Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • nie wiem jak można uważać za "to samo" po prostu wrzucenie zdjęcia tej kobiety wraz z zapytaniem co teraz na temat kobiecej urody będzie miał do powiedzenia "Wasz obóz" , zresztą zdjęcia jednego z tych na których wygląda najmniej tragicznie, i za to samo te wszystkie epitety i porównania, którymi "Wasz" obóz obdarzał Marię Kaczyńską
  Ostatnio edytowany przez Fizi; 1868.
  "No pasaran!" ???

  HEMOS PASADO !!!

  Komentarz


  • heh teraz jest niestosowne nabijanie sie z zony szanownego pana marszałka

   no tak

   Komentarz


   • Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Do tego dochodzi sprawa, o której kompletnie zapomniałem- co by nie mówić Jarosław Kaczyński jest osobą samotną (nie ma żony), co ma w przypadku kandydata na prezydenta duże znaczenie- a chyba każdy jest sobie w stanie wyobrazić jak ten fakt wykorzystają nieprzychylne mu media. Realnie jest to spory problem.
    A jeszcze nie tak dawno z Marcinkiewicza próbowano zrobić prezydenta przyszłości. Nawet wprost miało na okładce "Marcinkiewicz przyszły prezydent?", a temat że się rozwiódł i wziął młodą sikse był pomijany. Oczywiście w przypadku Jarka tę sprawę na pewno media podchwycą, ale wątpię, że będzie miała duże znaczenie. U nas w pewnym sensie uformowała się teza, że bogaci, elita, "u władzy" mogą więcej(niech żyje GW!), więc brak małżonki będzie bardziej raził PiSowski beton niż ciasteczkowe społeczeństwo. No ale pożyjemy, zobaczymy.

    Komentarz


    • Jerzy Smoliński w rozmowie z tvn24.pl wyjaśnia, że tuż przed wizytą na cmentarzu delegacja otrzymała zaproszenie na obiad u abp. Sławoja Leszka Głodzia. "Do obiadu podano wino. Wypiliśmy po lampce, może dwie" - mówi w rozmowie z serwisem Smoliński.
     kiedyś mówiłem to samo jak się naprułem, ale wtedy miałem kilkanaście lat
     "No pasaran!" ???

     HEMOS PASADO !!!

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
      A co powiedzą wyborcy Jarka jak zobaczą pierwszą damę?

      Bez hipokryzji mości panowie,jak ktoś wyłapał,że prezydent miał zniszczone obuwie albo nieciekawe zdjęcia,to larum,ze szydzą itd. A teraz to samo z "waszego" obozu.
      Zaczynasz mnie lekko wkurwiać.Nie wiem czy Ty czytasz dokładnie posty innych czy smarujesz coś pod wpływem emocji?

      Hipokryzji ?!Żartujesz sobie?Jak "elyty" rżały z brzydkiej Kaczyńskiej i porównywały z jakimś stworem , to było ok?Wtedy można było się burzyć o bycie mało ładnym?

      A jak my tu właśnie przypominamy o tym i jesteśmy ciekawi reakcji "elyty" na żonę Komorowskiego , to już jest be i wrzucasz tu teksty o Jarku?

      Nie no ja nie wiem czy Ty sobie jaja robisz czy bezczelnie palisz Jana
      Ostatnio edytowany przez ; 6953.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
       Ogólnie polecamt cały tekst.

       http://www.rp.pl/artykul/465073.html
       Przeczytałem, poszukałem i już mam inną wersję:

       http://www.rmf24.pl/opinie/wywiady/k...tem,nId,273873
       From flood into the fire
       One thousand voices sing
       We're in this together
       For whatever fate may bring

       Komentarz


       • Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zbierała DNA
        Mariusz Kowalewski , Piotr Nisztor 22-04-2010, ostatnia aktualizacja 22-04-2010 20:43

        Zaraz po katastrofie funkcjonariusze weszli do Domu Poselskiego
        Płk Krzysztof Parulski, szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej, potwierdził, że ABW zbierała materiał genetyczny na polecenie śledczych. Na zdjęciu podczas konferencji z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem i prokuratorem płk. Zbigniewem Rzepą
        autor: Kuba Kamiński
        źródło: Fotorzepa
        Płk Krzysztof Parulski, szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej, potwierdził, że ABW zbierała materiał genetyczny na polecenie śledczych. Na zdjęciu podczas konferencji z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem i prokuratorem płk. Zbigniewem Rzepą
        +zobacz więcej

        Samolot z prezydencką parą na pokładzie rozbił się pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r. o godz. 8.56.

        Po godzinie 12 w Hotelu Sejmowym zjawili się funkcjonariusze ABW. Weszli do pokojów tragicznie zmarłych parlamentarzystów, aby zabezpieczyć rzeczy osobiste, na których był materiał genetyczny – niezbędny do identyfikacji zmarłych.

        Za zgodą marszałka

        ABW o swojej akcji nie poinformowała rodzin ofiar. Te o przeszukaniu dowiedziały się dopiero w poniedziałek, 12 kwietnia, na spotkaniu w hotelu przed odlotem do Moskwy (rodziny poleciały rządowym samolotem).

        – Taką informację przekazał minister Jacek Cichocki (odpowiedzialny w Kancelarii Premiera za służby specjalne – red.) – mówi osoba, która była na spotkaniu. Informacje te potwierdza "Rz" Jerzy Smoliński, asystent marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego. – Pracownicy Domu Poselskiego byli przy zabezpieczeniu przez funkcjonariuszy ABW rzeczy osobistych, takich jak grzebienie czy szczoteczki do zębów – mówi. Podkreśla, że wszystko odbyło się na prośbę Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie badającej smoleńską tragedię.

        Po co zbierali DNA

        ABW tuż po tragedii weszło do hotelu sejmowego. Jak ustaliła "Rz", zabezpieczone tam DNA wysłano do Moskwy w poniedziałek, 12 kwietnia, po godz. 10.

        Rosjanie nie prosili Polaków o zabezpieczenie materiału genetycznego. – Od początku mówili, że pobiorą DNA od rodzin ofiar na miejscu – twierdzi nasz informator związany ze służbami. Tak też się stało. Materiał genetyczny pobrano od bliskich ofiar po ich przylocie do Rosji.

        Jednak materiał pobrany w kraju najprawdopodobniej był pomocny w identyfikacji ofiar. DNA samej ofiary jest potrzebne np. wtedy, gdy żyją już tylko krewni o dalszym stopniu pokrewieństwa.

        Kazimierz Olejnik, były prokurator krajowy, zwraca też uwagę, że działania ABW mogły być podjęte także po to, by przyspieszyć proces identyfikacji ciał. – Zabezpieczono rzeczy osobiste, bo można to zrobić szybciej, niż pobrać próbki od bliskiego członka rodziny, którego miejsce pobytu trzeba zlokalizować – uzasadnia. <\p>

        O działania ABW zapytaliśmy ministra Cichockiego. Do momentu zamknięcia numeru gazety nie dostaliśmy odpowiedzi.

        Centrum Informacyjne Rządu nie odpowiedziało też, kiedy bliscy odzyskają rzeczy zabrane przez ABW z pokojów sejmowych. Rodziny do dziś nie dostały nawet informacji, jakie przedmioty zabrano.

        Płk Krzysztof Parulski, szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej, potwierdził na wczorajszej konferencji, że to śledczy zlecili Agencji zebranie materiału genetycznego potrzebnego do badań DNA.

        – ABW na pewno działała zgodnie z prawem – mówił. Dodał, że materiał genetyczny został zebrany w ciągu jednej doby od tragedii, a następnie wysłany do Rosji.

        Zginął laptop?

        Prof. Jadwiga Staniszkis napisała wczoraj w swoim blogu, że miała informacje "z drugiej ręki" o tym, iż po tragedii włamano się do mieszkania Aleksandra Szczygły, szefa BBN, a także w Krakowie do domu Zbigniewa Wassermanna (PiS). Według niej miało też dojść do przeszukania domu Janusza Kurtyki.

        Do rodziny Wassermanna dotarła też informacja o rzekomym przeszukaniu jego warszawskiego mieszkania. Poprosiła więc Krzysztofa Łapińskiego, współpracownika polityka, by to sprawdził. – Drzwi były zamknięte. Nie było na nich żadnych pieczęci. Z kolei sąsiedzi nic nie słyszeli, bo od rana byli w pracy. Trudno stwierdzić, czy ktoś wchodził do mieszkania – opowiada "Rz" Łapiński.

        ABW zaprzeczyła, by wchodziła do mieszkań Szczygły, Wassermanna i Kurtyki, by zabezpieczyć tam próbki materiału DNA.

        Prof. Staniszkis napisała też, że miał zniknąć laptop Szczygły. Potwierdzają to współpracownicy szefa BBN. Twierdzą, że na pewno nie zabrał go na pokład samolotu. Komputer miał zostać w mieszkaniu. We
        rp.pl
        Ostatnio edytowany przez Fizi; 1868.
        "No pasaran!" ???

        HEMOS PASADO !!!

        Komentarz


        • Według informacji portalu Niezależna.pl, ABW dość wybiórczo potraktowała swoje zadanie, bo funkcjonariusze Agencji zajęli się przede wszystkim mieszkaniami polityków związanych z PiS (z domu Aleksandra Szczygły miał zginąć laptop). Podobnym zainteresowaniem podwładnych Krzysztofa Bondaryka (byłego członka Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej) nie cieszyły się natomiast mieszkania zmarłych w katastrofie przedstawicieli Rodzin Katyńskich czy załogi samolotu.
         niezalezna.pl
         "No pasaran!" ???

         HEMOS PASADO !!!

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Jaco
          41 proc. Polaków oddałby swój głos na Platformę Obywatelską, gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę. Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na poparcie 35 proc. wyborców - wynika z sondażu MillwardBrown SMG/KRC dla "Faktów" TVN.
          Firma chyba nierzetelna wg obozu PiS, tak więc ten sondaż chyba też nie jest za wiarygodny, czy nie?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Skipper Zobacz posta
           Firma chyba nierzetelna wg obozu PiS, tak więc ten sondaż chyba też nie jest za wiarygodny, czy nie?
           Oczywiście, że jest niewiarygodny.
           "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
           Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
           Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
           Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
           "
           Janusz Waluś - czekaMY!

           Komentarz


           • To po co go zamieściłeś? (staram się zrozumieć wasz/twój tok myślenia)

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Skipper Zobacz posta
             To po co go zamieściłeś? (staram się zrozumieć wasz/twój tok myślenia)
             Żeby za 2 miesiące skonfrontować go z jakimś rzetelnym.

             Vide - ostatnie wybory prezydenckie.
             "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
             Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
             Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
             Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
             "
             Janusz Waluś - czekaMY!

             Komentarz


             • "No pasaran!" ???

              HEMOS PASADO !!!

              Komentarz


              • Nazgul - z tego wywiadu wynika, ze ten system powinen był być wyłączony, bo taka byla procedura. Z tego wniosek, że ten element nie ma znaczenia?
               "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                Nazgul - z tego wywiadu wynika, ze ten system powinen był być wyłączony, bo taka byla procedura. Z tego wniosek, że ten element nie ma znaczenia?
                Ja już nie wiem co ma znaczenie a co nie ma. Za dużo wersji. Prawdy i tak nikt nie powie.

                Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Vide - ostatnie wybory prezydenckie.
                To już tak nie działa.
                Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

                Komentarz

                Pracuję...
                X