Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
    Parę postów niżej koledzy wspomnieli o "głosowaniu przeciw, a nie za". Takich głosów "przeciw" Kaczyńskiemu będzie na pewno bardzo dużo (iti&agora nie śpią), a nie oszukujmy się - gdyby Kaczyński namaścił na kandydata inną osobę, to i tak jego elektorat by ją poparł w 99%, a głosów "przeciw" byłoby znacznie mniej.
    Też mi się tak wydawało, ale sondaże, jeśli im wierzyć , były i są jednoznaczne:

W ewentualnej II turze najlepiej w starciu z Komorowskim wypada Jarosław Kaczyński. Miałby on szansę zdobyć 29 proc. głosów. Ale kandydat PO bije go na głowę z wynikiem 63 proc. - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej&quot.

Jeszcze lepiej wypada Komorowski w ewentualnym starciu ze Zbigniewem Ziobrą. Tu rezultat 67 do 24 proc. Natomiast Zyta Gilowska przegrałaby z marszałkiem Sejmu 17 do 73.
    http://www.dziennik.pl/polityka/arti..._z_kazdym.html
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
      Też mi się tak wydawało, ale sondaże, jeśli im wierzyć , były i są jednoznaczne:

http://www.dziennik.pl/polityka/arti..._z_kazdym.html
      Krótko mówiąc: Po cholerę w ogóle robić wybory? Karty jak widzę już rozdane...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
        (ja np. na Poncyliusza bym zagłosował z czystym sumieniem)
        Daj już spokój z tym Poncyliuszem. Trzeba było na niego głosować w eurowyborach, gdzie dostał 20tys. głosów (przy 53tys. Mularczyka i 90tys. Kamińskiego). Też go lubię, ale w tym momencie to ja Cię proszę.
        Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
        ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
        Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
        Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Muszę przyznać, że dziwota mnie wielka ogarnia. Czy naprawdę wśrod Wielmożnych Forumowiczów nikt opowiada się za JKM?
          Czy tylko jeden Jaśnie Pan Achmed jest pro?

Chciałbym się zwrócić przy okazyji do Jegomościa Bootlega, czym powinien charakteryzować się kandydat, aby był dla Jegomościa wyrazistym.
          "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
          Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
            Sondaże sondażami, a życie życiem Dobrze wiemy, ile są warte.

Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
            Daj już spokój z tym Poncyliuszem. Trzeba było na niego głosować w eurowyborach, gdzie dostał 20tys. głosów (przy 53tys. Mularczyka i 90tys. Kamińskiego). Też go lubię, ale w tym momencie to ja Cię proszę.
            A który był na liście Poncyliusz?

Zresztą pamiętaj, że gdyby wskazał go Kaczyński układ by się całkowicie zmienił. Wszyscy wiedzieli by, że głosując na Poncyliusza, głosuje się de facto na Kaczyńskiego.
            Ostatnio edytowany przez SPQR; [ARG:4 UNDEFINED].

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Gawriosz - temat w tym topicu co najmniej dwukrotnie przewijany. Jako sympatyk UPR z początku lat '90, mogę tylko powtórzyć:

http://foxx-news.blogspot.com/2008/0...a-lektura.html
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gawriosz Zobacz posta
                Chciałbym się zwrócić przy okazyji do Jegomościa Bootlega, czym powinien charakteryzować się kandydat, aby był dla Jegomościa wyrazistym.
                Na pewno nie powinien być aż tak "wyrazisty" jak ten którego Ty próbujesz zareklamować(?) w tym temacie... akurat on jest zdecydowanie aż nadto "wyrazisty" (i na pewno gdyby był mniej ekscentryczny miały dużo większe poparcie)...
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• A jeśli wolno zapytać. Kto dla Bootlega jest takim przykładem wyrazistej postaci, która by mogła takowym Prezydentem RP dla Jegomościa być?
                  Kto by najbardziej się sprawdził w tej roli?
                  "...Szac chłopaki lwoskie dzieci kużdy ładny, aż si świeci....Ni ma to jak batiar lwoski,
Lecz najlepszy łyczakoski...Chto si z naszy wiary śmieji, naj gu nagła krew zaleji...I kto Lwowa ni szanui, Naj nas w dupy pocałuji...Kto we Lwowi raz był bity, ten udwalić musi kity...A chto z nami trzyma sztamy, temu lepi jak u mamy...
                  Oj, diridiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uhaj, dana, 
oj, didiri, rach, ciach, ciach, 
ruchaj, ruchaj, uha!"

Komentarz

• Nie bardzo rozumiem głosy oburzenia na temat oświadczenia Kaczyńskiego.
                    Na co liczyliście? Poruszenie sprawy katastrofy jest jak najbardziej naturalne.
                    Przecież to punkt wyjściowy obecnych przyspieszonych wyborów.Druga sprawa jest taka ,że to dla niegoosobista tragedia ,którą wciąż żyje. My już stopniowo przeszlismy do życia codziennego i nie zajmujemy się tym w takim stopniu jak JK.

Poczekajmy może na rozpoczęcie kampanii(tak na dobre) jeśli dalej będzie grana ta sama nuta ,to przyznam wam rację.Jak narazie nic takiego gorszącego w tym nie ma.

Może to was boli?

Wszystkich, którzy chcą kontynuować dzieło ofiar smoleńskiej tragedii, którzy chcą by prawa Polska i prawi Polacy - jak pięknie powiedział przewodniczący „Solidarności” Janusz Śniadek - na zawsze podnieśli głowy, wzywam do współpracy. Bądźmy razem. Dla Polski. Polska jest najważniejsza.
                    Co w tym złego?Możecie mi wyjaśnić?AK47?Daimler? Kubal to chyba nie posługuję się argumentami?

Zdaniem JK ( i nie tylko) duza część ofiar katastrofy to ludzie o konkretnych poglądach politycznych.I ich drogą chce iść Kaczyński.
                    Nikt tam nie namawia do głosowania na PIS, bo było smutno po katastrofie ,a chyba to próbujecie tu insynuować.

Polecam nie ulagać medialnej histerii , która wynika tylko z jednego.Przerażliwa sraczka ,że PIS znów będzie miał prezydenta.
                    Lecha przecież ktoś wybrał prawda? No bo skoro wszyscy tak sa pewni wygranej Komorowskiego, to o co ten lęk?Po co te oburzenie?

Gawriosz : Im szybciej UPR pogoni Korwina Mikke tym lepiej.
                    Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• gdyby JK nie odwołał się do tragedii smoleńskiej, a szczególnie śmierci własnego brata, byłoby wieszanie na nim psów, że już o bracie zapomniał

zresztą , gdyby w (w zasadzie ) pierwszym publicznym wystąpieniu po tym co tam się wydarzyło nie nawiązał do tego, to dla mnie byłby jakiś nienormalny

Kubal - TAK, chcę tego co było - i żeby nie było wątpliwości, bo pewnie między innymi o to Ci chodzi - włącznie , a może nawet szczególnie, z palącymi sobie w łeb różnymi Blidami i wykrzywiającymi mordy w zrozpaczonym beku różnymi Sawickimi

NIE chcę tego co jest - z dzikim krajem Drzewieckich i innych małych i dużych przekrętasów okradających jak i gdzie się tylko da ten kraj i tym samym mnie i Ciebie
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Gawriosz Zobacz posta
                        A jeśli wolno zapytać. Kto dla Bootlega jest takim przykładem wyrazistej postaci, która by mogła takowym Prezydentem RP dla Jegomościa być?
                        Kto by najbardziej się sprawdził w tej roli?
                        Z obecnie rządzących?? tych z obecnego świecznika polityki?? Absolutnie nikt.

Ja skłaniałbym się do tego aby do polityki wpuścić trochę ludzi "z uczelni". O co mi chodzi? O osoby które mają naprawdę ciekawe (chociażby dla mnie) poglądy i są rozsiane po uniwersytetach całego kraju. Ja osobiście na pewno oddałbym swój głos na Pana X (mniejsza o personalia) z mojej uczelni, czy to w wyborach parlamentarnych czy też nawet prezydenckich... problem polega tylko na tym, że taka osoba nigdy nie wystartuje w wyborach bo:
                        a) nie ma odpowiedniego PR
                        b) nie garnie się do polityki
                        c) woli poświęcic się pracy naukowej itp.

A co do pytania o "wyrazistośc" danego kandydata... chodziło mi raczej o tych którzy spotkają się w decydującym starciu o fotel prezydenta (dla mnie Komorowski czy też nawet Kaczyński to nie jest postać wyrazista... ba ciężko mi znaleźć polityka z Polski który jest.)
                        JKM na pewno jest charakterystyczny, aczkolwiek zbyt bardzo oderwany od rzeczywistości i momentami wydaje się, że ma poglądy na rządzenie Nibylandią a nie rzeczywistym państwem.
                        Jeżeli koniecznie interesuje cię moja wizja "wyrazistego" polityka to przykładem dla mnie jest
                        Margaret Thatcher.

Off z mojej strony (jak coś ewentualnie priv).
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kubal Zobacz posta
                          Nie,mieli wystawić kogoś,kto będzie godnie sprawował urząd prezydenta.....
                          Z czego wnioskujesz że tak nie będzie? Z TVN? Z GW? Bo nie ma żony? Czy konta w banku? Przypominam że jego wizerunek kształtowały te same media i postacie które dyskredytowały Lecha Kaczyńskiego.

Komentarz

• Pomijając fakt "godnego sprawowania" przez Komorowskiego, który mogliśmy zaobserwować już w pierwszych godzinach po katastrofie...
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Fizi ładnie podsumował.

Ktoś pisał, że na Olechowskiego chce głosować. O ile mnie pamięć nie myli był swego czasu TW "Must". No chyba, że mnie myli.
                              (ale to tak tylko na marginesie)
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                                Co w tym złego?Możecie mi wyjaśnić?AK47?Daimler? Kubal to chyba nie posługuję się argumentami?

Zdaniem JK ( i nie tylko) duza część ofiar katastrofy to ludzie o konkretnych poglądach politycznych.I ich drogą chce iść Kaczyński.
                                Nikt tam nie namawia do głosowania na PIS, bo było smutno po katastrofie ,a chyba to próbujecie tu insynuować.

Polecam nie ulagać medialnej histerii , która wynika tylko z jednego.Przerażliwa sraczka ,że PIS znów będzie miał prezydenta.
                                Lecha przecież ktoś wybrał prawda? No bo skoro wszyscy tak sa pewni wygranej Komorowskiego, to o co ten lęk?Po co te oburzenie?
                                Pokaż mi w moim poście jakiekolwiek "oburzenie" ... czymkolwiek

Przedstawiłem tylko pewną chłodną kalkulację.

Oświadczenia Kaczyńskiego w ogóle nie komentowałem, więc nie za bardzo kumam o co Ci chodzi.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Pracuję...
                                X