Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To fascynujące Foxx... Prezes może być z Ciebie dumny. Szkoda tylko, że wylewając kubeł pomyj na PO w przypadku dokładnie takich samych zchowań* Twojego idola piejesz z zachwytu jaki to z Jarusia geniusz i strateg.

* żeby nie było że nie ma konkretów: PiS swoim kumplom z Samoobrony członka KRRiTV, a SO PiS-owi RPO (nic do gościa nie mam) i jeszcze parę podobnych przypadków.

I jeszcze pytanie: Co napiszesz jak okaże się, że decyzje obecnych "władz" Warszawy są nielegalne?
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Chyba nie zrozumiałes tego, co napisałem . Ja w odróżnieniu od PO i jej medialnych POputczików wzajemne popieranie w parlamencie uważam za rzecz normalną (co napisałem wprost w poprzednim poście).
      Przytoczyłem również sekwencję wydarzeń, która doprowadziła do wyboru gościa z SO. Nie da się jej podważyć - zresztą Rokita pierwszy raz uczciwie przyznał, jaki był charakter propozycji ze strony PiS. Głosowanie w komisji kultury przebiegło, jak przebiegło...

Ja "wylewam kubeł pomyj" na PO? Proszę o podważenie jednego faktu,spośród przytaczanych tu przeze mnie. Poza tym, gdzie ja tu "pieję z zachwytu"? . Raczej jestem załamany amatorszczyzną Platformy... Zresztą nawet podrzuciłem Wam temat, który mógłby być prawdziwym powodem do krytyki PiS, tylko nikt nawet go nie znalazł (takich rzeczy znam więcej, ale nie widzę powodu, żeby Wam ułatwiać sprawę, skoro w większości ta dyskusja nie jest merytoryczna). Oczywiście lepiej polemizować, przy pomocy jazd personalnych... Dziękuję Ci bardzo - prezesem jestem sobie sam, i w razie potrzeby wyślę sobie podziękowanie na piśmie

Już tak się gubicie w tym najeżdżaniu, że gdy ja krytykuję PO za brak woli porozumienia, Ty mi przybijasz, że za to samo chwalę PiS... Podając za przykład... dojście do porozumienia. Świetne . Natomiast, jeżeli masz na myśli głosowanie wspólne z LPR i Samoobroną... Mały drobiazg - PiS:

- żeby rządzić, przy obstrukcji PO, jest na to skazane (ale na szczęście tylko do wyborów). PiS się ugaduje by coś konstruktywnego uchwalić (np. budżet, ustawa medialna), PO - by zrobić na złość PiS, przy okazji rozpieprzając państwo (propozycja PO, by wybrać drugiego, niezgodnego z konstytucją marszałka Sejmu, "berecikowe" Giertycha)

- w głosowaniach merytorycznych głosuje zgodnie ze swoim programem (patrz rządowe "berecikowe" w wersji dla najuboższych vs. wersja LPR). Platforma konsekwentnie głosuje wbrew swoim wyborczym deklaracjom dot. wizji państwa... bo programu nie ma do dzisiaj

Żadne retoryczne akrobacje, ani personalne wrzuty pod moim adresem tego nie zmienią.

Zamieszczone przez RadO
      I jeszcze pytanie: Co napiszesz jak okaże się, że decyzje obecnych "władz" Warszawy są nielegalne?
      Bardzo wątpię. Wszędzie jest tak, że akt woli (np. rezygnację prezydenta) musi zatwierdzić organ kontrolny. W tym przypadku Rada Warszawy. Nie zatwierdziła.

PS Żadnego komentarza do faktu, że PO nie potrafi nawet dobrze policzyć kasy wydanej na kampanię wyborczą? "Fachowcy" od gospodarki...
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Koniec końców wszystkiemu i tak winna jest Platforma

Nie są odpowiedzialni tylko za koklusz i gradobicie....a i to się jeszcze okaże !
        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• I taka to konkretna dyskusja
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
            I taka to konkretna dyskusja

Konkrety były w moim poprzednim poscie ale jak zwykle nie ustosunkowałes się tylko napisałes o nieprawidłowosciach w kampanii Tuska.
            Taki to już Twój urok ,że niewygodne rzeczy omijasz.
            To po raz.

Po dwa, napisałem już wczesniej ,że nie chce z Tobą w tym temacie więcej dyskutowac więc z łaski swojej nie odpisuj na moje posty (ani nie mieszaj mnie do swoich) bo nie sa kierowane do Ciebie.

Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• Zdecyduj się, czy mi zarzucasz, że odpowiadam na posty niekierowane do mnie, czy że nieodpowiadam na kierowane :O.

Nie ma i nie było w tym temacie rzeczy "niewygodnych dla mnie", więc albo napisz o komentarz do czego Ci chodzi, albo odpuść takie motywy, jeżeli w rzeczywistości - jak wynika z ostatniego postu - nie interesuje Cię żaden komentarz.

Proste.

Komentarz

• ***** człowieku ,na poprzedniej stronie napisałem parę rzeczy na temat ostatnich ruchów PiSu (Rzecznik Praw Dziecka ,Srebrna Sp. z o.o.) i do tego posta nic nie napisałeś ,co mnie nie zdziwiło bo wcześniej powiedziałem ,że z Tobą nie dyskutuję ,a post był odpowiedzią na post Jaco

Jak napisałem sobie luznego posta to od razu to podchwyciłeś i włączyłeś pierdolenie o braku konkretów. Trochę ***** konsekwencji !
                Jak nie odpisujesz to na ŻADEN post ,a jak chcesz konkretnych zarzutów to sobie poczytaj tamtego posta ,odpisywac nie musisz bo nie interesuje mnie Twoje zdanie i tyle w tym temacie !

Komentarz

• Wynika z tego, CywiL, że ustosunkowujesz się konkretnie tylko do postów zwolenników PiS-u, którzy chociaż częściowo pozwolą sobie skrytykować tę partię.
                  No to, żeby nie było tak groźnie i poważnie, pozwalam sobie wkleić analizę pewnego człowieczka:
                  "...Jako dawny zwolennik PO(zaraz po jej powstaniu z Olechowskim i Płażyńskim)pozwoliłem sobie na analizę dzisiejszych zwolenników PO. A więc obecny, świeży wyborca PO to człowiek który 2 lata temu chciał widzieć Jolę K. na stanowisku Prezydenta. Póżniej zmienił zdanie i chciał głosować na prezentera Tomasza L. Jednakże Pan Tomasz nie chciał ryzykować dobrze płatnej posady, więc wyborca rzucił się na prof. Religę. Gdy Pan Religa osłabł w sondażach, nasz światły i postępowy wyborca zobaczył ostatnią nadzieję, tow. Cimoszewicza. Krzyczał przy tym wokół: Tylko Cimoszewicz!!!!!
                  -jedyny godny tego Urzędu. Jednakże wskutek niecnych intryg niejakiego Colonela Honeymoona, tow. Cimoszewicz popadł w histerię i wyjechał po obszczekaniu wrednej Komisji do swoich żubrów (i może żubrówki) Na polu walki został nowonamaszczony przez Ojca Redaktora Adama M. niejaki Ronald Task, przemiły facio dosyć dobrze władający językiem polskim, choć bez talentu oratorskiego i jakiegokolwiek dorobku politycznego. Wtedy nasz Wyborca stwierdził: Mój ci on! Mój ci on!! Niestety wbrew pokładanym nadziejom Ronald nie został ani Prezydentem, ani Marszałkiem. Co więc robi nasz wyborca? Wsłuchuje się w dobre rady mediów i wie: to my mamy rację! Nasi przeciwnicy to zacofani Ciemnogrodzianie w dziwacznych beretach, niedouczeni a może i nawet niedomyci. A my Awangarda Postępu jesteśmy bogactwem tego narodu, wykształceni w Wyższej Szkole Płyt Wiórowych (choć ortografia jest nam obca)i mamy moralne prawo wyśmiewania, opluwania i obszczekiwania każdego, który ośmiela się mieć inne zdanie. Więc nas Wyborca siedzi przed kompem i ubliża, obraża, sieje nienawiść i jest przekonany o swojej intelektualnej i moralnej wyższości, choć brak mu elementarnej kultury do prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji np. ze zwolennikami PiS-u..."

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                    Wynika z tego, CywiL, że ustosunkowujesz się konkretnie tylko do postów zwolenników PiS-u, którzy chociaż częściowo pozwolą sobie skrytykować tę partię.

Nieee,wynika z tego ,że nie gadam z fundamentalistami

Bo ja ogólnie pacyfista jestem ...tylko czasami szlag mnie trafia !

P.s. Poza tym była już taka jedna partia co to jej nie wolno było krytykować...

Komentarz

• Platforma?

PS Post adresowany do Jaco i odnoszący się do jego wpisu

Komentarz

• Obywatelska..

PS Post adresowany do Foxxa i odnoszący się do jego wpisu
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jaco, Ty się nie śmiej bo jakby w II turze było do wyboru między Tuskiem a Cimoszewiczem zagłosowałbym na Wołodię, z pełnym przekonaniem i bez chwili zawahania
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                            Jaco, Ty się nie śmiej bo jakby w II turze było do wyboru między Tuskiem a Cimoszewiczem zagłosowałbym na Wołodię, z pełnym przekonaniem i bez chwili zawahania

Pogratulować

BTW: Podobała mi się reakcja rządu i prezydenta na tragedię w Katowicach ,widać politycy wyciągnęli lekcję z popowodziowej muki Cimoszewicza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                              Wcale się nie zdziwię, jak po nowym rozdaniu KRRiT zostanie zlikwidowana .
                              To bylby najlepszy sprawdzian an uczciwosc PiSu ale tez PO. PO "od zawsze" opowiadala sie za likwidacja KRRiT. Jesli wiec powstanie taki pomysl wsrod poslow PiS, to bez trudu powinna sie znalezc wiekszosc ponad 2/3, by ja zlikwidowac. (oczywiscie istotne jest, co zostanie wprowadzone w zamian).

Jesli PO zaglosuje przeciw - to sie jak zwykle skurwi.
                              PiS zas twierdzi, ze w ich wypadku to nie skok na media. Jesli pomysl likwidacji rady sie pojawi to PiS tez powinien glosowac za jej likwidacja, chyba, ze rzeczywiscie chodzi Kaczynskiemu o utrzymanie wladzy nad mediami. Jesli nie zaglosowalby PiS za jej likwidacja, oznaczaloby to, ze insinuacje, jakoby chodzilo o "skok na media" to szczera prawda.
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                                Wynika z tego, CywiL, że ustosunkowujesz się konkretnie tylko do postów zwolenników PiS-u, którzy chociaż częściowo pozwolą sobie skrytykować tę partię.
                                No to, żeby nie było tak groźnie i poważnie, pozwalam sobie wkleić analizę pewnego człowieczka:
                                "...Jako dawny zwolennik PO(zaraz po jej powstaniu z Olechowskim i Płażyńskim)pozwoliłem sobie na analizę dzisiejszych zwolenników PO. A więc obecny, świeży wyborca PO to człowiek który 2 lata temu chciał widzieć Jolę K. na stanowisku Prezydenta. Póżniej zmienił zdanie i chciał głosować na prezentera Tomasza L. Jednakże Pan Tomasz nie chciał ryzykować dobrze płatnej posady, więc wyborca rzucił się na prof. Religę. Gdy Pan Religa osłabł w sondażach, nasz światły i postępowy wyborca zobaczył ostatnią nadzieję, tow. Cimoszewicza. Krzyczał przy tym wokół: Tylko Cimoszewicz!!!!!
                                -jedyny godny tego Urzędu. Jednakże wskutek niecnych intryg niejakiego Colonela Honeymoona, tow. Cimoszewicz popadł w histerię i wyjechał po obszczekaniu wrednej Komisji do swoich żubrów (i może żubrówki) Na polu walki został nowonamaszczony przez Ojca Redaktora Adama M. niejaki Ronald Task, przemiły facio dosyć dobrze władający językiem polskim, choć bez talentu oratorskiego i jakiegokolwiek dorobku politycznego. Wtedy nasz Wyborca stwierdził: Mój ci on! Mój ci on!! Niestety wbrew pokładanym nadziejom Ronald nie został ani Prezydentem, ani Marszałkiem. Co więc robi nasz wyborca? Wsłuchuje się w dobre rady mediów i wie: to my mamy rację! Nasi przeciwnicy to zacofani Ciemnogrodzianie w dziwacznych beretach, niedouczeni a może i nawet niedomyci. A my Awangarda Postępu jesteśmy bogactwem tego narodu, wykształceni w Wyższej Szkole Płyt Wiórowych (choć ortografia jest nam obca)i mamy moralne prawo wyśmiewania, opluwania i obszczekiwania każdego, który ośmiela się mieć inne zdanie. Więc nas Wyborca siedzi przed kompem i ubliża, obraża, sieje nienawiść i jest przekonany o swojej intelektualnej i moralnej wyższości, choć brak mu elementarnej kultury do prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji np. ze zwolennikami PiS-u..."

Moze i smieszne, ale z prawda ma niewiele wspolnego.
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X