Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jeśli masz tylko USB (bez firewire, czy tam eSata) to kup coś najprostszego, tylko firmowego. Ja mam 3Seageaty (jeden zepsuł mi brat- jak to przeczytasz oddaj to #!$@%$#$ do serwisu, a nie męcz mnie już!!), drugi spaliłem bo włączyłem nie ten kabel co trzeba, ale mi wymienili wymieniony spadł z 1metra obudowa odleciała, ale cały czas działa i nie stracił pamięci (był wyłączony)

Teraz 2tygodnie temu kupiłem Western Digital i sobie chwalę.
    Jest mniejszy i bardziej poręczny od Seagate tej samej wielkości, a na dodatek jest cichszy i tańszy (99$ zapłaciłem za 2TB).

Zewnętrznych SSD się zupełnie nie opłaca kupować. chyba, że będziesz nim rzucać po ścianach

Fajną opcją są Dysk i Router WiFi w jednym, ale w PL chyba są mało popularne, a przy tej pojemności to bardziej sie opłaca podpiąć sam HD do routera.

Z tego co się zdążyłem zorientować, to nie opłaca się kupować jakichś chujowych firm (sam się pytalem na tym forum o to jakiś czas temu) zresztą te dobre Seagate, WD, Samsung, Toshiba, LaCie nie są aż tak droższe od jakiegoś badziewia
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jeszcze oczywiście wchodzi w grę wariant z kupnem dysku wewnętrznego i obudowy do niego, ale to już sporo zabawy i nie każdy chce się tak bawić

Poprzednik wyjaśnił resztę dokładnie.

PS. Warto zwrócić uwagę na taniejące dyski zewnętrzne 2,5 cala, gdyż można kupić już 1TB za mniej niż 4 stówki.

Komentarz

• No wlasnie - maly i cichy i przenosny. Chwalono bardzo WD 500 gb jakis czas temu.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Czy ktoś się orientuje, czy da się włączyć autouzupełnianie w Operze 10?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Czym różni się stan uśpienia od hibernacji?
            Legia
            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• No to teraz ja poproszę o pomoc, chciałbym zmienić pc , z kasą ciężko ale prosiłabym o opinie co wy na to?

dodam że mam zamiar do tego dokupić grafikę w dobrej cenie i nie pogardzę poradą, na kompie jak gram to tylko w stare NFS więcej na nim pracuje

http://www.agito.pl/plyty-glowne/asr....0.415857.html

http://www.agito.pl/procesory/amd-at...tml?acc=394438

Komentarz

• ja rowniez z podobnym pytaniem. chce kupic pc do 3k. moglby ktos obeznany ocenic ta konfiguracje?
                http://img217.imageshack.us/img217/3774/82894907.jpg

Komentarz

• http://s5.footballteam.pl/index.php?...polecil=1419#v

Jak możecie to zarejestrujcie się tam

Nie musisz grać, tylko się zarejestruj :PP
                  Gdyby nie pojawiło się nic w "Polecił" to wpisz 1419.

Jeżeli zechcesz grać to pisz - wezmę do klubu ;]

Jeszcze dziś stworzę klub "Legia Warszawa" !!!

Dzięki ;]

Komentarz

• Kiedy wyjdzie pierwsza plyta pod AM3+ ? Ktos wie?

Komentarz

• Na początku stycznia na świecie, na targach CES 6-9 stycznia. Kiedy trafią do Polski to już inna kwestia.

Komentarz

• Ok dzieki za info.
                        Jeszcze jedno pytanie. odpalil ktos metro 2033 na radeonie? Od razu mam blad taki windowsowy z opcjami wyslij/nie wysylaj.
                        Wszystko juz chyba sprobowalem i nie moge tego nawet odpalic. Wymagania na pewno spelnione.

Komentarz

• Wie ktoś jak zablokować w ustawieniach przeglądarki te upierdliwe wyjeżdżające sidebary na niektórych stronach?

Komentarz

• W FF jest adblock i noscript. Powinny dać radę
                            Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursyn
                              Większość, o ile nie wszystkie popularne przeglądarki oferują taką możliwość. Jakbyś napisał o jaką przeglądarkę chodzi to łatwiej było by pomóc.
                              Opera 10.

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                                Opera 10.
                                Jezeli dobrze pamietam, to w Operze po kliknieciu PPM mozna wybrac z menu opcje "zablokuj zawartosc". Z shiftem(lub controlem) nalezy wybrac te elementy, ktore maja byc blokowane ew. ustawic wildcard, aby blokowac wszystkie elementy pasujace do wzorca.

Ale jezeli to co Ciebie denerwuje nie jest obrazkiem/flashem to nie dasz w ten sposob rady.

Jeżeli znasz się na webmasterce to Opera pozwala na definiowane własnych stylów CSS (okno "preferencje", zakładka "zaawansowane", pozycja w menu "zawartość", przycisk "opcje stylów") i w ten sposób można by spróbować poblokować te sidebary. Jeżeli nie masz o tym pojecia, to podrzuc na priv jakies stronki z tym g*wnem, to zerkne czy da sie jakos poblokowac (z tym, ze do netu zasiade najwczesniej w niedziele).

Komentarz

Pracuję...
                                X