Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pod sąd za znieważenie Żydów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pod sąd za znieważenie Żydów

Dwóch młodych mężczyzn oskarżyła prokuratura w Lublinie o znieważenie grupy obywateli Izraela, którzy w marcu odwiedzali w tym mieście miejsca związane z martyrologią narodu żydowskiego.
    "Akt oskarżenia został skierowany do wydziału grodzkiego lubelskiego Sądu Rejonowego. Oskarżonym grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności" - powiedział p.o. rzecznika Prokuratury Okręgowej w Lublinie Andrzej Jeżyński.

Przed sądem staną 19-letni Michał K., uczeń jednej z lubelskich szkół średnich, i 21-letni Adam L., nigdzie niepracujący mieszkaniec powiatu łęczyńskiego.

"Zostali zatrzymani przez policję na gorącym uczynku, gdy na Placu Zamkowym w Lublinie obrzucali obelgami izraelską wycieczkę. Krzyczeli m.in. &fucking jude& i &heil Hitler&" - dodał Jeżyński.

Oskarżeni nie przyznali się do winy i odmówili składania wyjaśnień.

No tak, ale jak Żydzi robią w Australii wystawę, na której pokazują oddział Niemców strzelający do ludzi, i zamiast napisać prawdę, podpisują: To Polacy strzelają do Żydów - to wszystko jest Ok. Jak pomawiają nas o morderstwa na nich, w większym stopniu niż Niemcy, to też wszystko Ok. Jak strzelają do matek z dziećmi w Palestynie, to też jest wszystko Ok.
    Właśnie – kto może, niech zobaczy dokument Olivera Stona o konflikcie Izraelsko – Palestyńskim, leci na C+. Zobaczycie jak do dzieci, kobiet i starców, którzy stoją w tłumie, strzelają Żydowscy żołnierze, trafiają jakiegoś staruszka, a osoba która chce mu pomóc, zostaje zastrzelona. I gdzie jest ONZ, prawa człowieka... gdzie to wszystko? Gdzie to wszystko jak minister mówi, że oni są przez biblie wyznaczeni na tą ziemię i nie spoczną do póki nie przejmą wszystkich terenów Palestyny... bo Arabowie na nie, nie zasługują... przecież to się w głowie nie mieśći.
    .

Rozumem walke z rasizmem i wogóle ale

3 lata za zniewarzenia słowne ? :co:

a k**** morderców i gwałcicieli uniewinniają
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Wogóle o co chodzi z tymi Żydami, dlaczego wszystko co ich dotyczy jest piorytetem, kim oni są... Ale mnie to denerwuje...

Kempes 100% racji...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
        Wogóle o co chodzi z tymi Żydami, dlaczego wszystko co ich dotyczy jest piorytetem, kim oni są... Ale mnie to denerwuje...

Kempes 100% racji...
        dokladnie !!!!

jeszcze jak sobie przypomne Kwacha jak przepraszal za Jedwabne to mnei szlag trafia !!!!!! A tak moze zydzi by nam podziekowali, bo gdyby nei pomoc Polakow to liczba zabitych w II wojnie moglabyc o jedno zero wieksza.

Ps. Kuczma nie chce przeprosic Polakow za mordy na ludnosci polskiej przez ukraincow !!! A media trabia o wielkie jprzyjani polsko-ukrainskiej !!! A w dupe sobie wsadzcie ta przyjazn !

Maxym 100% racji !!!
        Warszawa

Komentarz

Na podłych zydow nie mozna juz powiedziec złego słowa,bo jak powiesz to jestes rasista,hitlerowcem,faszystą,skinem,nacjonalista itd.
          To co sie dzieje to jest parodia...ten naród działa mi tak na nerwy ze juz wiecej nie będe pisał bo by same bluzgi były
          Do czego to doszło zebym w swoim kraju nie mógl powiedzied do żyda-ty parszywcu 8-

...świat schodzi na psy...

Teraz bedzie jeszcze większa lipa,bo zydostwo bedzie sie domagało kasy ,zreszta jak zobaczyli ze wchodzimy do UE to zaczeli sie upominac o Polskie obywatelstwo...taki to pazerny naród,są wszędzie tam gdzie mozna odnieśc kozyśc...zlatuja sie jak sępy...

Kwasniewski przepraszał za Jedwabne bo jego matka jest żydówką...
          WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
          RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Kiju ja już napisałem, że jak będą chcieć kamienic to można im dać pod warunkiem, że zapłacą... za wynajem gruntów od 39, za remont, bądź odbudowe, rachunki za wodę, prąd, gaz i inne... do tego podatek od wartości i już, niech mają... zaraz by spierdalali.

Komentarz

ja bym dał im po 2 lata więzienia, moze zrozumiehą swój błąd...

Komentarz

a jak na meczu zaspiewam na żydów to co?? tez 3 lata?? :/ .......... a swoja droga czemu na tak malo postow sa 2 kibicow widzewa?? :>
                Dragon na powietrzu

Komentarz

Informuję P.T. Forumowiczów że właśnie zmieniłem zdanie o Yankesie z Natolina. Dziękuję.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez Yankes-Natolin
                    a swoja droga czemu na tak malo postow sa 2 kibicow widzewa?? :>
                    Jakieś wnioski?Jestem ciekaw.
                    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Yankes, uważaj bom pijany, ale czuwam...

Komentarz

I tak by tych 3 lat nie dostali. W najgorszym razie parę miesięcy w zawiasach.
                        A debila, który wrzeszczy "Sieg Heil" wysłałbym najchętniej na 30 lekcji historii albo... :> do Niemiec
                        I mam gdzieś, że akurat do Żydów to krzyczeli.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Ja się staram tym już nie przejmować, jeszcze kilka lat temu bym się wkurwiał ale teraz? Nie ma sensu. Dopóki tzw. światowa opinia publiczna nie dobierze im się do dupy to takie skecze będą się działy nadal (mam na myśli Palestynę). Naró wybrany w mordę jeża...
                          Sadybiańska żuliganka

Komentarz

wiecie ile takich spraw jest? poprostu czasem to wyplywa bo nie maja o cyzm pisac i musza zpaelnic... a o tym lepiej sie pisze niz o tym ze ejden sasiad drugiego powyzywal nie ma co robic halo...

Komentarz

Zamieszczone przez Klusek
                              Ja się staram tym już nie przejmować, jeszcze kilka lat temu bym się wkurwiał ale teraz? Nie ma sensu. Dopóki tzw. światowa opinia publiczna nie dobierze im się do dupy to takie skecze będą się działy nadal (mam na myśli Palestynę). Naró wybrany w mordę jeża...
                              Akurat Palestyna to sobie pracuje na to co ma jak jasna cholera. Ale fakt, Żydzi rozpanoszyli się straszliwie...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                              X