Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rozglądam się za monitorem, niestety akurat w tym temacie nie jestem od dawna na bieżąco. Czego szukam? FHD(nic innego nie jest mi potrzebne, na 4k nie mam obecnie sprzętu), zastosowanie domowe czyli gry, filmy, internet więc fajnie, jakby miał krótki czas reakcji(ale bez przesady) jakieś sensowne odświeżanie(75hz starczy), dobre podświetlenie i kąty(TN raczej odpada, raczej szukam coś z MVA+).
    Budżet do 2k. Ktoś może obeznany coś zaproponuje?
    Jeśli chodzi o cale to 27 w zupełności starczy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Posiadam ten i jestem bardzo zadowolony:

https://www.ceneo.pl/53694288

Ogólnie robiłem research, i robiłem go m.in. pod kątem FreeSynca ze względu na kartę jaką posiadam, więc to nie musi być wybór optymalny. Szczególnie, że przy moich ramach budżetowych nie mignęło mi raczej coś brzmiącego jak MVA+.

We wrześniu płaciłem 1300, z czego wynika, że może opłacać się poczekać na moment spadku cen (na tych momentach się zupełnie nie znam )
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Posiadam ten i jestem bardzo zadowolony:

Ogólnie robiłem research, i robiłem go m.in. pod kątem FreeSynca ze względu na kartę jaką posiadam, więc to nie musi być wybór optymalny. Szczególnie, że przy moich ramach budżetowych nie mignęło mi raczej coś brzmiącego jak MVA+.

We wrześniu płaciłem 1300, z czego wynika, że może opłacać się poczekać na moment spadku cen (na tych momentach się zupełnie nie znam )
        Ciekawy model ale jakoś nie jestem przekonany do zakrzywionych monitorów. A jak to odświeżanie i 1ms sprawdza się w normalnym użytkowaniu typu przeglądanie stron? Bo słyszałem różne opinie.

Póki co to we własnym zakresie najbliżej moim preferencjom jest chyba ta Iiyama, właśnie z matrycą AMVA+.
        https://www.x-kom.pl/p/380622-monito...su-czarny.html

Komentarz

• Przy przeglądaniu stron to nie widzę. Na WoW'ie widzę, jak sobie kupuję ten narko-pre-paid. No ale z drugiej strony WoW to nie jakiś BF, gdzie to pewnie bardziej istotne, tylko, że w takie gry akurat nie grywam. Co do zakrzywioności, to ostatnio w robo mi wymieniono na niezakrzywioną 27'' Phillipsa, no i jest eweidentna różnica jeśli chodzi o te wrażenie rozszerzania się matrycy w pionie im bliżej rogów, czego na zakrzywionym nie odczułem. Ale nie moge powiedzieć, żeby to było coś co mi jakoś w istotny sposób przeszkadza. Minusów zakrzywionego ekranu nie uświadczyłem (w sumie to nawet nie wiem czy istnieją jakieś wady technologiczne takiego rozwiązania - myślałem, że to po prostu droższe rozwiązanie zwiększające komfort)
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Z jakiej firmy monitor polecacie Sony,Toshiba, Samsung coś innego?
            Prawdziwe i jedyne nieszczęście to zupełny brak ideału.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Posiadam ten i jestem bardzo zadowolony:
              Miałem Qled od Samsunga tylko w wydaniu 32 cale 144 Hz. Świetny sprzęt. Nadmienię, że testowałem w domu 3 egzemplarze zanim trafiłem ze znośnym Backlight bleeding.
              Ta Iiyama wygląda ciekawie w tych pieniądzach. Kontrast ok, odświeżanie 75 Hz, dobre warunki gwarancji.
              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• A co sądzicie o tym modelu zostając przy Samsungu i idąc w stronę 2k? Brakuje co prawda Freesynca(a raczej będę szedł w AMD w przyszłym roku, czekam na to czym okażą się karty Navi) ale reszta wygląda bardzo ok.

https://whatnext.pl/test-monitora-samsung-cjg50-27/

Komentarz

• Zobaczcie jak szybko zmienia się internet. Kiedyś była NaszaKlasa (a jeszcze wcześniej był np GoldenLine) czy Grono.net później nastała era Facebooka, który dosyć długo niepodzielnie rządził i stanowił spory wycinek internetu. Obecnie FB depcze Instagram... Wydaje mi się, że może to być spowodowane, tą ideą którą posiadał na początku zarówno facebook czy nasza klasa - czyli prostota. Wrzuca się zdjęcie i można komentowac. FB to obecnie prawdiwy kombajn, w którym nawet doświadczeni mogą się pogubić.

Komentarz

• Zamieszczone przez orelan Zobacz posta
                    Zobaczcie jak szybko zmienia się internet. Kiedyś była NaszaKlasa (a jeszcze wcześniej był np GoldenLine) czy Grono.net później nastała era Facebooka, który dosyć długo niepodzielnie rządził i stanowił spory wycinek internetu. Obecnie FB depcze Instagram... Wydaje mi się, że może to być spowodowane, tą ideą którą posiadał na początku zarówno facebook czy nasza klasa - czyli prostota. Wrzuca się zdjęcie i można komentowac. FB to obecnie prawdiwy kombajn, w którym nawet doświadczeni mogą się pogubić.
                    Instagram należy do Facebooka i należy go raczej traktować jako uzupełnienie. Póki co F jest zdecydowanym liderem na świecie i prędko się to nie zmieni.

https://socialpress.pl/2018/07/najno...ych-na-swiecie

Komentarz

• Spróbuj zrobić format c, na wszelki wypadek przeczyść komputer, wyjmuj karte, ram, dysk, procek, nałóż nowe pasty, przejedz odkurzaczem i sprężonym powietrzem, złóż na nowo, sformatuj i postaw Win 10 lub Ubuntu, na kolejne lata problem i konserwacja załatwiona

Komentarz

• Nie macie wrażenia, że Facebook traci coraz więcej użytkowników na rzecz Instagram-a?
                        Kto wie, czy przypadkiem ten pierwszy portal, nie rozrósł się tak bardzo, że jego funkcjonalności przestały być intuicyjne i ludzie instynktownie wracają do czegoś łatwiejszego - Instagram daje oczywiście taką możliwość. Zachęcam jeszcze do sprawdzenia tutaj na stronie: https://shineonagency.pl/prowadzenie...i-instagramie/
                        Ostatnio edytowany przez adw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Instagram i Facebook to dwie inne bajki. Facebook bardzo mocno jest wykorzystywany przez Marki i Sklepy. Zarówno do kontaktu, reklamy jak i sprzedaży. Instagram jest dobrym kibloumilaczem

Komentarz

• Dla szukających laptopa warto przejrzeć Ranking laptopów. Co warto kupić? 2019 r.

Komentarz

• No nie wiem czy ten ranking taki sensowny, po pierwsze xkom jest drogi, ten sam lap w konfiguracji w xkom a np delkom to roznica jakies 500 nawet czasami 600pln więc sporo, x w swieta zaproponowal mi nawet nie 1% przy zakupie za dosc sporą kasę. Dodam jeszcze ze modele w zestawieniu za ok 4300 nie sa tyle warte - proponuje poczytac fora pclab i purepc dzialy z lapkami przed wyborem laptopa

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• bkt,przecież to spamer ,
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X