Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Maniek
    a co w to wsadze ? obecnie mam athlona 1,4... i ile zapłace za to co napisałeś wyżej ?

Na A64 i AGP wziałbym płytke MSI K8N Neo2 procek 3000+ (Venice) OEM i Freezera 64 do schlodzenia tego interesu. Dso tego bedziesz musial jeszcze kupic zaslacz, Chiefteca 420 W na przyklad
    ??

obecnie mam Chiefteca 360 W wiec tez bede musiał pewnie wymienić...
    jak jeden dysk, nagrywarka i slaba albo srednia grafika nie koniecznie

ile zapłacisz? hmm obejrzyj sobie cennik jakiegoś sklepu, albo jeszcze lepiej pojedź na giełde i popytaj; na bierząco jestem tylko z cenami plyt głownych bo będe zmienial jak mi się uda sprzedać obecną, DFI na nForce 4 kosztuje ok 540 zetow, wersja z AGP powinna być sporo tańsza- jakieś 460 (?).
    brzydki, zły i szczery

Komentarz

Czy jak mam stery Catalysta i chce zainstalowac nowe tez Catalysta to lepiej odinstalowac te stare czy moge na nie zainstalowac te nowe ?? Bo wiem ze lepiej nie instalowac jednych na drugie w przypadku roznych producentów.
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Zamieszczone przez Tomi
        Czy jak mam stery Catalysta i chce zainstalowac nowe tez Catalysta to lepiej odinstalowac te stare czy moge na nie zainstalowac te nowe ?? Bo wiem ze lepiej nie instalowac jednych na drugie w przypadku roznych producentów.
        Nie lepiej.
        Koniecznie trzeba odinstalować stare...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

Hmm ... Mi coś się zjebało z dzwiękiem w komputerze ... Ni chu** nie działa

Komentarz

Zamieszczone przez Lukass
            Hmm ... Mi coś się zjebało z dzwiękiem w komputerze ... Ni chu** nie działa
            Najczęstsza przyczyną takiego zachowania jest zaznaczona opcja "Wycisz" w ustawieniach głośności Obsługuje to jakiś skrót klawiszowy (wciskany przypadkiem) ale nie wiem niestety jaki...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together

Komentarz

Wrr .. nie nie to nie to ...

Gdy instaluje programiki Creativa staje mi na 95 % i nic się nie dzieje ... Dysk formatowałem z 3 razy na 2 dni ... Próbowałem instalować z neta i z cd i dupa ... Ale trochę to jest dzwine ... Ponieważ nawet bez tych programików creativa dzwięk normalnie chyba działał ... A teraz dupa ... Może poprostu siadły mi głośniczki ? Choć próbowałem z innymi głośniczkami jakimiś dupnymi to jest tak samo ... Może to coś z kartą dzwiękową ? Mam nawet 2 w kompie SB Live! i Jakąś wbudowaną w płytę główna ... Ale tu i tu nie działa dzwięk Powalone to wszystko :/

Komentarz

Wrr .. nie nie to nie to ...

Gdy instaluje programiki Creativa staje mi na 95 % i nic się nie dzieje ... Dysk formatowałem z 3 razy na 2 dni ... Próbowałem instalować z neta i z cd i dupa ... Ale trochę to jest dzwine ... Ponieważ nawet bez tych programików creativa dzwięk normalnie chyba działał ... A teraz dupa ... Może poprostu siadły mi głośniczki ? Choć próbowałem z innymi głośniczkami jakimiś dupnymi to jest tak samo ... Może to coś z kartą dzwiękową ? Mam nawet 2 w kompie SB Live! i Jakąś wbudowaną w płytę główna ... Ale tu i tu nie działa dzwięk Powalone to wszystko :/
                Jakie programiki? Jakieś playery czy coś? Spróbuj odinstalować to wszystko i zrobić "Driver only".
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together

Komentarz

Hmm ... Tak np. mixery i takie tam ...

Teraz nie mam nic zainstalowane ... Jestem czysto po formacie ... I mam tylko stery zainstalowane bo Win XP sam se dobiera drivery chyba ...

Komentarz

Hmm ... Tak np. mixery i takie tam ...

Teraz nie mam nic zainstalowane ... Jestem czysto po formacie ... I mam tylko stery zainstalowane bo Win XP sam se dobiera drivery chyba ...
                    Ale te windoziane drivery to tylko ersatz. jak będziesz stawiał Creativowskie to postaw je najlepiej bez żadnych dodatków i zobaczysz co z tego będzie. A może jakieś oprogramowanie sie gryzie z SB?

BTW jakiego masz Blastera?
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

Hmm Tylko boje się że jak znów będe próbował instalować coś z cd Blastera to znów zatnie mi się na 95 % i dupa wtedy wielka, bo później nie działa mi opcja odinstalowania SB ... i komputer mi się pieprzy ... I pozostaje wtedy tylko format Masz może jakiegoś linka do ściągniecia samych sterowników z netu ?

Ps.: SB Live! taki model ... Dosyć stary z 4 głośniczkami i subuferem ...

Komentarz

Też mam budżetowego SB Live 5.1 i tu jest problem - tych Live! było parę i do każdego są inne stery - musisz wiedzieć dokładnie co to za model. Powiniene ś mieć napisane na plytce Live 5.1, Live! Player, Live! 1024 albo coś w tym guście...

A płytka ze sterami nei jest porysowana?
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

Creative Sound Blaster Audigy Live!

Płytka w sumie jest trochę zarysowana ale jak istaluje to z pliku który ściągnałem z neta to jest tak samo ...

Komentarz

Creative Sound Blaster Audigy Live!

Płytka w sumie jest trochę zarysowana ale jak istaluje to z pliku który ściągnałem z neta to jest tak samo ...
                            O, to już nowsze niż moje. Audigy to nowsza generacja.

A jaki masz OS?

http://pl.europe.creative.com/support/downloads/

Hmmmm... Nie widzę tu takiego...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

OS znaczy się jaki system operacyjny tak ?

Właśnie wczesniej miałem Windows XP Proffesional bez SP, a teraz zainstalowałem se Windows XP Proffesional XP z SP2 ...

Komentarz

Spróbuj to:

Link
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together

Komentarz

Pracuję...
                                X