Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    bkt,przecież to spamer ,
    Wiem, to info dla tych co szukają

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• x-kom ma bardzo spoko ceny, pod warunkiem, że się kupuje podzespoły, a nie całe komputery

Komentarz

• Zapytam tu:ktoś płacił za produkty Microsoftu za pośrednictwem dotpay.?
        Wybrałem produkt,przez dotpay przekierowano mnie na przelewy24,zapłaciłem i co dalej?
        Mam czekać na maila z jakimś kodem czy jak ?
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
          Zapytam tu:ktoś płacił za produkty Microsoftu za pośrednictwem dotpay.?
          Pierwsze słyszę, że przyjmują coś nie przez kartę kredytową. Co kupujesz?

Komentarz

• Grę.
            Właśnie tak czytam w necie , że aktywacja może trwać nawet do 72 godzin.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Na allegro jest masa ofert do konta steam gdzie mozna pograc np w FM offline. Gdzie haczyk?

Komentarz

• Co jakiś czas (powiedzmy przykładowo 2 miesiące, chociaż może częściej, może rzadziej - nie wiem z czym to jest związane) nie będziesz mógł uruchomić gry, dopóki nie podasz na Steamie kodu weryfikacyjnego, który będziesz musiał uzyskać od sprzedającego dostęp, przy założeniu, że jest uczciwy i nie zniknie po rozsprzedaniu swoich aukcji. Na pewno od tego w ogóle trzeba będzie zacząć rozgrywkę. W ciągu ostatnich kilku edycji parę razy korzystałem z czegoś takiego. Grywałem relatywnie rzadko, i czasami ta weryfikacja zajmowała tyle czasu, że zdążałem skorzystać z innej oferty, chociaż nie przypominam sobie, żeby ostatecznie ktoś się wcale nie odezwał.
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Co jakiś czas (powiedzmy przykładowo 2 miesiące, chociaż może częściej, może rzadziej - nie wiem z czym to jest związane) nie będziesz mógł uruchomić gry, dopóki nie podasz na Steamie kodu weryfikacyjnego, który będziesz musiał uzyskać od sprzedającego dostęp, przy założeniu, że jest uczciwy i nie zniknie po rozsprzedaniu swoich aukcji. Na pewno od tego w ogóle trzeba będzie zacząć rozgrywkę. W ciągu ostatnich kilku edycji parę razy korzystałem z czegoś takiego. Grywałem relatywnie rzadko, i czasami ta weryfikacja zajmowała tyle czasu, że zdążałem skorzystać z innej oferty, chociaż nie przypominam sobie, żeby ostatecznie ktoś się wcale nie odezwał.
                  Rozwiązaniem jest przerzucenie sobie gry z kupionego konta na własne konto(wrzucasz przez "dodaj grę spoza steam"). Nie wiem czy to zawsze działa ale powiedzmy mam 3 gry zrobione tym motywem i dalej działają.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ja to akurat tym razem sobie kupiłem własną
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Koledzy, takie szybkie pytanie:
                      Macie jakiś problem z czcionkami na stronie empiku?
                      Na wszystkich przeglądarkach jakieś poszarpane, niewyraźne i nie wiem, czy zacząć coś grzebać, czy to u nich problem.

Komentarz

• U mnie wyglądają normalnie. (Firefox)
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dziękuję za szybką odp. Trzeba kombinować.

Komentarz

• Potrzbuję kupić laptopa/tablet/netbook. Mniej więcej chciałbym żeby mniej więcej tak to wyglądało:

matryca co najmiej 12 cali
                            dysk ssd- dwia opcje - 250 gb wystarczy, ewentualnie mniejszy + dodatkowo zewnętrzny
                            grafika nie jest najistotniejsza, ważne żeby była możliwość podpięcia zewnętrznego monitora
                            jeżeli tablet/netbook to żeby była opcja podpięcia klawiatury.
                            poza tym stosunek cena/parametry
                            kwotowo 1300-1600 zł

Ogolnie chodzi mi o to, żeby wybrać coś dobrego i nie przepłacić. Będę wdzięczny zarówno za rady jak i linki do konkretnych ofert.

Na razie najbardziej widzi mi się to: https://allegro.pl/oferta/2w1-dell-l...pro-7755985195
                            Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Każdy mówi inteligentny dom, inteligentne instalacje domowe itd. Że fajnie jest to posiadać. No więc zacząłem to analizować i sam nie wiem. Najbardziej kontrowersyjna wydaje się być ta usługa Google Home - czyli sterowanie głosowe. Wszystko fajnie, ale czy taki telefon nie podsłuchuje naszych prywatnych rozmów?
                              Pozostałe opcje związane ze sterowaniem wydają się być całkiem fajne - ustawianie ogrzewania na określone parametry, ustawianie wentylacji mechanicznej czy rekuperacji - z np harmonogramem dziennym czy tygodniowym. No muszę przyznać, że całkiem fajnie się to prezentuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez adw Zobacz posta
                                Każdy mówi inteligentny dom, inteligentne instalacje domowe itd. Że fajnie jest to posiadać. No więc zacząłem to analizować i sam nie wiem. Najbardziej kontrowersyjna wydaje się być ta usługa Google Home - czyli sterowanie głosowe. Wszystko fajnie, ale czy taki telefon nie podsłuchuje naszych prywatnych rozmów?
                                Pozostałe opcje związane ze sterowaniem wydają się być całkiem fajne - ustawianie ogrzewania na określone parametry, ustawianie wentylacji mechanicznej czy rekuperacji - z np harmonogramem dziennym czy tygodniowym. No muszę przyznać, że całkiem fajnie się to prezentuje.
                                Google czyta nasze maile, ogląda nasze zdjęcia.
                                Wie kiedy płacimy rachunki, co kupujemy.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X