Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ile pamieci Ci ten bajerek polyka?

Komentarz

• Mac.OS.X.Tiger.10.4.3.For.x86.PC.dmg .... mam cos takiego. Ktos wie z czym to sie je?

Komentarz

• a to nie jest poprostu obraz systemu? w sensie MacOS'a ?

Komentarz

• rozszerzenie .dmg to aplkacje na Mac'a wiec je sie to Mac OS ale nazwa jakas z dupy ja sie nie znam ale wyglada to na system operacyjny Mac OS na kompy z architekura x86 czyli PC ale w formacie Maca - mozliwe ze to poprostu system do Macow na prockach Intela - dobrze kombinuje ?
          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
            rozszerzenie .dmg to aplkacje na Mac'a wiec je sie to Mac OS ale nazwa jakas z dupy ja sie nie znam ale wyglada to na system operacyjny Mac OS na kompy z architekura x86 czyli PC ale w formacie Maca - mozliwe ze to poprostu system do Macow na prockach Intela - dobrze kombinuje ?
            tez mi sie tak wydaje ... podobno celerony tez obsluguja

http://www.tuning-pc.pl/artykuly/ins...rsja_power_pc/ :/ nie wiem czy mi sie chce

Komentarz

• Za dużo chyba :/

Komentarz

• Mam dwa komputery w domu, podlączone do Chello (jeden przez modem, drugi ma sieć bezprzewodową[łaczy się przez router], jeden ma publiczne ip drugi nie, tzn ma przydzielony ip przez router). I teraz chciałbym je połączyć, tak żeby można było udostępniać pliki między tymi dwoma komputera. Umie ktoś coś takiego ?:>
                próbowałem przez pulpit zdalny, jednak nie za bardzo się to udało.
                Proszę o pomoc
                TYLKO WISŁA

Komentarz

• Zamieszczone przez kowal
                  Mam dwa komputery w domu, podlączone do Chello (jeden przez modem, drugi ma sieć bezprzewodową[łaczy się przez router], jeden ma publiczne ip drugi nie, tzn ma przydzielony ip przez router). I teraz chciałbym je połączyć, tak żeby można było udostępniać pliki między tymi dwoma komputera. Umie ktoś coś takiego ?:>
                  próbowałem przez pulpit zdalny, jednak nie za bardzo się to udało.
                  Proszę o pomoc
                  Musisz obydwa wpiąć w router tak aby były w tej samej podsieci a więc kupić drugą sieciówkę wifi. Wtedy udostępnianie plików po MSNet pójdzie.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Zainstalowalem sobie gre Tiger Woods 07.Przy wlaczeniu rozgrywki i pokonywaniu pierwszego dolka wszystko jest w porzadku.Jednak po pokonywaniu kolejnych dołków mam problem z teksturami.Mieszaja sie ze soba kolory i tekstury w grze "nakladaja"sie na siebie.Pomocne jest w tym momencie wyjscie do menu i ponowne odpalenie save'a.Jednak na dluzsza mete jest to strasznie uciążliwe.Jaka może by przyczyna owej sytuacji.Czy jest to wina samej gry czy moze mamcos nie tak z kompem?

Komentarz

• moze przegrzewa ci sie grafika np.

Komentarz

• Wie może Ktoś czy da radę usunąc poprzednią sesję w Mozilla Firefox...Bo teraz,gdy za każdym razem włanczam Mozille i przywracam poprzednią sesję bądź rozpoczynam nową...zawiesza mi się i tak w kółko...

Komentarz

• może się przegrzewać, miałem to kiedyś z soldier of fortune.

Komentarz

• szlag mnie trafi
                            mam 4 plytki dvd z serialem prosion break. obejrzalem sobie pierwsze odcinki z pierwszej plyty. wsadzam druga,widze ze jest wypalona ale nic nie wyswietla.jakby pusta byla.3 pozostale plyty dzialaja ok. o co kaman? jakies zabezpieczenia? cos przestawic mam?

Komentarz

• orginały?
                              jak nie to może Płyta nie jest zamknięta.

Komentarz

• ano nie oryginaly. tylko jak ja zamknac? jak mozesz wyjasnij mi to na priv

Komentarz

Pracuję...
                                X