Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
    jak widać taki styl tej ekipy
    Tu jest prowadzona jakas bardzo dziwna gra. Proszę:

http://www.polskatimes.pl/stronaglow...ygra,id,t.html

Jej ostentacja mnie przeraża...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Akurat Palikot robiąc akcje z wibratorem robił... coś pozytywnego, a nie skandalicznego. Przypomnijcie sobie - gwałt policjantów na jakiś kobietach. Piostolety, wibratory. W Lublinie. Nagłosnił sprawę.

EDIT: Czy ja mówie, że facet nie jest żenujący? Nie. Zwracam tylko uwage, że krytykowanie go za wibratora jest zbliżone do oburzenia na Jarka za tekst o szatanach.
      Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Daj spokój człowieku..

Komentarz

• Z. - podzielam wrażenie Karakana... Nie pamiętam oburzonych na Jarka za "innych szatanów". Pamiętam natomiast drwiących, którzy nie ogarnęli, że to był cytat z określonym kontekstem oraz tych, na których to nie zrobiło specjalnego wrażenia, którzy kontekst znali.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• I własnie w sprawie wibratora też jest kontekst, o którym niektórzy zapomnieli. Bo nie było tak, że Palikot postanowił wyjść na ulice i zrobić manifę, w której uderzał po głowach kukły Kaczorów, wibratorem. Był kontekst, o którym napisałem wyżej. I w tym sensie jest to podobna sprawa.

Kończe, nie chce mi się bronić Palikota, bo raz niepolitycznie, dwa obrzydliwie.

EDIT: "Podobny"...
            Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
              I własnie w sprawie wibratora też jest kontekst, o którym niektórzy zapomnieli. Bo nie było tak, że Palikot postanowił wyjść na ulice i zrobić manifę, w której uderzał po głowach kukły Kaczorów, wibratorem. Był kontekst, o którym napisałem wyżej. I w tym sensie jest to podobna sprawa.
              A jaki był kontekst z łbem świni i z piciem alkoholu na ulicy?
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• ale co ma do tego kontekst...pewne rzeczy są niesmaczne i w życiu publicznym po prostu nie uchodzą (w przypadku IIIRP nie udchodziły)
                paligłup wykorzystał czyjąś tragedię do wypromowania swojej osoby, tyle w tym kontekstu

na tej samej zasadzie JK na następny wiec wyborczy powninen przypłynąć pontonem, a cały sztab wyborczy PIS powinien założyc kamizelki ratunkowe, tak, żeby "zwrócić uwagę" na problem powodzi.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Polscy eurodeputowani są zdziwieni i zażenowani wypowiedzią marszałka Sejmu odnośnie gazu łupkowego.

- Argumentacja ekologiczna - ochrona krajobrazu, to jest główna argumentacja, której powinniśmy się obawiać ze strony Gazpromu. Jest to bardzo dziwne w ustach polskiego polityka, który albo ma bardzo nieodpowiedzialnych doradców, albo sam ma bałagan w głowie, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo energetyczne - uważa Konrad Szymański z PiS.

Również deputowani z Platformy Obywatelskiej nie kryją zdziwienia. Jeden z ważnych europosłów PO ubolewa nad kolejną gafą marszałka i mówi, że jest to tym groźniejsze, iż uderza w strategiczne interesy Polski - donosi RMF FM. Co więcej, niedawno szef klubu PO w Parlamencie Europejskim Jacek Saryusz-Wolski wyrażał zupełnie odmienną opinię na temat gazu łupkowego. Stwierdził, że skoro w sposób środowiskowo bezpieczny wydobywa się go w USA, nie ma problemu, by robić to również w Europie.
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

Kończe, nie chce mi się bronić Palikota, bo raz niepolitycznie, dwa obrzydliwie.
                    I o to mi chodzi.Gość sprowadził polską politykę do poziomu wymiocin leżących za remizą.

Komentarz

• Komentarz

• w wersji dla leniwych 3:15 - 3:30, proponuję jednak obejrzeć całość

http://www.youtube.com/watch?v=FMFvd...eature=related
                        http://pracujwanglii.one.pl

Komentarz

• No, ja zobaczyłem logo Superstacji i skończyłem oglądanie
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tak z ciekawości - nie widzisz podobieństwa między tym co Komorowski zrobił z Szeremietiewem, a tym co Kaczyński zrobił z Lepperem?

Dymisja z powodu podejrzeń o korupcję, których prawdziwości nigdy nie dowiódł sąd?

Komentarz

Pracuję...
                            X