Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wydaje mi się, że w ustawieniach tora są automatycznie zablokowane niektóre funkcje tj. flash czy właśnie java. Aby zadziałały musisz je odblokować, ale wtedy 'poziom' Twojej anonimowości spada.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
      Wydaje mi się, że w ustawieniach tora są automatycznie zablokowane niektóre funkcje tj. flash czy właśnie java. Aby zadziałały musisz je odblokować, ale wtedy 'poziom' Twojej anonimowości spada.
      no fajnie....tu akurat nie zalezy mi na anonimowosci.....chce tylko wejsc na czata na interie i nie mam jak......jak tego bana ominac ?

Komentarz

• Obok pola adresu masz taką ikonkę z niebieską literą "S". Klikasz w nią => opcje i musisz dalej coś pokombinować. Tam są ustawienia różnych skryptów, gdzie możesz sobie wybrać, na które zezwalasz, a na które nie.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
          Obok pola adresu masz taką ikonkę z niebieską literą "S". Klikasz w nią => opcje i musisz dalej coś pokombinować. Tam są ustawienia różnych skryptów, gdzie możesz sobie wybrać, na które zezwalasz, a na które nie.
          nie daje rady....za slaby jestem w "te klocki".....nie wychodzi mi...ale dzieki za probe pomocy.....ze tez kuzwa tego bana nie mozna inaczej ominac

Komentarz

• Pomóżcie.

Chce wgrać na mini SD Automapę.

Na tym czymś już coś jest.Nie mogę tego wywalić(przez sformatowanie) bo mi mówi ,że jest zabezpieczony ten mini SD.Jak zrobić ,żebym mógł to sformatować?

P.S. Ja być pokolenie walkmana..

Komentarz

• Próbowałeś w ten sposób?

Mój komputer > prawym myszy i Zarządzaj > Zarządzanie Dyskami > Prawym myszy na karcie i Formatuj, w razie komunikatu o zabezpieczeniach Wymuś (pisze o XP)
              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Wszystko idzie ok , ale jak otworzę zarządzaj dyskami , to potem sraczka.

Nie wiem gdzie mam kliknąć prawym.Nigdzie nie wyświetla mi się opcja formatuj.
                Opcja jest , ale nie mogę jej użyć.
                Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• a przypadkiem karta nie ma takiego dzyndzla, który trzeba przesunąć? zabezpieczenie przed zapisem, coś takiego jak było też na zwykłych kasetach
                  Ora et labora

Komentarz

• Ma

Zaraz sprawdzę co i jak.

Edit: Nic to nie zmienia.

JEst info ,że dysk jest zabezpieczony przed zapisem.

Edit2: Jakbym tego dzyndzla nie ustawił , to i tak zawsze jest w tym samym miejscu jak wyjmuję.

EDIT3 : Udało się.Musiałem wymienić kartę w którą się to małe ustrojtwo wsadza.Tamten pożyczyłem od znajomej i chyba mieli jakoś to tak skonstruowane, żeby nic nie skasować.
                    Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Niedługo kończy mi się umowa Neostrady+TV i przy okazji chciałbym zmienić dostawcę internetu. Według neo większej przepustowości niż 2mb nie da rady założyć. Co polecacie?

Komentarz

• Na początek zobacz jakie masz możliwości, a wydaje się, że niestety masz małe, bo jeśli tepsa mówi, że więcej niż 2Mb ci nie puści, to inni providerzy też raczej nic większego ci nie zaproponują. Popytaj sąsiadów co mają, powłaź na strony różnych dostawców (upc, vectra itp) i zobacz, czy oni mają u ciebie położone kable i jeśli tak, to co mogą ci zaproponować. Od razu możesz odpuścić netię, bo oni dalej w 90% jadą na infrastrukturze tp. Czasem jeśli więksi providerzy nie dostarczają szybszych prędkości to robią to mniejsi, lokalni, najczęściej drogą radiową, popytaj też o to, może akurat taka opcja jest.

Komentarz

• pytanie do "zasysaczy"

skąd polecacie ściągać filmy itp, itd - interesuje mnie żeby było szybko, bezproblemowo i ogromny wybór - jestem w stanie za to płacić jakiś abonament i raczej ku temu się skłaniam bo z doświadczenia wiem,że za darmo nie wygląda to tak różowo

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                            pytanie do "zasysaczy"

skąd polecacie ściągać filmy itp, itd - interesuje mnie żeby było szybko, bezproblemowo i ogromny wybór - jestem w stanie za to płacić jakiś abonament i raczej ku temu się skłaniam bo z doświadczenia wiem,że za darmo nie wygląda to tak różowo
                            http://torrenty.org/ -> Zeby zakonczyc rejestracje musisz wyslac jednego smsa. 11 zł kosztuje. Duzo polskich tytułów czy tak filmów z lektorami itp itd.

http://thepiratebay.se/ -> Darmowy. Ale wiekszosc filmów, seriali itp. po angielsku.
                            Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                              pytanie do "zasysaczy"

Filmy w jakości hd i bluryje z www.hdbt.eu, jak coś chyba ma jeszcze zaproszenia. Nie ma abonamentu, ale w dobrym tonie jest dołożyć się na utrzymanie serwera. Wszystkie inne z piratbay-oby żył wiecznie.
                              Bóg z Nami, choj z Nimi.
                              Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                                Filmy w jakości hd i bluryje z www.hdbt.eu, jak coś chyba ma jeszcze zaproszenia. Nie ma abonamentu, ale w dobrym tonie jest dołożyć się na utrzymanie serwera. Wszystkie inne z piratbay-oby żył wiecznie.
                                A gdzie można zdobyć takie zaproszenie?

Komentarz

Pracuję...
                                X