Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WAKACJE!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• WAKACJE!!!!

Zostało jeszcze do nich troche czasu . Ale pomarzyć sobie zawsze wolno , macie juz jakieś konkretne plany na wakacyjny okres???? . Ja oczywiście jak co roku nie zapomne spędzić czasu nad morzem w Świnoujściu ( Międzyzdroje przereklamowane ) i jakiś krótki wyjazd za granice na tydzień dwa Hiszpania ewentualnie Włochy . Tylko trzeba będzie się nagłówkować jak to zrobić aby było ciekawie i tanio . Bo na podróż marzeń póki co mnie nie stać i dłuuuugo dłuuuuugo nie będzie . Bardzo chciałbym objerzeć sobie kraje takie jak Nepal , Malezja , Japonia ,Indie .... może kiedyś sie uda
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Jak zwykle piesza pielgrzymka do Częstochowy, a stąmtad już pkp do Sosnowca

Na nic więcej z powodu moich ocen liczyć nie mogę

Komentarz

Ja 1 lipca jade w ramach "nauki" z uczelni w rejony wielkopolskie do Kosina ( zwany w pewnych kręgach rowniez Korczynem ), niedaleko Krzyża Wlkp.
      oj bedzie biba

a tak to nie wiem jeszcze... na pewno pod Czestochowe do babci, bo tam są równiez dobre balety

a tak to mogę sobie spokojnie lawirować miedzy Brokiem a Warszawą

bedzie wesoło
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

niby to już blisko, ale....jakby daleko
        ja przede wszystkim muszę załatwić sprawę ze studiami w końcu to w wakacje wyjaśnia się czy dostanę się na dzienne, czy egz. na zaoczne pod koniec sierpnia.

a co później?
        prawdopodobne są dwie opcje
        - idę do roboty, jak w zeszłe wakacje
        - jadę do kliniki w Bieszczady, na dłuższy okres :/

a wizja wakacji, jakich bym sobie życzył?
        Jakieś wyjazd, mniejsza gdzie. Ważne żeby była pogoda, hajs i dobra ekipa.
        Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
        Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
        Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
        ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
        A jeśli znajdziesz tę chwilę...
        będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Ja zanim pomyśle o wakacjach muszę się starać aby dobrze zakończyc ten rok szkolny (aby był pasek) . A nad wakacjami się nie zastanawiałam
          Jak będe coś wiedziała to na pewno poinformuje (w tym temaciku)

Komentarz

no wiec - Polska , Mielno , Warszawa
            http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Na pewno Białowieża - ulubione miejsce moich starych, moje "również". Byłem tam już tyle razy, że znam tą wieś lepiej, niż Nowy Dwór . Kiedyś bywałem w sanatorium w Ciechocinku. Lubiłem to miejsce ze względu na ładne dziewczyny, które najczęsciej mieszkały w tym samym ośrodku, co ja . Oprócz tego było tam zawsze sporo kibiców, więc było o czym gadać. Dostałem także zaproszenie na osiemnastkę od kolegi ze Szczecina, więc mam zamiar odwiedzić stolicę Zachodnio-pomorskiego.

Komentarz

Oprócz tego było tam zawsze sporo kibiców, więc było o czym gadać. Dostałem także zaproszenie na osiemnastkę od kolegi ze Szczecina, więc mam zamiar odwiedzić stolicę Zachodnio-pomorskiego.
                I bardzo dobrze na pewno będzie co zwiedzać , szczególnie Mono ......
                Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
                to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

Tour de Działki moich znajomych, jak dobrze pojdzie to ze dwa tygodnie nad polskie morze (Władek albo Stegna albo Ustka)
                  Sierpień pracujący raczej i może jakieś Last Minute jak będa pieniązki...?

Komentarz

Zamieszczone przez eda
                    Ja zanim pomyśle o wakacjach muszę się starać aby dobrze zakończyc ten rok szkolny (aby był pasek) . A nad wakacjami się nie zastanawiałam
                    Jak będe coś wiedziała to na pewno poinformuje (w tym temaciku)
                    Co do paska - ja się staram, żeby paska nie było...ale na dupie

Ja smigam na wycieczke szkolną do Karpacza w polowie czerwca, jak ktos sie chce ustawic to na prv bo przez te 3 dni z takimi debilami nie wytrzymam.

PDK

Pozdro dla ludzi (z) dobrej Woli

Komentarz

Na początek spływ Krutynią

Potem Fussen w Bawarii - centrum szkoleń curlingowych w Europie

A w sierpniu wracam na morze - Archipelag Zadarski (Chorwacja)

Jest hajs - pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie mam żadnych zagrożeń ->
                      Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń
                      Kiedy pelną kieszeń znowu mam
                      Znowu mogę myśleć trochę jakby ściślej
                      I obmyślać śmialo nowy plan

Komentarz

Ja jeszcze wakacji nie zaplanowałem, ale znając życie jakieś działki znajomych, pewnie coś nad morzem. ogólnie to w Warszawie też można fajnie spędzić wakacje. Trzeba tylko umieć

Komentarz

No mi sie zaczynają wakacje Na poważnie w Sierpniu W tym pięnym miesiącu zawitam do słonecznych Włoch i spędze tam 2 upojne tygodnie

A w Lipcu niestety wyprawa na mazury z rodzicami od której cały czas staram sie wykręcić
                          [*]Arek Gołaś[*]

Komentarz

a ja mam zamiar odwiedzic stolice i troche zamieszania tam zrobić ...potem odwiedze Krakow i tez troche namieszam

a tak na powaznie to pewnie spedze wakacje u siebie na działce no chybaze znajde kogos chetnego na góry
                            Ole Widzew kocham cie, tobie oddałam serce swe!!!

Komentarz

Zamieszczone przez nieznajoma
                              no chybaze znajde kogos chetnego na góry
                              Czy to jakas propozycja? :P
                              brzydki, zły i szczery

Komentarz

Pracuję...
                              X