Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ktoś na necie proponował Ołdakowskiego. Chyba Kataryna. IMO niegłupi pomysł...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Jest jeszcze Kornel Morawiecki
      "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
      na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
      na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
      na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
      Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• jest jescze Waldemar Fydrych, Piotr Lisiewicz no i jeszcze Janusz Bronisław Komorowski z Krakowa (równolatek Marszałka)
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
          Czemu dopiero teraz widać i słychać ,że Lech Kaczyński i jego żona to byli całkiem fajni i mili ludzie.Czemu ich obraz pokazywany w mediach był przed ich śmiercią zgoła odmienny.

To tak moimi słowami.Odpowiedzi konkretnej nie było.Ciężko coś powtórzyć.

może mi ktos znalesc na youtube lub gdzies fragment z telefonem Machalicy,prosze o pomoc

Komentarz

• Tvn:
            Henryk z Tychow: wszyscy przedstawiali prezydenta tylko z jednej strony
            Miecugow: nieprawda!

LOL
            "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Komentarz

• Komentarz Igora Janke do tekstu Pawła Milcarka na temat kłótni o miejsce pochówku: ( http://pawelmilcarek.salon24.pl/170397,litosci )

Panie Pawle, płakać się chce. Tak taka jest faktura piekła. Głupota, szaleństwo i rozmaite małości. Wybuchło i huczy, zasłania coś czystego co rodziło się w tym wielkim bólu
              http://pawelmilcarek.salon24.pl/1703...omment_2412628

Odpowiedź Łukasza Warzechy:

Igorze, co czystego się rodziło? Znajomy dał mi znać, że bezceremonialnie zwolniono wszystkich doradców Prezydenta, zabierając im natychmiast komórki i przepustki. Druga strona tylko czekała, żeby się rzucić i zacząć pluć. Gdyby nie było pretekstu w postaci pochówku na Wawelu, to byłby inny.
              Lubię Cię bardzo, ale Twoja naiwność lub optymizm mnie czasem porażają...
              http://pawelmilcarek.salon24.pl/1703...omment_2413288

Taaak, między innymi świadomość właśnie takiej, a nie innej natury "drugiej strony" spowodowała, że kilka dni temu tak zbulwersowałem niektórych forumowiczów... "Druga strona" od godziny 12:00 w sobotę prowadzi totalną "wojnę na grobie" na dokładnie tych odcinkach, które przewidziałem w "Cui bono". Profesjonalna "paprotka" w postaci gen. Kozieja na stanowisku szefa BBN niczego nie zmienia. Zwłaszcza, że nominacja ta nastąpiła po weekendowym "zczyszczeniu" Kancelarii Prezydenta z dokumentów przez nowego szefa. Swoją drogą, tzw. giełda dziennikarska aż huczy od znaczących motywów - np. takiego, że ów nowy szef nie wpuścił żony Stasiaka do gabinetu, by zabrała osobiste rzeczy męża, czy o tym, że w ramach "identyfikacji zwłok" ABW weszła do domów ofiar a na nakazach rewizji poza oczywistymi punktami był i taki "zabezpieczyć dodatkową dokumentację". Jednym z pierwszych domów była chałupa Wassermana (komisja hazardowa). Co to jest "dodatkowa dokumentacja"?

Gdyby dziennikarze mieli tyle odwagi, by pod nazwiskiem pisać, co wiedzą (i mówią prywatnie) - wielu osobom włos by się zjeżył. Dam Wam jeden przykład - pamiętacie moje sobotnie info na temat Jadwigi Kaczyńskiej? Czy nie zastanawia Was totalna blokada informacyjna w tej sprawie? A wystarczyłoby sprostować i powiedzieć/napisać, jak to rzeczywiście jest, albo wydać komunikat o stanie zdrowia.

PS A nowa odsłona "Cui bono" jest konsekwentnie uzupełniania - zgodnie z deklaracją, opublikuję ją jak tylko skończy się żałoba, co by jeszcze bardziej nie gorszyć. A jest czym.
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Sztuczka z Wawelem się udała.Naród już wie ,że to "kampania wyborcza PIS"

Chyba czas najwyższy ,że sobie Jarosław dał spokój z polityką.Zbyt dużo błędnych decyzji.
                Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Foxx, zgoda, ale mam prośbę - na chwilęzapomnijmy o tym, że to Komorowski, że ma to i owo na sumieniu. Porozmawiajmy o procedurach państwa.

Na pokłądzie samoltou giną osoby, które miały z racji wykonywanych funkcji dostęp do informacji niejawnych / tajnych. Nawet przypomnij sobie chwilowy szum, gdy pojawiła się plotka że nasi generałowie na pokładzie Tupoleva mieli jakieś materiały ze sobą, które mogłyby zostać p[rzechwycone przez rosyjski wywiad.

Giną ci ludzie. Co miała zrobić ABW? Zadzwonić do żon i powiedzieć:
                  Dzień dobry, ABW z tej strony. Czy mogłaby Pani sprawdzić czy w domu nie leżą żadne teczki z pieczątką [TAJNE] lub [POUFNE]? Jeśli tak, ptosze uprzejmie wszystkie nadać kurierem na adres... tylko bardoz prosimy - proszę tam nie zaglądać bo to są tajne materiały do których dostęp miał tylko pańi mąż...
                  Tak to sobie wyobrażasz? Przecież to absurd. Wydaje mi się naturalne i w pełni zgodne z procedurami dot. bezpieczeństwa państwa, że po śmierci osób mających dostęp do materiałów tajnych/niejawnych odpowiednie służby sprawdzają i starają się ewentualnie zabezpieczyć takowe materiały, aby te nie wpadły w niepowołane ręce. I jestem przekonany że gdyby nie chodziło o akurat TĘ opcję polityczna i TEGO człowieka - przyznałbyś mi rację.

Oczywiście poruszamy się w pewnym kontekście - w kontekście Komorowskiego i jego przeszłości. W tym świetle te działania wydająsię rzeczywiście podejrzane. Ale czyż nie są one mimo wszystko zgodne z procedurami bezpieczeństwa? Gdyby takich działań nie podjęto zaraz pojawiłyby się głosy że państwo nic nie robi, aby zabezpieczyćważne dokumenty i że zaraz wpadną one w ręce ruskich...

Rozumiem Twój punkt widzenia, łapię ten szerszy kontekst. Ale z drugiej strony nie można zapominać że pewne działania są konieczne. Nawet jeśli niestety są manną z nieba dla jednego człowieka...

Komentarz

Sztuczka z Wawelem się już udała.Naród już wie ,że to "kampania wyborcza PIS"
                    wiesz, akurat tutaj nie wiem skąd "naród" miałby to wiedzieć. Absolutnie wszystkie media, wszyscy dziennikarze i politycy mówią dość zgodnie - nie dyskutujmy, uszanujmy wolę rodziny, uszanujmy tę decyzję. Nie spotkałem się z jakimś głosem sprzeciwu, poza tą błazenadą wczoraj pod Wawelem grupki flustratów.
                    Naród "sam" do takich wnioskó doszedł, nikt ich nie podkręcał.

Niestety, ale trzeba brutalnie i jasno powiedzieć - kard. Dziwisz wyrządził temu Narodowi wielką krzywdę.
                    Dziwne, że tego tekstu z wyborcza.pl nie podchwyciła Gazeta.pl ani żadne inne medium. Ale może to i dobrze. Liczę jednak, że po niedzieli sprawa ta zostanie wyjaśniona.

Komentarz

• daimos Ty tak na serio z tym ABW?

Prosze Cię..

Daimos: Wejdź na portale społecznościowe.Poczytaj sobie.Ręcę opadają.
                      Media już swoją robotę zrobiły wcześniej.Teraz mogą trwać w zadumie.

Komentarz

daimos Ty tak na serio z tym ABW?

Prosze Cię..
                        przeczytaj uważnie raz jeszcze. Nie kwestionuję teorii że Komorowski czyści przedpole. Tylko z drugiej strony - pewnie są procedury które takie działania jasno precyzują.

Komentarz

• Ale nie można ich nadużywać i wykorzystywać do niecnych politycznych celów. To się nazywa po prostu 'kurestwo'. Ale jak widać to równiez mają wpisane do swoich tajnych procedur.
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Daimos - "myk" z ABW polega na tym, że w nakazach zawarto listę rodzajów przedmiotów potrzebnych do identyfikacji... oraz dodano punkcik "inna dokumentacja".

PS Jak myslisz, dlaczego panuje na ten temat medialna cisza? Wszak to standardowe, przewidziane procedurami działania... Gdy ABW zwijała dziennikarza zajmującego się związkami Komorowskiego z WSI, trabiły o tym wszystkie media, wszak oskarżono go (dziennikarza!) o próbę handlu aneksem do raportu...
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                              Absolutnie wszystkie media, wszyscy dziennikarze i politycy mówią dość zgodnie - nie dyskutujmy, uszanujmy wolę rodziny, uszanujmy tę decyzję. Nie spotkałem się z jakimś głosem sprzeciwu, poza tą błazenadą wczoraj pod Wawelem grupki flustratów.
                              Ty to piszesz poważnie?

Komentarz

• Zamieszczone przez RG Zobacz posta
                                Ty to piszesz poważnie?
                                podaj przykłąd że jest inaczej. Przed chwiląprzejrzałem wszystkie ważniejsze portale - NIKT nie neguje. Polemika jest nad wyraz spokojna w mojej ocenie. Ale jak widzisz cośinnego - daj linka.

Komentarz

Pracuję...
                                X