Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Yevaud
    Zależy, co się rozumie przez słowo "afera". Gdyby afery z teczkami kiedyś nie rozpętał, to może bez większego krzyku wszyscy by się dali przekonać do "odUBeczenia" kiedyś, dawno dawno temu, w poprzednim wieku, przed rządami SLD - które to zresztą po idiotycznych wyczynach Anntka Policmajstra wybory wygrało
    O, a to ciekawe . Jakaś nowa wersja historii Polski? Wszak SdRP wygrało wybory po tym, jak najpierw koalicja strachu przed zawartością teczek (Wałęsa, SdRP, Unia Demokratyczna, KLD oraz PSL) przeprowadziła w jedną noc zamach stanu, obalając rząd Olszewskiego (czy ktoś ich widział przed Trybunałem Konstytucyjnym?), i po zawirowaniach z Pawlakiem i Suchocką, UDecja zarządała od prawej strony ugrupowań postsolidarnościowych, by poparły rząd Suchockiej (w votum zaufania), rezygnując z lustracji i dekomunizacji. A później podniosła krzyk (przede wszystkim na łamach "Wyboczej"), że nie zgadzając się na to, ugrupowania te otworzyły drogę do władzy czerwonym. Ktoś zapomniał o "grubej kresce", inwigilacji prawicy (rząd Suchockiej - UDecja) oraz "wzmacnianiu lewej nogi" przez Wałęsę...

Szczyt hipokryzji.

Jeżeli chodzi o Antka, pisałem już że zgadzam się z analizą Łysiaka. Podstawowy błąd polegał na tym, że chciał uczciwie przedstawić calą listę. Gdyby pominął ludzi UD - Udecja razem z czerwonymi rozjechałaby Wałęsę i prawicę, i odwrotnie. Machiavelli to on nie jest... Sam zbudował koalicję strachu. Gdyby nie była w tym wszystkim duża część prawdy, nasi światli demokraci z "Jasnogrodu" nie zareagowaliby tak nerwowo . To oczywiste.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
      Zamieszczone przez Yevaud
      Zależy, co się rozumie przez słowo "afera". Gdyby afery z teczkami kiedyś nie rozpętał, to może bez większego krzyku wszyscy by się dali przekonać do "odUBeczenia" kiedyś, dawno dawno temu, w poprzednim wieku, przed rządami SLD - które to zresztą po idiotycznych wyczynach Anntka Policmajstra wybory wygrało
      O, a to ciekawe . Jakaś nowa wersja historii Polski? Wszak SdRP wygrało wybory po tym, jak najpierw koalicja strachu przed zawartością teczek (Wałęsa, SdRP, Unia Demokratyczna, KLD oraz PSL) przeprowadziła w jedną noc zamach stanu, obalając rząd Olszewskiego (czy ktoś ich widział przed Trybunałem Konstytucyjnym?), i po zawirowaniach z Pawlakiem i Suchocką, UDecja zarządała od prawej strony ugrupowań postsolidarnościowych, by poparły rząd Suchockiej (w votum zaufania), rezygnując z lustracji i dekomunizacji. A później podniosła krzyk (przede wszystkim na łamach "Wyboczej"), że nie zgadzając się na to, ugrupowania te otworzyły drogę do władzy czerwonym. Ktoś zapomniał o "grubej kresce", inwigilacji prawicy (rząd Suchockiej - UDecja) oraz "wzmacnianiu lewej nogi" przez Wałęsę...

Szczyt hipokryzji.

Jeżeli chodzi o Antka, pisałem już że zgadzam się z analizą Łysiaka. Podstawowy błąd polegał na tym, że chciał uczciwie przedstawić calą listę. Gdyby pominął ludzi UD - Udecja razem z czerwonymi rozjechałaby Wałęsę i prawicę, i odwrotnie. Machiavelli to on nie jest...
      Sam zbudował koalicję strachu.
      Gdyby nie była w tym wszystkim duża część prawdy, nasi światli demokraci z "Jasnogrodu" nie zareagowaliby tak nerwowo . To oczywiste.
      Ja właśnie o tym! Gdyby nie bezmyślność Antka....
      Ale to przecież nie tylko o Unię Demokratyczną chodziło.

Na czele klisty Antka znalazł się np. marszałek Chrzanowski - ZChN i dziwić się można było tylko, że premier Olszewski nie. Z dzisiejszej perspektywy wygląda to dla mnie tak, jakby to służby zagrały pierwszym naiwnym - Macierewiczem właśnie - wtykając mu dużo sensacyjnych materiałów, których część o kant dupy by potłuc można
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Ja właśnie o tym! Gdyby nie bezmyślność Antka....
        Ale to przecież nie tylko o Unię Demokratyczną chodziło.
        Ale UD była wtedy BARDZO silna. Co najważniejsze, udało jej się do tego spisku przekonać bardzo dużą część społeczeństwa a Maciarewicza zdyskredytować. To świadczy o sile. Zresztą spady z niej nadal są silne...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Przepraszam - do jakiego spisku? Spisek to do dziś wietrzy Antkem M. UD co najwyżej mogło przekonać naród, żę Antek M. to świr - ale naprawdę nie trzeba było się wysilać - sam tą akcją się zbłaźnił.

Komentarz

Przepraszam - do jakiego spisku? Spisek to do dziś wietrzy Antkem M. UD co najwyżej mogło przekonać naród, żę Antek M. to świr - ale naprawdę nie trzeba było się wysilać - sam tą akcją się zbłaźnił.
            Zbłaźnił to się IMO jedynie tym, że pojechał po całości - jak napisał wyżej Foxx. Ofgłosił zwyczajnie to co miał w papierach. Teraz powoli wyłazi na wierzch kto miał wówczas rację. Maciarewicz wykazał po prostu naiwność i tyle dlatego był spisek i nocna zmiana. A świra trzeba by ło z niego zrobić, bo kto uwierzy świrowi? Stara sowiecka metoda - płotki do łagru, rekiny do psychuszki. Że zdrowi psychicznie? A kogo obchodzi co jest naprawdę? Ważne w co wierzy publika.
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
              Teraz powoli wyłazi na wierzch kto miał wówczas rację.
              Co niby wyłazi? Nawet komuchom nie potrafi się nic udowodnić. A Wałęsa został oczyszczony. Co takiego wyszło? Czyżby rzeczywiście Chrzanowski okazał się SBekiem? Zakładam, że o Hejmo jednak nie był na liście MaciErewicza (nie MaciArewicza)

Komentarz

• Fajnych rzeczy o kandydatach można dowiedzieć się z pojedynków przeprowadzanych codziennie na łamach "Metra"

Wczoraj senator Szyszkowska stwierdziła, że UE liczy obecnie 16 państw Przy okazji zaznaczył, że nie jest pewna, bo ona generalnie jest przecina Unii i się nia nie interesuje.

Dziś kolejny artysta - Stan Tymiński. Na pytanie kiedy Polska wstapiła do UE odpowiedział:

"Ja nie przyjechałem tutaj na egzamin. Polska jest w UE od dwóch lat, wstapiła w maju 2003 r. To była dziwnie żenująca ceremonia!"

:O
                jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Zamieszczone przez Nazgul
                  Co niby wyłazi? Nawet komuchom nie potrafi się nic udowodnić.
                  Bo mają władzę. Nie gryzie się reki która żreć daje

Zamieszczone przez Yevaud
                  A Wałęsa został oczyszczony. Co takiego wyszło? Czyżby rzeczywiście Chrzanowski okazał się SBekiem? Zakładam, że o Hejmo jednak nie był na liście MaciErewicza (nie MaciArewicza)
                  Wałęsa zostanie oczyszczony lub nie dopiero wtedy gdy wszystkie teczki staną się jawne (jak wszyscy zresztą).

Co do Hejmy - nie wiem. Może był, może nie...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

• jak mógł być, skoro lista M. dotyczyła osób pełniących istotne funkcje z państwie
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                      jak mógł być, skoro lista M. dotyczyła osób pełniących istotne funkcje z państwie
                      Ale nie wątpisz w jej rzetelność?
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                        Zamieszczone przez Fizi
                        jak mógł być, skoro lista M. dotyczyła osób pełniących istotne funkcje z państwie
                        a skąd ja to mogę wiedzieć ?
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Fizi
                          a skąd ja to mogę wiedzieć ?
                          Ja nie pytam o wiedzę, bo generalnie teczki sa tajne więc skąd masz wiedzieć? Ja pytam, czy wierzysz w to, że lista Maciarewicza odpowiadala prawdzie. Będąc mądrzejszym o wydarzenia które miały miejsce po jej sporządzeniu i uchwale sejmowej. Bo ja wierzę.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

• uważam, że jest to wysoce prawdopodobne
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

uważam, że jest to wysoce prawdopodobne
                              No i o to chodzi. Wystarczy.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together

Komentarz

Co niby wyłazi? Nawet komuchom nie potrafi się nic udowodnić. A Wałęsa został oczyszczony. Co takiego wyszło? Czyżby rzeczywiście Chrzanowski okazał się SBekiem? Zakładam, że o Hejmo jednak nie był na liście MaciErewicza (nie MaciArewicza)
                                Przecież nie wyjdzie, że byli Tajnymi Wspópracownikami, skoro byli... jawnymi :O. Natomiast, jeżeli umyka Twojej uwadze fakt, że dokładnie w zgodzie z obawami zwolenników radykalnej lustracji i dekomunizacji z początku lat '90-tych, okazuje się że "elita" postkomusza używając służb (albo odwrotnie - niepotrzebne skreślić), elegancko rozprowadziła tzw. polski biznes. Że wciąż w najdziwniejszych miejscach "wyskakują" funkcjonariusze Wojskowych Służb Informacyjnych, a postkomuszki po dojściu do władzy rękami Siemiątkowskiego wywalili kilkuset ludzi ze służb, zatrudnionych po 1990, by przywrócić ubeków... Cóż na tym świecie wszystko się może zdarzyć... Nawet unikalne zwierzę lądowo morskie - kuna z żaglem...

Ciekawe, co o tym wszystkim sądzą przypisywacze innym "spiskowych teorii dziejów" - praktyka już dawno przerosła wszelkie teorie .

Zdecydowaną większość artykułów z poniższego linku przeczytałem, gdy się ukazały w gazetach. Dla tych, ktorzy polityką tak się nie pasjonują, albo nie chce im się kupować gazet - lekturka :

http://uop12lat.republika.pl/aktualn...o_sluzbach.htm

Co do kwestii obecności nazwiska Chrzanowskiego na liście - najprawdopodobniej masz rację. Z tym, że akurat on zachował się najspokojniej - czyżby po prostu wiedział, że to bzdura łatwa do obalenia?
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X