Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W temacie zakupu laptopa polecam śledzić ten oto blog: https://polecanelaptopy.blogspot.com/

Komentarz

• Serwus, poszukuję serwisu komputerowego, Lenovo po zalaniu. Chyba jest to bardziej odpowiedni temat od szukam, sprzedam, zamienię.
      #MiśKazekteam

Komentarz

• Sprawdź Geo-Com na Patriotów.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Pytanie pewno niepełnosprytne, ale co mi tam: czy jest coś takiego jak piloty to laptopów? - chodzi mi o możliwość zatrzymania i ponownego uruchomienia filmu z Netflixa/HBO lecącego na laptopie (lub przez laptopa na dosyć starym TV) bez podchodzenia do laptopa?

E: Wiem, że są piloty do obsługi pokazu slajdów na kompie, ale czy one przydadzą mi się w ww.celu?
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Masz może Play Station w domu?
            Bo jak PS jest podłączony do TV to za pomocą pilota / pada możesz właśnie to robić.

Komentarz

• Mam na sprzedaż, mało używaną
              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                Masz może Play Station w domu?
                Bo jak PS jest podłączony do TV to za pomocą pilota / pada możesz właśnie to robić.
                To wiem, ale PS stoi w innym pomieszczeniu, podłączona do innego telewizora.

P.S. boss - dzięki za dobre chęci, ale nie będę kupował PS jako pilota

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Pytanie pewno niepełnosprytne, ale co mi tam: czy jest coś takiego jak piloty to laptopów? - chodzi mi o możliwość zatrzymania i ponownego uruchomienia filmu z Netflixa/HBO lecącego na laptopie (lub przez laptopa na dosyć starym TV) bez podchodzenia do laptopa?

E: Wiem, że są piloty do obsługi pokazu slajdów na kompie, ale czy one przydadzą mi się w ww.celu?
                  Zamiast takiego pilota kup sobie Xiaomi Mi Boxa, albo TV Sticka. Sam ostatnio tak zrobiłem i ze starego tv mam eleganckiego smarta, laptop poszedł w odstawkę i nie muszę wstawać z kanapy
                  Bazinga!
                  Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Hmm..., ten tv stick wygląda na ciekawą opcję.

Zakładam, że jak >10-letni Panasonic Viera ma wejścia HDMI to będzie z tym działał (nie ma wejścia USB, ale z tego co czytam, to można tego tv sticka podłączyć zasilaczem do kontaktu)

Komentarz

Hmm..., ten tv stick wygląda na ciekawą opcję.

Zakładam, że jak >10-letni Panasonic Viera ma wejścia HDMI to będzie z tym działał (nie ma wejścia USB, ale z tego co czytam, to można tego tv sticka podłączyć zasilaczem do kontaktu)
                      Rusz dupsko i wciśnij klawisz. Ruch to zdrowie.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Et tu Brute... A miałem pierwszy raz w życiu kupić coś Xiaomi

A z reguły tego telewizora używam podczas ćwiczeń

Komentarz

Et tu Brute... A miałem pierwszy raz w życiu kupić coś Xiaomi
                          I tak w końcu zakupisz.

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Hmm..., ten tv stick wygląda na ciekawą opcję.

Mój ponad 10 letni Samsung śmiga. I raczej polecałbym nie sticka ale boxa. Więcej pamięci, mniejsze prawdopodobieństwo zawieszenia, małe pudełeczko.
                            Bazinga!

Komentarz

• Tylko, że z drugiej strony stick o 100 zł tańszy, mniejszy, a to, że nie ma 4K mnie nie boli.
                              Argument z wieszaniem się jest jednak wart rozważenia.

A do czego w takim czymś pamięć? - tylko do "bieżącej obsługi" czy coś się tam zapisuje?

Komentarz

Tylko, że z drugiej strony stick o 100 zł tańszy, mniejszy, a to, że nie ma 4K mnie nie boli.
                                Argument z wieszaniem się jest jednak wart rozważenia.

A do czego w takim czymś pamięć? - tylko do "bieżącej obsługi" czy coś się tam zapisuje?
                                Powinno płynniej chodzić, nie zacinać itd. No i instalujesz tam aplikacje. Nie mam porównania ze stickiem, box chodzi super. Pamiętać tylko trzeba, że nie wszystkie aplikacje które są np. na telefon są na android tv. Brakuje np. TVP Sport. Można jakoś ręcznie zainstalować, ale to zabawa. Natomiast wszystkie netflixy, prime, iple, playery i c+ są.
                                Bazinga!

Komentarz

Pracuję...
                                X