Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

K...A ten palikot to jest do odstrzału

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
    http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• E, tam - raczej do wysmiania

Onet - Paweł Poncyljusz, rzecznik pańskiego sztabu wyborczego, tłumacząc, skąd się wziął dąb w pańskim spocie, powiedział, że w tym spocie są trzy rzeczy, które każdy mężczyzna powinien zrobić, czyli: "zasadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna".

- Wie pan, w tej sprawie do wyborów raczej nie zdążę (śmiech).

- A kłopot ma Paweł Poncyljusz?

- O ile mi wiadomo, to wśród jego dzieci są też synowie (śmiech).

- Dziękuję za rozmowę.
      http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2...ktualnosc.html
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• lepszego zdjęcia nie mieli?
        Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
        quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Jako że miałem przyjemność bardzo dobrze znać jednego z zadających pytania kandydatom na UW, bardzo dobrze znam jego poglądy i całego stwowarzyszenia Młoda RP. Czysta Unia Wolności i odpieprzcie się od generała. Słowo.

P.S. Zreszta to byl kolejny powód dla którego nawet nie byłem zdziwiony, gdy widziałem ten absurdalny fanatyzm. Chociaż musze przyznać, że babka od "Tylko Palikot, Palikot i Platforma' jest mocniejsza.

EDIT:

Foxx, myślę ze z wywiadu jeszcze to warto zacytować:

- Pan rozmawiał z bratem kilkanaście minut przed katastrofą. Czy brat informował pana, że są złe warunki atmosferyczne?

- O niczym mnie nie informował, poza stanem zdrowia naszej mamy. Powiedział mi, że z rozmowy z lekarzem wynika, że stan mamy jest stabilny. Brat powiedział mi jeszcze, żebym się przespał.

- O niczym więcej panowie nie rozmawiali?

- O niczym. Gdyby wiedział, że coś jest nie tak z pogodą, na pewno by mi o tym wspomniał.

EDIT 2: a to musze zacytować

fragment felietonu Paradowskiej:

a może wygra Kaczyński, który wskaże innego kandydata, chociaż do kwalifikacji Belki w PiS zastrzeżeń nie ma? Wszędzie czystej wody partyjniactwo. Czy to jest myślenie godne kandydatów na urząd prezydenta, niech oceniają wyborcy. Dla mnie ono raczej kandydatów dyskwalifikuje i na ich tle marszałek Komorowski ze swoimi gafami nie gafami jawi się jako mąż stanu, który po prostu wie, co jest ważne.
          Reakcji salonu na podobny tekst Janeckiego o Kaczyńskim wrzucać nie będę. W skrócie powiesili go, wczesniej wkładajac w madejowe łoże czy tam hiszpańskie buty za to że łamie zasady dziennikarstwa. W Wyborczej nawet cytowali jakieś dyrektywy chyba z KRRiTV.

Leżę
          Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• A ja właśnie pozbierałem materiał na temat wczorajszych wydarzeń: "Młoda R.P." i "Krzychu", czyli putinowski wzór debaty wdrażany przez PO

To naprawdę nie przesada...
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Czy ja dobrze widze czy typ rzucajacy kamieniem w Palikota był podstawiony?

P.S. I Marek 'nie mam zastrzeżeń' Belka będzie szefem NBP.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Tymczasem życie dopisuje ciąg dalszy do naszych dyskusji sprzed kilku miesiecy.

PO w panice. Konflikt w sztabie marszałka

W sztabie wyborczym kandydata Platformy iskrzy. Nerwową atmosferę potęgują także wyniki sondaży, które zamawiają jego współpracownicy. Jak ustalił "DGP", wynika z nich, że różnica między Bronisławem Komorowskim i Jarosławem Kaczyńskim to już zaledwie cztery punkty procentowe
                .

Spadające notowania marszałka Sejmu to efekt jego kolejnych wpadek, ale przede wszystkim braku jasno sprecyzowanej strategii kampanii. Przyczyną tego braku jest z kolei wewnętrzny konflikt. Komorowski nie ufa szefowi swojego sztabu Sławomirowi Nowakowi. Nowak boi się natomiast wpływów Grzegorza Schetyny, który nieformalnie starał się wyznaczać kierunki kampanii. Na sojuszu z Komorowskim szef klubu PO próbował odbudować swoją pozycję w partii. Ale i on, gdy tendencje stały się niekorzystne dla marszałka, zaczął usuwać się w cień.

W to miejsce próbował wejść Janusz Palikot. On chce oczywiście kampanię robić po swojemu: prowokować i próbować ośmieszać lidera PiS. W efekcie Platforma, która do tej pory starała się utrzymywać wizerunek partii spokojnej, staje się stroną atakującą. Tak było w środę w Lublinie, gdzie Palikot zorganizował wiec, który miał zakłócić spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami. "Ta akcja nie było konsultowana ani ze sztabem, ani z marszałkiem" - zastrzega Małgorzata Kidawa-Błońska, rzeczniczka sztabu Komorowskiego. I dodaje: "Mamy prośbę do Janusza Palikota, by w przyszłości konsultował z nami swoje przedsięwzięcia".

Zdaniem dr. Jarosława Flisa, politologa z Uniwersytetu Jagiellońskiego, działania lubelskiego posła PO nie pozostaną bez wpływu na wynik wyborczy. "One oczywiście nie będą miały decydującego znaczenia, ale dołączają się do serii wpadek kandydata PO" - mówi dr Flis. Uważa działania Palikota za zniechęcające, nieskuteczne i niesmaczne.

A to właśnie kolejne błędy Komorowskiego powodują dezorganizację kampanii. "Niemal codziennie praca w sztabie zaczyna się od wybuchu złości Sławomira Nowaka, który rzuca ostrymi słowami po kolejnych wpadkach Komorowskiego" - opowiada osoba związana ze sztabem. Zdeterminowany Nowak przydzielił nawet marszałkowi osobę, która ma pilnować go przed wpadkami. Aniołem stróżem został Dariusz Dolczewski, szef młodzieżówki Platformy. Ale nie jest on w stanie zapobiec błędom. "Współpraca z Komorowskim jest wyjątkowo trudna nie tylko ze względu na jego nieufność, ale także dlatego, że nie chce przyjmować argumentów od osób spoza swojego ścisłego otoczenia" - przyznaje ważny poseł Platformy.

Sposobem na ucieczkę do przodu i odbudowanie wizerunku poważnego polityka miało być zwołanie na wczoraj Rady Gabinetowej. Komorowski domagał się na niej, by rząd sowicie nagrodził tych, którzy walczyli z powodzią. "To potworny kiks w sytuacji, gdy nie rozdano jeszcze nawet połowy zasiłków dla powodzian" - mówi dr Wojciech Jabłoński, ekspert od marketingu politycznego i politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. Uważa, że wyborcy oczekiwaliby bardziej, że urzędnicy zrzekną się swoich nagród na rzecz poszkodowanych przez żywioł.

Powagę sytuacji rozumie doskonale Kidawa-Błońska. "Nie chcemy wchodzić w kolejne konflikty, w niedzielę organizujemy koncert dla powodzian" - zapowiada. Później dwudziestoma autobusami w Polskę ruszą wolontariusze PO. Do końca tygodnia mają odwiedzić pięćset miast. To oni mają sprawić, że notowania Komorowskiego znów zaczną rosnąć.
                http://www.dziennik.pl/polityka/wybo...marszalka.html

Komentarz

• Foxx: Z tą prowokacją Palikota to prawda?

Bo zadałem sobie trud przeczytania źródła i.. : Niektórzy wzięli tę notkę na poważnie. Wyjaśnienie - to jest żart oparty na podobieństwie dwóch osób. Skoro człowiek ze świńskim ryjem i gumowym penisem może pytać się o różne rzeczy, to mogę i ja się zapytać, czy to ta sama osoba.

( Sorry że na czerwono i pogrubione ale kopiowałem i nie chce mi się teraz to zmienić )

Komentarz

• Gdy pisałem swoją notkę, tego tekstu nie było. Wiem natomiast, że w podobnych sytuacjach administracja Salonu24 grozi procesami, więc być może autor się zabezpieczył przed banem.

Poszlaką, która mogłaby to potwierdzać, jest dodanie przez lubelską "G.W." podtytułu. Było tylko:

To on rzucił kamieniem w Palikota. Kim jest?

Jest:

Fotoreporter "Gazety Wyborczej Lublin" zrobił zdjęcie mężczyźnie, który dziś po południu podczas wiecu Palikota rzucił w niego kamieniem. Zwolennik Kaczyńskiego, czy prowokator polityka Platformy?

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,356..._ZDJECIA_.html

Komentarz

• Zwróciłem uwagę na daty

No cóż dowodów nie ma więc na razie jest to prowokacja romank'a.

Komentarz

• Ja to widzę inaczej. Salon24 to "magiczne" miejsce w blogosferze. Przykład:

http://foxx-news.blogspot.com/2009/0...e-na-notk.html

Na dzisiaj więc wierzę Romanowi (zwłaszcza, że nie zmienił treści swojej notki, tylko wrzucił "aneks").

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                          No cóż dowodów nie ma więc na razie jest to prowokacja romank'a.

Znaczy, że to jest aż tak wielki zbieg okoliczności, że Palikot ma kumpla bardzo podobnego do wroga rzucającego kamieniem?

Komentarz

• Oglądał ktoś z Was "Warto Rozmawiać"?
                            Doszło do sporej kłótni między Zbonikowskim z PiSu a Sawickim (obecnym ministrem Rolnictwa). Tematem plany przeciwdziałania powodziom ŚP.Grażyny Gęsickiej. Z. twierdził, że plany były zaakceptowane przez Unię, S. nazywał je "nierealnymi", itp. Jeden drugiemu zarzucali kłamstwa. Na koniec S. stwierdził, że "z marzeniami nie będzie rozmawiał" i uciął temat.
                            Jestem mocno ciekaw jaki finał (o ile w ogóle) będzie miała ta sprawa.
                            "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Na szczęście są tacy, którzy zarchiwizowali konkrety

(z perspektywy czasu okazało się, że J. Kaczyński miał rację...)

EDIT: Bym zapomniał. Wczoraj u Rymanowskiego Migalski przeczołgał Kutza gorzej, niz niedawno Hiszpanie polskich grajków . Wprawdzie relacja na portalu tvn24 taka, jak zwykle:

http://www.tvn24.pl/-1,1660196,0,1,n...wiadomosc.html

ale w sieci jest już kilka komentarzy:

http://kosikm.salon24.pl/192646,migalski-vs-kutz

http://4wladza.salon24.pl/192661,migalski-vs-kutz-k-o

Jak pojawi się na youtube, wrzucę. Warto
                              Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• tak właśnie działa KOMORRA
                                http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                                http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

Pracuję...
                                X