Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
  Jasne że w Esce Rock. Ciężko coś przytoczyć - debile ubliżają Kaczyńskiemu na najniższym z możliwych poziomów.

  Wojewódzki i Figurski to klasyczne dwie prostytutki które za kasę zrobią wszystko. Bez zasad i bez kręgosłupa moralnego z filozofią Kalego. Podobnie jak Miecugowy, Sianeckie, Michniki, Moniki Olejnik i inne dyżurne "mądre głowy i autorytety" Niech szczekają dalej.
  Być może się mylę, ale na podstawie obserwacji mam wrażenie że po 10.04 coś się obudziło i coś w narodzie drgnęło. Może zbyt górnolotnie to postrzegam i porównuje do tego co było w latach tzw "karnawału Solidarności". Ale odniosłem wrażenie że ludzie którym dane było pojawić się w dniach żałoby choćby pod Pałacem Prezydenckim zauważyli że ten "motłoch", te mohery, to bydło to nie jest jak nam wmawiano wąski, niewielki margines i nie są to dinozaury na wymarciu. Maski opadły. Niech się zniżają do poziomu dna. Im niżej tym lepiej.
  "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
  na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
  na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
  na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

  "Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
  Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

  Komentarz


  • Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
   Wojewódzki i Figurski to klasyczne dwie prostytutki które za kasę zrobią wszystko. Bez zasad i bez kręgosłupa moralnego z filozofią Kalego.
   tytuł ich wspólnego programu: "dziwki na telefon" pasował do nich jak ulał
   "No pasaran!" ???

   HEMOS PASADO !!!

   Komentarz


   • Solidarni 2010
    http://www.youtube.com/watch?v=20Y-j...eature=channel

    Komentarz


    • Zagłosuj na Kaczyńskiego - zdjęcie Lecha i Marii gratis

     W Gdańsku przy stolikach z listami poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego, kandydata PiS na prezydenta, rozdawane są czarno-białe zdjęcia Lecha i Marii Kaczyńskich - informuje reporterka Wirtualnej Polski.

     - Nie powinno się tego robić, to szarganie świętości. To kpina z majestatu śmierci. Przecież to nie Lech Kaczyński ubiega się o prezydenturę - mówi Wirtualnej Polsce oburzony Stanisław Bisztyga, senator PO.

     - Żałoba służy temu, byśmy okazali żal po tych, których obecnością się cieszyliśmy, a których już nie ma. Ci natomiast, którzy stają się żałobnikami po to, by przyniosło im to korzyści polityczne, bardziej są podobni do hien cmentarnych, niż cierpiących żałobników. To może mocne słowo, ale uprawnione – komentuje w rozmowie z Wirtualną Polską poseł SLD Jerzy Wenderlich. Jeśli zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego będą kontynuować takie działania to – zdaniem posła - pamięć po Lechu Kaczyńskim będzie trywializowana. - Myślę, że wbrew oczekiwaniom niektórych, nie przyniesie to wcale profitu politycznego. Dlatego, że ludzie chcą wierzyć, że śmierć prezydenta Kaczyńskiego to strata głowy państwa, a nie kapitał, z którego trzeba wycisnąć partyjne korzyści – dodaje polityk SLD. (...)
     http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,...l?ticaid=1a108
     Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
     Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

     Komentarz


     • Spodziewam się że takich i tym podobnych "samobójczych" akcji może być w najbliższym więcej - i bynajmniej nie będą za nimi stali zwolennicy PiSu
      "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

      Komentarz


      • Wojewódzka jest szmatą bez tożsamości narodowej, utwierdziła mnie w przekonaniu słowami "Katyń 2- powrót oficerów" na antenie swojego chujowego programu pare miesięcy temu.
       OFMC

       Komentarz


       • A tak Platforma z otwartą przyłbicą walczy o honor Drzewieckich, Sobiesiaków, Chlebowskich, Sawickich i im podobnych:

        Przewodniczący komisji hazardowej Mirosław Sekuła chce rozwiązania wszystkich sejmowych komisji śledczych.

        Mirosław Sekuła (PO), który przewodniczy pracom komisji hazardowej powiedział na antenie TVN24 , że jeśli nie będzie zgody wszystkich klubów parlamentarnych na rozwiązanie komisji, śledczy od hazardu powinni - jego zdaniem - zawiesić prace do końca czerwca.
        Sekuła otwarcie mówi, iż nie ma dobrego zdania o działalności sejmowych śledczych. Jego zdaniem to arena ostrej walki politycznej, a nie sposób dojścia do prawdy. W największym stopniu dotyczy to jego komisji, jak przyznał.
        Dlatego zdaniem Sekuły najlepiej byłoby, gdyby wszystkie komisje śledcze zostały rozwiązanie i opublikowały wyniki swojej dotychczasowej pracy. Jeśli nie będzie na to powszechnej zgody w parlamencie, sejmowe komisje powinny zawiesić swoje działanie na czas kampanii wyborczej.
        Za rozwiązanie możliwe uznał rezygnację z dalszych przesłuchań świadków w swojej komisji i przygotowanie raportu w oparciu o dotąd zgromadzony materiał.
        mem/TVN24.pl
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
         Wojewódzka jest szmatą bez tożsamości narodowej, utwierdziła mnie w przekonaniu słowami "Katyń 2- powrót oficerów" na antenie swojego chujowego programu pare miesięcy temu.
         Otoż to !!!

         Na temat tego łachudry i szmatławca oraz jego popleczników nie warto się rozwodzić. Już pokazał w jakim "poważaniu" ma Nasz kraj vide: akcja z polską flagą w jego programie.
         Człowiek po usłyszeniu o jego ekscesach musi wypić buteleczke kropelek walerianowych i duży kubek meliski.
         Aż dziw bierze, że są tacy którzy te jego wybryki chuligańskie popierają, bądź jest im to obojętne (sic!). Trudno nie zgodzic się w takich okolicznościach i co do takowych osób z powiedzeniem Mości Marszałka Józefa Piłsudskiego: "Naród wspaniały, tylko ludzie k%&[email protected]"
         Ostatnio edytowany przez Gawriosz; 11690.
         "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
         Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

         Komentarz


         • http://www.rp.pl/artykul/2,467846.html

          Szyfrant się znalazł.Niestety martwy.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
           http://www.rp.pl/artykul/2,467846.html

           Szyfrant się znalazł.Niestety martwy.
           *ciało być może należące do szyfranta."Oby" to nie był martwy bezdomny z pod centralnego z dokumentami szyfranta...

           Komentarz


           • Wstępnie już potwierdzono tożsamość denata.To zaginiony szyfrant.

            Komentarz


            • wstępnie, czyli najprawdopodobniej na podstawie tego co miał w kieszeniach
             "No pasaran!" ???

             HEMOS PASADO !!!

             Komentarz


             • Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
              Wojewódzki i Figurski to klasyczne dwie prostytutki które za kasę zrobią wszystko. Bez zasad i bez kręgosłupa moralnego z filozofią Kalego.
              Skoda na nich słów. S.kurwysyny jakich mało. Kolejni, których warto poczęstować porcją śliny w oczy. A niech szczekają, tyle mogą.

              Zamieszczone przez StMo
              Być może się mylę, ale na podstawie obserwacji mam wrażenie że po 10.04 coś się obudziło i coś w narodzie drgnęło. Może zbyt górnolotnie to postrzegam i porównuje do tego co było w latach tzw "karnawału Solidarności". Ale odniosłem wrażenie że ludzie którym dane było pojawić się w dniach żałoby choćby pod Pałacem Prezydenckim zauważyli że ten "motłoch", te mohery, to bydło to nie jest jak nam wmawiano wąski, niewielki margines i nie są to dinozaury na wymarciu. Maski opadły. Niech się zniżają do poziomu dna. Im niżej tym lepiej.
              Nie mylisz się. Opisałeś dokładnie to, co widzieliśmy wczoraj w "Solidarni 2010". Ludzie, którzy nie mieli prawa mówić, zaczęli krzyczeć. Krzyczeć, bo mają dość. I zaczęli liczyć siebie, liczyć ilu ich jest.


              Dzięki Foxx za link http://radiopl.pl/

              Właśnie na tym radiu lecą słowa z przemówienia księdza infułata Józefa Wójcika podczas pogrzebu Przemysława Gosiewskiego. Przepiękne przemówienie.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

              Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

              Komentarz


              • Czy polskie władze potrafią się uczyć na błędach? W półtora tygodnia po tragedii pod Smoleńskiem na pokład jednego samolotu wsiedli marszałek Senatu Bogdan Borusewicz i jego dwóch zastępców - informuje tygodnik "Wprost" na swoich stronach internetowych. Samolot miał spore problemy z wystartowaniem.
               Bogdan Borusewicz i jego dwaj zastępcy startowali małym sportowym samolotem z podmokłej łąki. Podczas startu samolot zagrzebał się w ziemi i wyciągać go musieli strażacy - informuje "Wprost". Borusewicz bagatelizuje problem, mówiąc, że w razie czego "marszałków Senatu szybko się wybiera".

               Do incydentu doszło 21 kwietnia na niewielkim trawiastym lotnisku we wsi Sierakowo koło Przasnysza, kiedy marszałek Borusewicz wraz z Zbigniewem Romaszewskim i Markiem Ziółkowskim oraz senatorem Andrzejem Personem byli w drodze z pogrzebu senator Janiny Fetlińskiej na pogrzeb posła Macieja Płażyńskiego - informuje "Wprost".

               Mały wyczarterowany sportowy samolot startował z łąki zaadaptowanej na lotnisko, która tego dnia była wyjątkowo grząska. Samolot się w niej zakopał i potrzebna była pomoc strażaków. Według pilota cytowanego przez "Wprost", po takim zdarzeniu, samolot powinien być poddany przeglądowi. tak się jednak nie stało.
               Czempiński zapewne jakoś to wyjaśni.
               "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
               Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
               Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
               Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
               "
               Janusz Waluś - czekaMY!

               Komentarz

               Pracuję...
               X