Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oczywiście, że tak było. Wczoraj, w pewnym sensie, miałem z tego relację live. Co do mediów zaś... przeczytaj proszę uważnie moją notkę http://foxx-news.blogspot.com/2009/1...-podsuchy.html Te wszystkie sprawy są jawne w tzw. "domenie publicznej". I co?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Ale widzisz, żeby wniknąć w taką sprawę trzeba naprawdę trochę się ogarniać w życiu politycznym i przejrzeć parę stron/artykułów itd. Natomiast tu będzie sprawa bardzo prosta: Bronek z jednej strony stoi ze zniczem na lotnisku, a z drugiej, po cichutku, WYKORZYSTUJĄC zamieszanie załatwia jakieś swoje(partyjne?) szemrane biznesy w IPNie. I nie będzie trzeba zagłębiać się w wyboldowane fragmenty na Twoim blogu Jestem więcej niż pewny, że Polacy mu takiej grandy nie odpuszczą.
      "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
      żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
      w środek meczu, nasze twarze mokną,
      nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• jesli oczywiscie sie o tym dowiedza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Endrju Zobacz posta
          Ale widzisz, żeby wniknąć w taką sprawę trzeba naprawdę trochę się ogarniać w życiu politycznym i przejrzeć parę stron/artykułów itd. Natomiast tu będzie sprawa bardzo prosta: Bronek z jednej strony stoi ze zniczem na lotnisku, a z drugiej, po cichutku, WYKORZYSTUJĄC zamieszanie załatwia jakieś swoje(partyjne?) szemrane biznesy w IPNie. I nie będzie trzeba zagłębiać się w wyboldowane fragmenty na Twoim blogu Jestem więcej niż pewny, że Polacy mu takiej grandy nie odpuszczą.
          Po tym wszystkim co działo się w latach 1989-2007 nie powinno być CIENIA SZANSY aby w 2007 roku PO wygrała wybory i co?

Odpuszczą, zapomną, kupią miłość, Irlandię i wszystko co im się da. Jak zawsze. A potem się zjednoczą nad następną trumną. Jak zawsze. Za późno. Jak zawsze...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• A do tego mam złe przeczucia...
            Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• nie ma możliwości, żeby PiS nie wystawił kandydata na prezydenta
              o ile porozumienie z Jurkiem jest cały czas możliwe, to Dorn i Ujazdowski są w tym momencie na zupełnym aucie, zresztą w moim mniemaniu absolutnie słusznie.
              na pewno będą jakieś przetasowania frakcyjne w samym PiS, ale pomysły z Poncyliuszem to absolutne political fiction.
              zaś co do samej kampanii prezydenckiej, to mam poważne obawy co do jej poziomu.
              Kandydat PiS kimkolwiek by nie był, będzie prowadził kampanie, w której punktem centralnym bedzie osoba Lecha Kaczyńskiego (chociazby poprzez odniesienia, chęć kontynuacji polityki wschodniej, itd.) co z wiadomych przyczyn (wydygany Komorowski) spowoduje, że paligłup, czy jakas inna wybitna persona z PO zacznie żale o wykorzystywaniu tragedii, do bieżącej działalności politycznej (tak jakby obecne działania Komorowskiego, czy też Tuska, który nagle jest na pierwszym planie, były czymś innym)...w ramach kontry pojawiją się cytaty takie jak:
              Tusk "jeśli się do nas nie przyłączycie to wyginiecie jak dinozaury"
              Sikorski:"trzeba dorżnąć tą watachę"
              Komorowski: "jaki prezydent taki zamach", "Polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły"
              Niesiołowskiego: "http://pl.wikiquote.org/wiki/Stefan_Niesio%C5%82owski"
              czy też cała gama przefajnych bonmotów palikota,
              co będzie dalej to już każdy mże sobie dopowiedzieć...
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Spokojnie.
                Wg mnie media już nie będą mogły grać w tą samą nutę.
                Teraz nie ma już "2 złych Kaczorów" i ciężko będzie stosować ten sam czarny PR.

Ciężko będzie różowym coś wymyslić na szybko(wybory prezydenckie)

Komentarz

• Coś dla czarnulek i ich sympatyków

Historia Polonii Warszawa
                  Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• INFORMACYJNIE (proszę o niekomentowanie):

Uwaga na oszustów. Żerują na tragedii
                    Kondolencje złożone przez internautów za pośrednictwem strony http://zlozkondolencje.pl mogą okazać się niezwykle kosztowne. Aby zostały one wydrukowane w specjalnej księdze, należy wysłać sms-a za ponad 30 złotych.
                    Informacje tę dostaliśmy na na serwis CYNK!

Po otwarciu witryny ukazuje się formularz, w którym można wpisać swoje kondolencje. Autor strony zamieścił informację, że "Historyczna Księga Kondolencyjna" będzie wydrukowana i umieszczona przed Pałacem Prezydenckim. Jednak za taki przywilej należy słono zapłacić wysyłając SMS-a, którego cena wynosi 25 zł netto (30.50 zł brutto).

Notka o kosztach tej wiadomości zamieszczona jest na dole strony i dosyć łatwo można ją przeoczyć.

http://wiadomosci.onet.pl/2153627,11...edii,item.html
                    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                      News, którego nie ma w serwisach - matka Kaczyńskich umarła w chwili, gdy na lotnisku lądował samolot z trumną...
                      Skąd to info?

Edit: Miałem nadzieję że się nie potwierdzi, a jednak... Niewyobrażalna tragedia całej rodziny, nie ma co komentować.
                      Ostatnio edytowany przez Tasior; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

News, którego nie ma w serwisach - matka Kaczyńskich umarła w chwili, gdy na lotnisku lądował samolot z trumną...
                        .....zabrakło mi słów....
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Tasior - ogólnie rzecz biorąc, od kogoś z PiS.

Komentarz

• To jakiś koszmar bez kitu.
                            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Jezus Maria.
                              Nie potrafię sobie wyobrazić bólu jakiego doświadcza Jarosław Kaczyński. W tragicznych okolicznościach, nagle, bez zapowiedzi traci brata i jednocześnie nie może tego dać po sobie poznać przy ciężko chorej matce. Straszliwa tragedia.
                              Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub ich.

Komentarz

• Foxx czy to jest pewna i potwierdzona informacja?

E
                                dit:wiem,ale od wczorajszego poranka człowiek słucha takich informacji i po prostu juz dosc juz wystarczy......
                                Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X