Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• AK47: To coś mi się popier..

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
      Fizi ładnie podsumował.

Ktoś pisał, że na Olechowskiego chce głosować. O ile mnie pamięć nie myli był swego czasu TW "Must". No chyba, że mnie myli.
      (ale to tak tylko na marginesie)
      Był, był. Czyli to ten zły komunista

P.S. Do Jarka mam niewytłumaczalną słabość (raz bym go wieszał innym razem naprawde lubię) Ale mimo wszystko nie wiem... może w drugiej turze, jeżeli mnie Komorowski czymś wpieni..
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Fizi w 100% wyraziłeś to co czuję i dlaczego oddam głos na Jarosława.

A głosowanie przeciwko komuś lub wybieranie mniejszego zła to komedia. Oby tylko ta obiecana kiełbaska wyborcza proponowana przez kandydata "mniejsze zło" lub "przeciwko X czy Y" nie odbiła się potem czkawką czy inną dolegliwością gastryczną.
        "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
        na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
        na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
        na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
        Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Był, był. Czyli to ten zły komunista
          Tobie takie fakty nie wadzą?

W sumie później dałeś do zrozumienia ,że nie.

Komentarz

• O ile mi wiadomo Olechowski nie był TW ale współpracował z wywiadem wojskowym

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
              O ile mi wiadomo Olechowski nie był TW ale współpracował z wywiadem wojskowym
              Tak na marginesie, to komuszym wywiadem wojskowym. A potem zakładał PO.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                Tobie takie fakty nie wadzą?
                To była aluzja do dyskusji o dobrych i złych komunistach, która odbyła się pare dni temu.

W sumie później dałeś do zrozumienia ,że nie.
                Niby w jaki sposób?
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Komorowski też ma swoje za uszami jeśli chodzi o współpracę , a jeśli Cie nie zdenerwuje to oddasz na niego głos.Tak to zrozumiałem

Komentarz

• Jeśli mnie nie zdenerwuje to oddam nieważny głos. O to mi chodziło.

Na Komorowskiego w życiu.

EDIT: zeby rozwiać wszelkie watpliwosci - wadza, jak najbardziej wadza. Dlatego Olechowski tez nie ma szans.

Pzdr
                    Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No to już jasne.

Pzdr

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                        Ehh przykre, najpierw wywalili redaktora naczelnego Stanisława Janeckiego, potem zapowiadane zmienianie stylu gazety, pojawili się jako felietoniści Arłukowicz z Marcinkiewiczem, a teraz wywalają Marka Króla pod nie wiadomo jakim pretekstem.

Wszystko to pod pozorem zwiększenia sprzedaży, nie wiem kompletnie jaki target będą w stanie ukąsić, ale na pewno wiele stracą. Zresztą jak zależy im na starych czytelnikach pokazali w momencie gdy kończyła mi się półroczna prenumerata, żadnej informacji, że to ostatni numer, żadnej propozycji przedłużenia prenumeraty.

Odpuszczam sobie tą gazetę na jakiś czas.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                          Komorowski też ma swoje za uszami jeśli chodzi o współpracę , a jeśli Cie nie zdenerwuje to oddasz na niego głos.Tak to zrozumiałem

Czyżby Waszmości miał na myśli współpracę z WSI?? Czy o coś jeszcze chodzi, o czym mi nie wiadomo?? Bo aż tak w życiorys owego politykiera się nie zagłebiałem, przyznam szczerze.
                          "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                          Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gawriosz Zobacz posta
                            Czyżby Waszmości miał na myśli współpracę z WSI?? Czy o coś jeszcze chodzi, o czym mi nie wiadomo?? Bo aż tak w życiorys owego politykiera się nie zagłebiałem, przyznam szczerze.
                            Karakan zapewne miał na myśli m.in. to:

http://www.mysl.pl/?m=7&art_id=479&more=more

http://dziennik.pl/polityka/article2...zy_aneksu.html
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta

NIE chcę tego co jest - z dzikim krajem Drzewieckich i innych małych i dużych przekrętasów okradających jak i gdzie się tylko da ten kraj i tym samym mnie i Ciebie
                              Ja chcę tylko zapytać, czy wy, wszyscy popierający PiS i deklarujący głosowanie na JK, uważacie, że tylko ludzie z PO i innych partii niż PiS chcą się nachapać ile się da i okradać nas wszystkich?
                              Nie jestem zwolennikiem PO, nie będę głosować na Komorowskiego i nie jestem anty-PiS (żebyście mnie dobrze zrozumieli), ale chodzi mi tylko o dziwną naiwność - "tamci to złodzieje i w ogóle wszystko, co najgorsze, a PiS zupełnie odwrotnie". Wg. mnie nepotyzm, chęć nachapania się itd. były w polityce zawsze i zawsze będą, niezależnie, czy to partia X czy Y.
                              Warszawa da się lubic, ja ją kocham to pewne i w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem.

Komentarz

• Zgoda, ale porównaj raporty na temat sytuacji w Polsce sporządzane prze międzynarodowe organizacje antykorupcyjne w kadencji poprzedniej i obecnej. Od razu deklaruję, że nie będę robił za google'a

PS Pamiętasz może w jakich okolicznościach upadł rząd Kaczyńskiego? A mógł zamieść pod dywan.
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X