Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niestety tez padlo choc z reguly max po paru dniach dziala ponownie,ktos cos jeszcze innego?
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
      Niestety tez padlo choc z reguly max po paru dniach dziala ponownie,ktos cos jeszcze innego?
      Zobacz tego posta, może znajdziesz coś co cię interesuje.
      https://www.wykop.pl/wpis/34583517/z...ment-121724273

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
        Zobacz tego posta, może znajdziesz coś co cię interesuje.
        https://www.wykop.pl/wpis/34583517/z...ment-121724273
        Podziekowal
        Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Nieaktualne. Post do wyrzucenia
          Ostatnio edytowany przez Kempes; [ARG:4 UNDEFINED].
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Od pewnego czasu mam taki problem z youtube, że podczas zmiany karty na inną i powrotu znowu do karty yt zawiesza się film, pojawia się kółeczko wczytywania i muszę odświeżyć, żeby móc znowu oglądnąć. Przeglądarka chrome. Nie jest tak za każdym razem, ale coraz częściej. Ktoś wie jak to naprawić... ?
            Ostatnio edytowany przez Kepke; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przyspiesza wszelkie operacje odczytu i zapisu. Jeśli pracujesz na dużych plikach, które często zapisujesz, albo grasz w grę, która często przeładowuje np mapę to różnicę poczujesz.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• SSD to chyba najprostszy i najtanszy sposob na przyspieszenie komputera przy codziennym uzytkowaniu

Komentarz

• Mam mały komputerowy problem, zaznaczę na wstępie, że nie jestem zbytnio oblatany w tych tematach i pracuję obecnie na starym oprogramowaniu, które póki co daje radę, mianowicie muszę ściągnąć pewien wniosek urzędowy w formacie pdf. Mam system operacyjny Windows Vista i program Adobe wersję z 2012 roku. Nie mogę otworzyć ściągniętego pliku, bo wyskakuje komunikat, że stara wersja itp nie mogę również zaktualizować adobe, bo na ich stronie przy wybieraniu systemu operacyjnego nie widnieje Vista. Co robić w tej sytuacji?

Komentarz

• Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
                    Mam mały komputerowy problem, zaznaczę na wstępie, że nie jestem zbytnio oblatany w tych tematach i pracuję obecnie na starym oprogramowaniu, które póki co daje radę, mianowicie muszę ściągnąć pewien wniosek urzędowy w formacie pdf. Mam system operacyjny Windows Vista i program Adobe wersję z 2012 roku. Nie mogę otworzyć ściągniętego pliku, bo wyskakuje komunikat, że stara wersja itp nie mogę również zaktualizować adobe, bo na ich stronie przy wybieraniu systemu operacyjnego nie widnieje Vista. Co robić w tej sytuacji?
                    spróbuj metodę z poniższego linku
                    https://www.fixitpc.pl/topic/30875-a...t-11-na-vista/

Komentarz

• Trafiłem na tą stronę wcześniej, ściągam aktualizację a plik nie odpala się do instalacji:/ może już z nerwów coś źle robię bo na rano dokumenty potrzebuje

Komentarz

• uruchomiłeś przed instalacją acrobat cleaner tool?

edit: Uruchom aktualizację jako administrator.
                        Ostatnio edytowany przez rafi_74; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wczoraj odpuściłem, dziś usiądę na spokojnie i będę kombinował wedle Twoich wskazówek.

Komentarz

• Mam spory problem z instalacją sterowników do GeForca GTX 1060. Wyrzuca błędem :
                            "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)"
                            Zaaktualizowałem BIOSA, Windowsa, jakieś pomysły jeszcze?

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              Mam spory problem z instalacją sterowników do GeForca GTX 1060.
                              Instalujesz przez GeForce Experience?

Komentarz

• Ręcznie tzn, najpierw uaktualniłem przez Windowsa, później jako że wywalało błędem uaktualniłem ręcznie pobierając ze strony producenta.

Komentarz

Pracuję...
                                X