Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kosciesz
    jak chcesz skopiuj te nagłówki i podeślij na priv
    poszlo
    Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego...

Komentarz

• Witajcie, mam pytanie. Co sądzicie o windows 2003 ? Ponieważ znalazłem pewien LINK. I zastanawiam się nad przejściem z XP na 2003. Ale nie wiem czy będzie to dobra zmiana.

Komentarz

• 2003 to nie jest czasem ztwożony na servery?

Komentarz

• jest stworzony, a czy warto?
          no jeśli miałeś XP-ka i chcesz go zamienić na 2003 to wielkich zmian nie odczujesz...
          a jako, że darmowy przez te pół roku to chyba warto...

ale zastrzegam, że żadnych innych zalet tej zamiany prócz "legalności" OS nie widzę

Komentarz

• Używam go od mniej więcej 2 lat i jest ok, odpalalem kiedys rozne benchmarki na swiezo zainstalowanym XP Pro i 2003. 2003 byl troszke lepszy, ale to taka roznica ze nie warto zmieniac chyba ze i tak bedziesz od nowa instalowal system- wtedy jak najbardziej polecam.
            brzydki, zły i szczery

Komentarz

• zgłupiałem

przytachalem jakiegos syfnego notebooka Maxdata do domu i konfiguruje sobie wifi

wsio ladnie piknie ale wifi mam predkosc max 240kb/s czyli jakies 10 razy wolniej niz po kablu net, mam aster 2mb

i nie wiem co jest grane

sygnal mam na maxa

karta sieciowa obsluguje standard g czyli powinno chulac na pelnej predkosci ... chyba

router to linksys wrt54g
              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• A router tak szybko przesyła?

A tak przy okazji!!!!!

Nie płacta ani grosza za programy.

www.hackerpost.com

Komentarz

• mam problem z Nokia PC Suite... niby instaluje się wszystko ok... pokazuje ze telefon jest podłączony itp... ale jak biorę np. manager plików to wyskakuje takie coś...

ogarnia to ktoś? bo chce wrzucić kalwi i remi na dzwonek i już kurwicy dostaje...
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Kurwicy to ja dostałem z N70. Nokia zawsze miała i będzi mieć trude takie sprawy.

Komentarz

• bo chce wrzucić kalwi i remi na dzwonek i już kurwicy dostaje... modli
                      powiedz ze zartujesz

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                        bo chce wrzucić kalwi i remi na dzwonek i już kurwicy dostaje... modli
                        powiedz ze zartujesz
                        nie no poważka...

na laptopie przeszło... i już jest "wszystko co najlepsze" na dzwonku...
                        Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Mam dziwny problem. Mam ten nowy Windows media player. i od dwóch dni na nim pliki mpeg działają ale bez głosu. Filmy są dobre i działają w innych programach. avi wmv są bez problemowe.

Komentarz

• Sprobuj sciagnac i zainstalowac najnowsze kodeki.

Komentarz

• wzasadzie mam kodeki. prze instaluje go teraz. moze pomoze.

Komentarz

• wiem, ze temat byl poruszany zapewne wielokrotnie, ale nie mam za bardzo czasu na szukanie wpisow- poszukuje jakiegos dobrego firewalla z opcja aktualizacji. mozecie cos polecic? zalezy mi na czasie..

z gory dzieki za odpowiedz.
                                Nigdy Sam

Komentarz

Pracuję...
                                X