Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Myślę, że nie pewnej informacji Foxx by nie przekazywał...

Komentarz

• Ja ją otrzymałem ze źródła, które dotąd było pewne. Tyle mogę napisać. Pozostaje tylko czekać...
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Przeciez to ciezko ogarnąć umysłem, czykolwiek. Niewyobrażalne...
        "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
          News, którego nie ma w serwisach - matka Kaczyńskich umarła w chwili, gdy na lotnisku lądował samolot z trumną...
          http://netbird.pl/a/1692/42306,1
          Z tego co mówił Bielan - nigdy się nie dowiedziała o śmierci swojego Syna. Liczę, że zostało tak do końca i umarła w spokoju.

Komentarz

• Bardzo współczuje teraz Jarosławowi. Stracił brata bliźniaka, bratową i do tego matkę. Niewyobrażalny ból.[*]

Ta tragedia nadal wywołuje wielkie wrażenie.[*]

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
              http://netbird.pl/a/1692/42306,1
              Z tego co mówił Bielan - nigdy się nie dowiedziała o śmierci swojego Syna. Liczę, że zostało tak do końca i umarła w spokoju.
              Artykuł usunięto (choć wiem że był i znam treść)... coś to ma oznaczać ?
              "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                Ja ją otrzymałem ze źródła, które dotąd było pewne. Tyle mogę napisać. Pozostaje tylko czekać...
                http://www.fakt.pl/Podali-ze-Kaczyns...y,66520,1.html

wygląda na to, że to tylko pomyłka

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                  http://www.fakt.pl/Podali-ze-Kaczyns...y,66520,1.html

wygląda na to, że to tylko pomyłka
                  zobacz na datę, ta pomyłka miała miejsce miesiąc temu
                  ...i tylko Legia, Legia Warszawa

Komentarz

• Przez chwilę byłem dumny z Polaków,z tego jak się zachowali w obliczu tej tragedii.....wzruszały mnie laurki rysowane przez dzieci, młody chłopak który jako jedyny komentarz do wydarzeń wydusił z siebie "Jeszcze Polska nie zginęła..."
                    .. szybko wróciłem do rzeczywistości gdy w miejscu przejazdu konduktu tam gdzie ja stałem polowa przybyłych zabawiała się w paparazzi ... po co ci ludzie tam przyszli ?? kamery aparaty telefony ....... załamałem się .. nic nie rozumiejący motłoch - zrobić zdjęcie zniczy, kwiatów ale pchać się na środek ulicy...nie zważać na to po co się przyszło tylko walczyć o najlepsze miejsce do zdjęć .. żal
                    A nad tym wszystkim: nad nami, ziemią i chmurami, po północnej stronie
                    nieba pędził dziwny Wielki Wóz... królowała, wspaniała, jedyna, zaczarowana
                    Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

• Zamieszczone przez 19tomek84 Zobacz posta
                      zobacz na datę, ta pomyłka miała miejsce miesiąc temu
                      Faktycznie, mój błąd.

Komentarz

• Na Interii przed chwial byl news, na netbird.pl ale z obu usuneli.

Komentarz

• Nicpoń :

Przecież całymi latami dążono do tego aby tak było.Starano się niszczyć w nas świadomość narodową , patriotyzm i dumę z tego kim się jest.
                          Wymordowano elity.To jest niestety wynik tych działań.
                          Od 89 tez nie jest dużo lepiej.Godło narodowe to pretekst do nazwania Cie faszystą.Tłamsi się wszelkie przejawy patriotyzmu.Nazywa się to fanatyzmem i oszołomstwem.

To nie jest przypadkowe.

Przez te dwa dni pare razy mi się nóż w kieszeni otwierał jak czytałem i słuchałem co mówią niektórzy ludzie.Dramat i smutek zarazem.Rynsztok i najniżych lotów swołocz.Tępe głowy zalane jadem nienawiści nie szanujące niczego.Pojawiły się też pierwsze dowcipy.

Ludzie mają papkę z mózgu.No, ale takich łatwiej prowadzić za rączkę.

Należy się skupić jednak na pozytywach.Tylu flag Polski nie widziałem na osiedlu nigdy.Może ta niewyobrażalna tragedia poruszy choć trochę sumień?

Komentarz

• Potwierdzona jest śmierć Matki Kaczyńskiego???

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin Zobacz posta
                              daleki jestem od spiskowej teorii dziejów, ale wątliwości mam mnóstwo..
                              A jak tu nie mieć wątpliwości, jeśli w samolocie który sie rozbił zebrało się kilka najbardziej niewygodnych dla rządu osób a Jarosława nie było tam podobno tylko ze względu na Matkę? Im więcej czasu mija od tej katastrofy tym bardziej jestem przerażony...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                              X