Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Luqas
    Zamieszczone przez Nazgul
    A Ty z Sapphire ciągnąłeś?
    No, a co to za różnica?
    No sam widzisz że na ATi jest 5.6 a nie 5.4...

Zamieszczone przez Luqas
    Zainstalowalem też sterownik do płyty, ale mimo tego XP wciąż ładuje się dość powoli. Zapewne to wina dysku, tak jak pisał Luk@s.
    Ale 98 chodzi Ci normalnie?
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

Tak, 98 chodzi poprawnie i tam mam nawet starszą wersję sterowników Catalyst (tam mam te z płyty cd, wersja 4.10).
      Tyle tylko, że Win 98 mam na innym dysku (bo mam dwa dyski - 20 gb (starszy) i 80 gb (nowszy) ) i na 20-tce mam 98 a na 80-tce XP.

Komentarz

Zamieszczone przez Luqas
        Tak, 98 chodzi poprawnie i tam mam nawet starszą wersję sterowników Catalyst (tam mam te z płyty cd, wersja 4.10).
        Tyle tylko, że Win 98 mam na innym dysku (bo mam dwa dyski - 20 gb (starszy) i 80 gb (nowszy) ) i na 20-tce mam 98 a na 80-tce XP.
        A ta 80 jakiego producenta?
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together

Komentarz

Samsung.

Komentarz

Zamieszczone przez Luqas
            Samsung.
            To jutro podeślę Ci samsungowski util do sprawdzania dysku to go sobei zdiagnozujesz....
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together

Komentarz

To jutro podeślę Ci samsungowski util do sprawdzania dysku to go sobei zdiagnozujesz....
              No to będę czekał

A wracając do dziwnego, skokowego niekiedy działania kursora - to może być winą brak sterowników? Bo mam mysz optyczną, na kabelek - firmy Genius ale nie instalowałem sterowników do niej. Może to coś zmienić, czy raczej nie ?

Komentarz

Zamieszczone przez Luqas
                No to będę czekał

A wracając do dziwnego, skokowego niekiedy działania kursora - to może być winą brak sterowników? Bo mam mysz optyczną, na kabelek - firmy Genius ale nie instalowałem sterowników do niej. Może to coś zmienić, czy raczej nie ?
                Mysz optyczna musi chodzić na jednolitej, matowej powierzchni. Najlepiej bez wzorków, ale koniecznie matowej, nie odbijającej światła... A u Ciebie jak chodzi?

A util znalazlem w domu i wrzuciłem na stronkę. Rozpakuj, zrób bootującą dyskietkę albo odpal spod dosa Win98 i diagnozuj

http://andrzejzb.republika.pl/hutil_creator.exe
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together

Komentarz

Sorry za głupie pytanie - ale na dyskietke mam nagrać folder o nazwie "hutil_creator" i w nim pliki czy bezpośrednio wysłać pliki na dyskietke?

Komentarz

Zamieszczone przez Luqas
                    Sorry za głupie pytanie - ale na dyskietke mam nagrać folder o nazwie "hutil_creator" i w nim pliki czy bezpośrednio wysłać pliki na dyskietke?
                    Pliki na dyskietke wystarczy. Zrób dyskietkę bootującą (polecenie sys a: ) pod win98, uruchom z niej kompa i napisz hutil.exe
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

Może mi ktoś polecić sprzęt: chce kupić płyte główna + procek ( Athlon 64) . Chciałbym się zmieścić w granicach 800- 900 zł , w ostateczności 1000. Chciałbym do tego dodać to co mam czyli ram 512 DDR Kingstona 400 Mhz i Radeona 9600 XT 128 MB. Jak ktoś kumaty to niech doradzi co kupić i gdzie najlepiej żeby nie było za drogo.

Obecnie mam lipna płyte ktora ma ram tylko na 266 Mhz i AGP x4 i Durona 1.3...wiec nie wykorzystuje mi mozliwosci zarowno karty (AGP x8 ) jak i ramu ( 400Mhz).
                      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Rozejrzyj się na Allegero i tu:

http://sklep.benchmark.pl/

Zapytaj też na pl.comp.pecet - wejście przez http://niusy.onet.pl/ lub http://usenet.gazeta.pl/

O AMD wiem niewiele.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

Na A64 i AGP wziałbym płytke MSI K8N Neo2 procek 3000+ (Venice) OEM i Freezera 64 do schlodzenia tego interesu. Dso tego bedziesz musial jeszcze kupic zaslacz, Chiefteca 420 W na przyklad, trzymaj się z daleka od Codegenow, Megabajtow i innego badziewia co rzekomo ma 400 W a faktycznie 270.
                          brzydki, zły i szczery

Komentarz

Mam płyte Abit NF7-SL Action... i mam pytanie... wsadze w to Athlona 64 ??
                            Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Zamieszczone przez Maniek
                              Mam płyte Abit NF7-SL Action... i mam pytanie... wsadze w to Athlona 64 ??
                              Nie wsadzisz, twoja plyta ma socket 462 czyli socket A a athlony 64 maja socket 939 albo 754.
                              brzydki, zły i szczery

Komentarz

a co w to wsadze ? obecnie mam athlona 1,4... i ile zapłace za to co napisałeś wyżej ?

Na A64 i AGP wziałbym płytke MSI K8N Neo2 procek 3000+ (Venice) OEM i Freezera 64 do schlodzenia tego interesu. Dso tego bedziesz musial jeszcze kupic zaslacz, Chiefteca 420 W na przyklad
                                ??

obecnie mam Chiefteca 360 W wiec tez bede musiał pewnie wymienić...
                                Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Pracuję...
                                X