Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WAKACJE!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Benek
    odpowiedział(a)
    Szukam przyjemnej miejscówki dla rodziny (spokojnej w miarę ) na Mazowszu, Mazurach lub Podlasiu gdzie może wykorzystać BON.

Ktoś coś ?

Zostaw komentarz:

• Peer
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kaczor14 Zobacz posta

Co prawda Bieszczady to nie góry, ale polecam tutaj:

https://e-nocleg.pl/nocleg,panorama,polanczyk.html

Domki przytulne choć nieduże, miejsce na ognisko i kilka na grilla, boisko do siatkówki, możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, własna plaża (trawiasta) bo obiekt graniczy z zalewem Solińskim. Jedyny minus to to, że do "centrum" Polańczyka jest spory kawałek, więc jak ktoś nie lubi chodzić to raczej nie miejscówka dla niego.
    Sprawdzę temat. Dzięki.
    Ostatnio edytowany przez Peer; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Kaczor14
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Poleci ktoś domek dla dwojga w górach?
    Zależy mi, żeby był górski klimacik, dużo natury, fajne widoki, żeby było gdzie pośmigać.
    Co prawda Bieszczady to nie góry, ale polecam tutaj:

https://e-nocleg.pl/nocleg,panorama,polanczyk.html

Domki przytulne choć nieduże, miejsce na ognisko i kilka na grilla, boisko do siatkówki, możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, własna plaża (trawiasta) bo obiekt graniczy z zalewem Solińskim. Jedyny minus to to, że do "centrum" Polańczyka jest spory kawałek, więc jak ktoś nie lubi chodzić to raczej nie miejscówka dla niego.

Zostaw komentarz:

• Peer
    odpowiedział(a)
    Poleci ktoś domek dla dwojga w górach?
    Zależy mi, żeby był górski klimacik, dużo natury, fajne widoki, żeby było gdzie pośmigać.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mactech Zobacz posta
    Nad morze lepiej nie jechać wszystko mega drogie. Ryby drogie. Czytałem że Dorsz kogoś kosztował 50 zł.
    Wzruszająca historia.

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jechał ktoś ostatnio nad morze 7 ? Budowy są tylko między Płońskiem a Ciechanowem czy gdzieś jeszcze ?
    Leciałem 5.08 do Olsztyna, to do rozjazdu na wysokości Olsztynka jechało się przyjemnie, ok 2:40h

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mactech Zobacz posta
    Nad morze lepiej nie jechać wszystko mega drogie. Ryby drogie. Czytałem że Dorsz kogoś kosztował 50 zł.
    Tu chodzi o Kijka. On duży jest, to lubi się nawpierdalać. Pozdro, Kijek.

Zostaw komentarz:

• mactech
    odpowiedział(a)
    https://www.spirulina.pl/spirulina/s...wierdzono.html
    Ostatnio edytowany przez mactech; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Ja do Chałup. Więc jak nie morze to zatoka.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Jechał ktoś ostatnio nad morze 7 ? Budowy są tylko między Płońskiem a Ciechanowem czy gdzieś jeszcze ?
    Jak.planujesz morze,to Mikoszewo,Jantar,Stegna wszystko zamknięte z powodu sinic.
    Kąty i Krynica jeszcze czyste
    E(L)o

Zostaw komentarz:

• dilbert
    odpowiedział(a)
    Jak jechałem 2/3 tygodnie temu to generalnie zasada była taka: odcinek Warszawa - Mława pokonujesz tyle samo czasu co fragment Mława - Gdańsk

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Ja jechałem ostatnio Mazury i przed Płońskiem skręciłem na Sochocin bodajże i później przez Ciechanów i dalej oplotkami. Jechaliśmy w sobotę 2 tygodnie temu po 9 rano. Na 7 jeszcze z rzadka się korkowalo później po skręcie już płynnie.
    jak wracaliśmy to powrót był ciągle 7 przez Mławie m.in i w sumie bez korków ale w stronę Gdanska, Mazur mega korki. Ale wtedy zaczęły się już upały więc może dlatego taka sytuacja.

Także lepiej wyjechać skoro świt.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Pan Kracy
    odpowiedział(a)
    Może komuś się przyda krótkie info jak aktualnie wygląda sytuacja w Grecji w tym transfer. Zaznaczam, że jest to kontynent a dokładnie półwysep chalcydycki. Na niektórych wyspach (tych bardziej dotkniętych przez koronkę) właśnie dzisiaj nastąpiły pewne ograniczenia. Nie będę jednak się rozpisywał o miejscu gdzie mnie nie ma.

Przed transferem: O północy przed wylotem dostaje się pdf z kodem QR który należy okazać nas lotnisku w miejscu ładowania. Nie trzeba go drukować ale ja nie miałem zaufania do luzaków Greków i druknalem sobie 2 stronnicowy dokument dla świętego spokoju żeby nie mieć stresu.

Okęcie: należy być +/- 2h przed wylotem i radzę potraktować to na serio a nie z przymrużeniem oka bo pierwsza kolejka czeka nas przed lotniskiem. Zakładamy maseczkę i jazda. Okazuje się dokumenty wylotu uśmiech do kamerki termowizyjnej i przy braku temperatury jesteśmy na lotnisku. Dalej standard czyli nadanie walizek, sprawdzenie bagażu podręcznego, tyle że w odstępach no i maseczkach.

Samolot: lot 737 i to 100% wypełnionym. Obsługa podawała szamę, napoje, drinki, żadnych zmian w porównaniu do lat poprzednich oprócz tego że cały czas w maseczce.

Lądowanie w Salonikach: w kolejce ale szybko, bezproblemowo w sumie bez różnic z wyjątkiem okazania tego dokumentu z kodem QR. Rodzice z małymi dziećmi (nie mam na myśli nastolatków) wpuszczani poza kolejką.

Transfer do hotelu: W autokarze standard tyle że cały czas w maseczce.

Hotel: dezynfekcja rączek na dzieńdoberek plus mierzenie temperatury. Tutaj jak wszystko jest ok ściągamy maseczkę (ulga) Cała obsługa hotelu w maskach i rękawiczkach. Posiłki podaje obsługa, napoje nalewa obsługa, sztućce podaje obsługa. Hotele w Grecji z urzędu mogą przyjąć tylko 60% gości ale są zajęte w granicach 20-40% i powiem że jest to zarabiste dla nas, no samym grekom można współczuć bo napewno im siebie odbije na budżecie. Wycieczki mają czasami ograniczenia ze względu na koronkę ale sama oferta na miejscu nie ucierpiała mocno. Podstawowa różnica jet taka że w środkach komunikacji, sklepach itd w maseczce a w hotelu i na ulicy, plaży, basenie bez. Czyli w sumie jak u nas.

Polecam gorąco jak ktoś się waha, z powodu tylko i wyłącznie koronki bo zaznaczam że tutaj jest pusto luźno a sami grecy mam wrażenie podchodzą do tematu poważnie i odpowiedzialnie ale bez wariactw.

Zostaw komentarz:

• berserk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Poszukiwana spokojna miejscówka w promieniu 80 km od Góry Kalwarii z atrakcjami dla dzieciaków, z plażą i dobrym żarciem. Mile widziane animacje dla dzieci w wieku 3-10 lat. Luksusy nie są konieczne.
    Może coś w Wildze?

Był ktoś w Staczach na Mazurach, albo w tamtych okolicach?prosiłbym o priv..

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X