Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temat komputerowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Będzie podobnie cichy jak Frezer ale mniej wydajny+ zdaje się ż trudniej go zamontować (ten wiatrak to podróbka Zalmana, jesli skopiowali tez system mocowania będziesz musiala wyjąc plyte).
    brzydki, zły i szczery

Komentarz

• już zamontowałem, jest też kontroler prędkości. Dziwi mnie tylko jedno ... podłączylem ... uruchomilem komputer ... i nic sie nie działo ... pokazało to co zawsze na początku czyli co jest w kompie zainstalowane (tj. dyski, cd-romy), i staneło ... zresetowałem ... i pojawiło się coś żeby wcisnąć "F1", po wciśnięciu F1 poszło dalej. Czuje też taki ... smrodek .. nowości? to dobrze? jak powącham wiatrak to czuć ciepłe powietrze.
      Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• A jaką masz temperature, to jest wazne a nie jakis zapach nowosci? sciagnij sobie programik prime 95, wlacz stress test i po jakis 20 minutach sprawdz temperature albo jakims programem dolaczonym do plyty albo motherboard monitor. Sprawdz w googlu jaka jest prawidlowa dla twojego procka.
        brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Mam prosbe, wujek kupił sobie "age of empires II" i musi tam wprowadzic jakies hasło (handlarz powiedział mu, ze jest standardowe :O ). Jakby ktos wiedział ocb to prosze o podpowiedz.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• AsusProb pokazuje 47 stopni (program był na CD z plytą główną), zauwazyłem, że jak coolera jest słabo dokręcony do płyty to windows się nie uruchamia, komp staje w miejscu przy starcie, to źle? Raz jak zamocno dokręciłem to pojawiło się "CPU Fan Error!" -> press F1
            Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Dobra juz mniej wiecej wiem co : Na pewno bedzie AMD Athlon 64 3000+ (socket 939) Venice + AC Freezer 64 do tego zasilacz Chiefteca 400 WAT

Mam jeszcze takie pytanie z tymi płytami:

Czy między tą:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13941

A tymi:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17127

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18961

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14504

Będzie duża różnica w wydajnosci tego procka ??? Bo dla mnie na oko to nie maja wiele różnic , ale wiadomo ja sie nie znam wiec chciałem zapytac o roznice miedzy nimi i czy oplaca sie wziazc te tansze, Jesli mam miec na nich sporo gorsza wydajnosc to moze cos wykombinuje

Teraz sie zastanawiam jeszcze czy mi to wejdzie do mojej obudowy z tym coolerem, ale chyba powinno bo te plyty maja takie same wymiary jak moja obecna
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• do standartowej obudowy napewno wejdzie

co do plyty; moim zdaniem warto dozbierać do msi k8n neo2- sprawdzona płytka ktora nie powinna cię zawiesc, jak na msi niezwykle udana, gigabyte to taka klasa srednia, na pewno nie bierz asusa pod A64 kumpel na tym składal kompa i dopiero trzeci egzemlarz dzialal.

ps: fajne te komentarze klientów, rzeczywiscie sukces niebywały:
                mam na niej AMD 64 3000+ 1.8@2.3 stabilnie bez zmiany napięcia
                brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Mam pytanie co do grafiki. GeForce2 MX400 64MB,AGP.

Jak oceniacie tą karte?
                  [*]Arek Gołaś[*]

Komentarz

• Karta dobrze spelniala swoją role ok 3,5 roku temu, potem troche podwyzszono jej taktowanie i sprzedawano jako GF 4 MX, nie ma wsparcia dla powszechnie stosowanych pixel i vertex, jest w pelni zgodna tylko z DirectX 7.0, obecnie nadaje sie do biurowego kompa.
                    brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Rozumiem...Czyli krótko muwiąc karte wyjmuje...w takim razie na chwile obecną co najbardziej opłaca sie wstawić z Grafiki?wymgania mam dość duże brat pogrywa w Gierki z dosc dużymi wymaganiami,na Karte ma przeznaczone 600-650 zł.
                      [*]Arek Gołaś[*]

Komentarz

• Radeon 9800 Pro, GeForce 6600GT, obie w wersji 128 Mb, 256 w tych kartach nic nie daje to nie GF 6800 GT czy 7800 GTX.

PS: chyba jedyny temat w którym nie pokemonie
                        brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Hmm...a oriętujesz sie ile kosztuje GeForce 6600GT?

Bo tego Redona mój Brat ma do kupienia dosłownie świeżutkiegop za 560 zł?dobra cena?
                          [*]Arek Gołaś[*]

Komentarz

• Cenami kart na agp za bardzo sie nie interesuje, bo wogole nie mam tego zlacza, zeby spradzic czy cena jest ok po prostu poszukaj w necie i zobacz po ile chodza.
                            brzydki, zły i szczery

Komentarz

• No i dobrze jest

Smętny niedługo kompa mi złożysz przez neta :P
                              [*]Arek Gołaś[*]

Komentarz

• Mam pamięć ram w jednej kostce (512 MB). Jej częstotliwość to 333 MHz. Kupowałem ją już dość dawno, więc nie wiem jaka to firma (może gdy rozkręce obudowe to znajdę naklejke z napisem firmy). Czy gdybym chciał dokupić drugą kostkę 512 MB to ona też musi być 333 MHz? A musi być tej samej firmy co poprzednia, czy może być inna?

Bo upatrzyłem sobie coś takiego:
                                http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3236

Wydaje mi się, że to dobry sprzęt...

Komentarz

Pracuję...
                                X