Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    Na koniec taka refleksja...latach 80-tych wszyscy walczyli z ustrojem,partią,zomowcami.Dziś walczymy między sobą.
    A tu tak moja refleksja. Ta partia, zomowcy, przodownicy ustroju nie rozpłynęli sie w powietrzu.
    Dlatego dość naiwnie brzmi "walczymy międzu sobą".

Komentarz

• Zamieszczone przez RG Zobacz posta
      A tu tak moja refleksja. Ta partia, zomowcy, przodownicy ustroju nie rozpłynęli sie w powietrzu.
      Dlatego dość naiwnie brzmi "walczymy międzu sobą".
      Miałem nie pisać,ale muszę sprostować-nie chodziło mi o partię,zomowców i przodowników,lecz działaczy (mniej lub bardziej zaangażowanych) opozycji.
      Ale to tak na marginesie
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
        Paluch : Tylko to nie w tym rzecz.Jak ktoś świadomie prowokuje(Flip się do tego przyznał) , to niech sie spodziewa reakcji.

Wbił szpileczke,balonik pękł i narobił przez chwilę huku.

Wydaję mi się ,że się z Flipem prywatnie znasz, ale przeczytaj obiektywnie całą "dyskusję" i zobaczysz, że o żadnym zjadaniu z powodu innych poglądów mowy nie ma.
        Karakan: znam sie z Flipem prawie tak samo jak z Tobą
        z tym, że pare razy go widziałem na oczy ale nie znam jego politycznych upodobań
        Chodzi mi tylko o to ze został zjebany jak bura suka za to że napisał jedno zdanie, które ja potraktowałem raczej z uśmiechem

Niedługo wybory, wszystko zweryfikują, ja jestem spokojny o ich wynik, myślę, że ludzie nie dadzą się nabrać na perswazję złotoustych
        OFMC

Komentarz

• Nooo pięknie rozwija się taktyka Kaczyńskiego. Na razie naprawde wszystko idzie zgodnie z planem, brawo. Oczywiscie można by tam jakies wpadki znalezc (publiczne wahanie się co do roli córki L.K.), ale generalnie na razie wychodzi wszystko bardzo dobrze. Do tego dzisiejsza liczba podpisów zrobiła wrażenie na wszystkich jestem tego pewny. Wiadomosc dnia pt 'jestesmy silni i gotowi'. Rewelacja. Naprawde dawno nie byłem tak zadowolony ze strategii PiS i J.K.

I jeszcze ta wscieklizna i całkowita bezradność mediów i komentatorów. "Houston mamy problem". Piknie.

P.S. Jurek 200 tysięcy.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
            Chodzi mi tylko o to ze został zjebany jak bura suka za to że napisał jedno zdanie, które ja potraktowałem raczej z uśmiechem
            Chyba trochę przesadzasz. Wymiana zdań nie oznacza ,że go ktoś pojechał.

Ostatnio edytowany przez ; 6953.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
              Nooo pięknie rozwija się taktyka Kaczyńskiego. Na razie naprawde wszystko idzie zgodnie z planem, brawo. Oczywiscie można by tam jakies wpadki znalezc (publiczne wahanie się co do roli córki L.K.), ale generalnie na razie wychodzi wszystko bardzo dobrze. Do tego dzisiejsza liczba podpisów zrobiła wrażenie na wszystkich jestem tego pewny. Wiadomosc dnia pt 'jestesmy silni i gotowi'. Rewelacja. Naprawde dawno nie byłem tak zadowolony ze strategii PiS i J.K.

I jeszcze ta wscieklizna i całkowita bezradność mediów i komentatorów. "Houston mamy problem". Piknie.

P.S. Jurek 200 tysięcy.
              No sam widzisz, Z. Nie taki Jarek okropny, jak go kiedyś malowałeś.

A teraz pytanie: Co wspólnego ma to, co poniżej z polską racją stanu?
              Czyżby prawda o katastrofie została położona na szali równolegle z "pojednaniem z Rosją" za wszelką cenę? Po trupach?

Sejm nie zajmie się projektem rezolucji autorstwa PiS ws. wezwania premiera, by wystąpił do Rosjan o przekazanie Polsce postępowania dotyczącego katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem - zdecydowali posłowie.
              Posłowie odrzucili wniosek PiS o poszerzenie porządku obrad Sejmu o punkt dotyczący rezolucji.
              Przeciwko uzupełnieniu porządku obrad głosowało 268 posłów, za wprowadzeniem rezolucji do porządku obrad było 158 posłów, 2 wstrzymało się od głosu.
              Posłowie PiS w projekcie rezolucji wzywali premiera do wystąpienia do władz Rosji o przekazanie stronie polskiej postępowania w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, gdyż mnożą się wątpliwości "co do sposobu prowadzenia postępowania, które powinno wyjaśnić przyczyny katastrofy".
              "W obliczu takiej tragedii każde państwo winno dążyć do jak najszybszego i rzetelnego wyjaśnienia jej przyczyn przez własne organy śledcze i inne właściwe instytucje" - napisano w projekcie.
              Według PiS przepisy Konwencji o Międzynarodowym Lotnictwie Cywilnym z 7 grudnia 1944 roku, w oparciu o które prowadzone jest śledztwo badające przyczyny katastrofy mówią, że okoliczności wypadku może badać państwo właściwe dla miejsca zdarzenia lub - na podstawie umowy dwustronnej - może przekazać prowadzenie badania innemu państwu. Z treści tego zapisu konwencji - argumentował PiS - "wynika więc jasno, że rząd polski ma pełne prawo zwrócenia się o przekazanie postępowania polskim organom powołanym do wyjaśnienia okoliczności katastrofy"
              Czy ktoś z przeciwników PiS-u jest mi w stanie to wytłumaczyć?
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                No sam widzisz, Z. Nie taki Jarek okropny, jak go kiedyś malowałeś.
                Pisałem tutaj szczerze, że mam do Jarka słabość. Czasami doprowadza mnie do irytacji i najchętniej wykopałbym go z polityki dla dobra sprawy - parafrazując jego słowa - "warto poświecić Kaczyńskiego dla dobra idei IV RP", a czasami jestem bliski X przy jego nazwisku na karcie do głosowania.

A poza tym trzeba mieć swiadomość, że sam z siebie się fajny nie zrobił tylko dostał od losu podłą szansę.

P.S. Do tego Poncyliusz, Rostkowska, a nie Kuchciński i Kurski. Oby tego nie zepsuli..
                Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• POLITYKA w natarciu.

Komentarz

• To jest Bolek. Ma życiorys tak prosty, jak robota która tu wykonuje - urodził się i koniec

- Tak, Boluś. Jak byś się uczył - byłbyś kimś...
                    - A tak jesteś brakującym ogniwem w teorii Darwina

From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• A ja czekam na odpowiedź na mój post.
                      Premier Donald Tusk zadeklarował, że zrobi wszystko co w jego mocy, by kandydat PO Bronisław Komorowski wygrał wybory prezydenckie. Przestrzegał, by nie lekceważyć konkurencji, bo - jak ocenił - wygrana Jarosława Kaczyńskiego "skomplikuje sytuację w Polsce".
                      Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• I ten cytat jest skandaliczny i w normalnym kraju wstrząsnałby opinią publiczną.

Komentarz

I ten cytat jest skandaliczny i w normalnym kraju wstrząsnałby opinią publiczną.
                          Mniej więcej o to mi właśnie chodzi. Ciekaw jestem, czy ktoś odpowie mi na pytanie z poprzedniej strony.
                          A upierdliwy potrafię być, słowo daję.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ja nie jestem przeciwnikiem PiSu, tak tylko się wypowiedziałem przechodząc obok

Komentarz

I ten cytat jest skandaliczny i w normalnym kraju wstrząsnałby opinią publiczną.
                              W normalnym kraju wstrząsająca była by tez wypowiedź, że nei ma powodu starać się o przekazanie śledztwa w sprawie katastrofy w Smoleńsku Polsce bo Rosjanie prowadzą je bardzo profesjonalnie - jak to się ma do wrzuconego w temacie obok materiału z Faktu via wp.pl - pojęcia nie mam. I pewnie byłbym zdziwiony gdybym nie pamiętał, że temu panu nie płacą za mówienie prawdy. Okienko mu przed samym nosem zamknęli...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

Ja nie jestem przeciwnikiem PiSu, tak tylko się wypowiedziałem przechodząc obok
                                Ale ja nie do Ciebie, broń Boże... Doceniam ludzi, którzy są otwarci na dyskusję, czytają, analizują i myślą..
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X