Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WAKACJE!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• daryl
    odpowiedział(a)
    Nie pamietam dokladnie nazwy, jakies mniejsze biuro. Zapytam znajomych.

Zostaw komentarz:

• zbinky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez daryl Zobacz posta
    Teraz to nawet nie mozna pojechac bezpiecznie z biurem podrozy bo jak widac moze w czasie naszych wakacji splajtowac. Wracaj klient za swoje
    Serio?
    Gdzie tak było?

Zostaw komentarz:

• daryl
    odpowiedział(a)
    Teraz to nawet nie mozna pojechac bezpiecznie z biurem podrozy bo jak widac moze w czasie naszych wakacji splajtowac. Wracaj klient za swoje

Zostaw komentarz:

• Bo(L)etus
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Nie znam tego biura, ale w 97 byłem na koloniach z Almaturem i łóżko było twarde.
    nie to żebym sie cieszył Twoim nieszczęsciem, ale poprawiłeś mi humor

Zostaw komentarz:

• Damians
    odpowiedział(a)
    Jeździłem z biurami chociaż ostatnio wolę rezerwować sobie obecnie podróże samodzielnie. Jest ciekawiej i nie musze się stresować czy przypadkiem biuro podróży mi nie upadnie.

Swoja drogą odwiedziłem ostatnio Wrocław oraz miasto zrobiło na mnie niezłe wrażenie. Szczególnie pobobała mi się neonowa ul. Ruskiej 46, która składa się z kolorowych, odrestaurowanych neonów nieistniejących już sklepów. To miejsce z pewnością warto odwiedzić, najlepiej wybierając się na wieczorny spacer po mieście. Mijesce nieoczywiste, ale warto zobaczyć.

Jesli chodzi o noclegi to polecam zorientować się w hotelach od Accor https://www.accorhotels.com/polska/t...a-pkp.pl.shtml , na początku chcieliśmy znaleźć sobie nocleg na airbnb, potem jednak porównalismy sobie ceny i okazało się ogółem, ze w hotelu jest
    taniej
    ma się śniadanie
    jak również jest lepsza lokalizacja

Może po prostu trafiliśmy na last minute hotelowe, ale warto sprawdzić.
    Ostatnio edytowany przez Damians; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cedka
    jeździ ktoś z biurami podróży? To brzmi dobrze https://www.itaka.pl/wczasy/bulgaria...0&currency=PLN
    Nie znam tego biura, ale w 97 byłem na koloniach z Almaturem i łóżko było twarde.

Zostaw komentarz:

• Cziczeko
    odpowiedział(a)
    Polecam Norwegię. Jadąc autem i biorąc ze sobą jedzenie/namiot wcale nie musi wyjść drogo (poza mostami/promami), a widoki, przyroda, fjordy i góry wgniatają w ziemię. Do tego bardzo ładne miasta (Oslo, Bergen, Alesund) i lodowce (Folgefonna).

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Czy jest tu osoba która dobrze zna Kraków ? Interesuje mnie jak dojechać z Muzeum Lotnictwa Polskiego na rynek w Krakowie.

Zostaw komentarz:

• WRDS
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Możesz to jakoś rozpisać?
    Na ile dni, gdzie mieszkaliście, jaki lot, co jedliście?
    Z góry dzięki
    Lot znaleźliśmy na fly4free. Kosztował nas mniej wiecej 400 zł za dwie strony. Warto polować na promocje, pamiętam że kupowaliśmy lot w okolicach września.
    Nocleg airbnb, praktycznie centrum Las Palmas, własne mieszkanie dla 6 osob ( każda para miała własny pokój). Wyszło to jakieś 300 zł na osobę. Kolejnie wynajęcie samochodu dal 6 osób - cena 100 zł na osobę.

Czyli baza nocleg, samochód z odbiorem na lotnisku oraz nocleg 800 zł na osobę.Dochodzi do tego kilkadziesiąt złotych ubezpieczenia.

Na miejscu głównie zwiedzaliśmy, śniadania oraz kolacje kupowaliśmy sobie w markecie i przygotowywaliśmy w domu.

Obiady oczywiście na mieście. Warto szukać lokalnych knajpek, nieturystycznych. Ogólnie Gran Canaria nie jest droga bo za 12-15 euro można zjeść całkiem smaczny obiad z alkoholem.

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Ktoś się wybiera na SUNRISE w kierunku Kołobrzega?

Zostaw komentarz:

• zbinky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez WRDS Zobacz posta
    Zwykle czekam do późnej jesieni. Po pierwsze pojawiają się wtedy o wiele tańsze oferty wakacji w biurach podrózy. Po drugie można samodzielnie upolować o wiele taniej loty.
    2 lata temu upolowaliśmy Maderę ze śniadaniami za 1100 zł z biurem.
    W styczniu tego roku wypoczywalismy na Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich - cały wyjazd kosztował nas około 1500 zł na osobę, w życiu byśmy za tyle nie polecieli z biurem.
    Możesz to jakoś rozpisać?
    Na ile dni, gdzie mieszkaliście, jaki lot, co jedliście?
    Z góry dzięki

Zostaw komentarz:

• WRDS
    odpowiedział(a)
    Zwykle czekam do późnej jesieni. Po pierwsze pojawiają się wtedy o wiele tańsze oferty wakacji w biurach podrózy. Po drugie można samodzielnie upolować o wiele taniej loty.
    2 lata temu upolowaliśmy Maderę ze śniadaniami za 1100 zł z biurem.
    W styczniu tego roku wypoczywalismy na Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich - cały wyjazd kosztował nas około 1500 zł na osobę, w życiu byśmy za tyle nie polecieli z biurem.
    https://pozyczkaportal.pl/jak-tanio-podrozowac/
    Ostatnio edytowany przez WRDS; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Kaczor14
    odpowiedział(a)
    Pany, poszukuję jakiegoś noclegu na kilka dni w Dębkach pod koniec lipca. Obdzwoniłem wszystko co dostępne na Google'u i albo brak miejsc, albo nie chcą wynajmować na 3 noclegi. Jakby ktoś coś miał, prośba o info.

Zostaw komentarz:

• SzydeL
    odpowiedział(a)
    Tak z ciekawości - był ktoś z naszej szanownej forumki w:
    A) Szybeniku (Chorwacja)
    Lub
    B) Pescarze (Włochy)
    ?

Jak tak to gorąca prośba o priva.

Zostaw komentarz:

• Damians
    odpowiedział(a)
    Mogę polecić dwa kierunki jakie zrobiły na mnie ostatnio wrażenie

Madera - zawsze chciałem tam polecieć jednak nie sądziłem, ze będzie tam tak ładnie. Wyspa jest świetna jeśli lubicie wynając sobie samochód oraz zwiedzać samodzielnie. Nie jest tak bardzo zatłoczona turystycznie a jest tam bardzo wiele ciekawych miejsc, które warto jest odwiedzić. Na przykład spacer po Lewadach.

Zakopane - ale nie same centrum bo faktycznie jest tam zbyt dużo komercji ( chociaż to również ma swój urok). Ale okolice wokół Zakopanego. Jest to najlepsza miejscówka do zwiedzania Tatr.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X