Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez numer_10
    Nawet fajne ale się znudziło się
    Co sie stało sie?

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Mam problem. Działa mi net, tzn chodzi gg, eMule itd, ale nie działają mi przeglądarki, ani firefox ani explorer, nie chcą otworzyć strony, jakieś pomysły jak to naprawić?

Komentarz

• http://biznes.onet.pl/0,1477334,wiadomosci.html
        "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
          Jakby ktos mogl wrzucic jakies screeny z visty? chcialbym zobaczyc uklad pulpitu i ogolnie interfejs.

Ja sie z XP nie ruszam, co prawda moj blaszak spokojnie by dal rade, ale po co? W momencie w ktorym Vista zacznie byc "must have", trzeba bedzie pomyslec o przesiadce na Linuxa.

A tak wogole, to od kilku dni po raz pierwszy w zyciu pracuje z "Jabluszkiem" i musze powiedziec ze komputerek jest calkiem fajowy. Nawet sie zaczalem zastanawiac czy laptopka sobie z avaratem Adamsa nie kupic zamiast "tradycyjnego"

Tylko jeden problem - ja za ***** nic nie wiem o Mac
          Daimos - od 3h mam Maca

3h temu - "O *****, jak tu sie robi cokolwiek?"
          teraz "O *****, jak tu sie wszystko zajebiście robi!"

tez nie mialem bladego pojecia o Mac OS

Warto
          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Sluchajcie, mam problema - sciagnalem cobie plytke z netu ( ) ale niestety tej jakas dziwna, nie ma mp3, tylko nastepujace pliki:

- plik *.APE
            - plik *.CUE

z czym to sie je?

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
              Sluchajcie, mam problema - sciagnalem cobie plytke z netu ( ) ale niestety tej jakas dziwna, nie ma mp3, tylko nastepujace pliki:

- plik *.APE
              - plik *.CUE

z czym to sie je?
              .ape to format bezstratnego zapisu audio, pewnie musisz zainstalować jakiś plugin aby ruszyło, do tego plik .cue więc pewnie płytka zapisana w postaci jednego pliku, spróbuj podzielić to CUE splitterem
              z dala o zgiełku ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Perła
                daimos,

Daemon albo Alcohol

"Nieprawidlowy format WAVE"
                (alcohol)

Komentarz

• Mam podobne pytanie. Załóżmy, że gra PC jest na serwerze w postaci dwóch plików z rozszerzeniami .cue i .bin. Co (oczywiście teoretycznie ) musiałbym zrobić żeby takie cudo zdekompresować i zrobić z tego wersję do użytku?
                  Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• ja również mam pytanko! mój kolega niedawno kupił sobie fife 07 gdy wchodzi do menu wszystko pogina od góry do dołu gdy uda mu się po męczarniach włączyć jakiś mecz towarzyski zmienia się bardzo szybko zespół którym chce grać... co to może być?

Komentarz

• Zamieszczone przez Matrixx
                      ja również mam pytanko! mój kolega niedawno kupił sobie fife 07 gdy wchodzi do menu wszystko pogina od góry do dołu gdy uda mu się po męczarniach włączyć jakiś mecz towarzyski zmienia się bardzo szybko zespół którym chce grać... co to może być?
                      Może pad jest zryty?
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn

Może pad jest zryty?
                        Ja myślę że trzeba to oddać do sklepu pytam bo może ktoś miał podobny problem i da się to naprawić

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
                          Mam podobne pytanie. Załóżmy, że gra PC jest na serwerze w postaci dwóch plików z rozszerzeniami .cue i .bin. Co (oczywiście teoretycznie ) musiałbym zrobić żeby takie cudo zdekompresować i zrobić z tego wersję do użytku?
                          czysto teoretycznie to albo otwierasz to deamontool'em lub innym alcoholem, ewentualnie mozesz to wypalic na plyte, np w nero.

Zamieszczone przez Matrixx
                          Ja myślę że trzeba to oddać do sklepu pytam bo może ktoś miał podobny problem i da się to naprawić
                          a kalibrowal pada?

Komentarz

• Szczerze... nie wiem ale zapytam go! a może to coś dać? bo ja się nie znam zbyt dobrze na PC

Komentarz

• no albo pad jest zepsuty, albo nieskalibrowany

Komentarz

• Dzięki! zawołam kumpla może to zrobi pozdro

Komentarz

Pracuję...
                                X