsi w grupie docelowej 29-39 lat.
                            Cała komunistyczna elita oficjalnie bądź nieoficjalnie jest po "jasnej stronie mocy - PO"(oprócz Millera).

Tym samym Napieralski przejął część elektoratu Pawlaka, zapewne z powodu koalicji zielonych z PO. Jest to pozytywne w tym względzie, że raczej te głosy nie przejdą na Komorowskiego, ciekawe co z resztą.

Jakoś nie widzę Napieralskiego, który otwarcie poprze Bronka.
                            Oj będzie się działo.

Komentarz

• Trzeba czekać na oficjalne info. Obawiam się, że sondaż OBOP i SMG spotkają się w połowie, będzie około 10 % różnicy i raczej kaplica. A do tego jeszcze przez dwa najbliższe tygodnie czeka nas żenujące adorowanie komunistów przez obu kandydatów..

Rozczarowałem się
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Na stronie wsi24.pl taki cytat znalazłem przy wyniku sondaży SMG:

Sondaż przeprowadzono w ostatnich trzech godzinach głosowania na próbie mieszanej sześciu tysięcy telefonów stacjonarnych i komórkowych wśród osób, które już oddały głos.

Komentarz

Pracuję...
                                X