Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tanio i dobrze zjeść w Wawie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nad Wisłą po jej prawej stronie można bez przypału spożywać alkohol wszędzie, był o tym artykuł w tamtym roku. Z grillami czy ogniskami też nikt problemu nie robi.
    www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

• potwierdzam, siedząc z browarem tydzień temu psiarnia podeszła i pytała czy nie widziałem jakiegoś tam starszego mężczyzny, do piwa nie mieli żadnego "ale"...zresztą gdyby mieli dawać kwit każdemu tam pijącemu to musieliby chyba śmigać z mobilną drukarką do mandatów...
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• ale przeciez nie ma podstaw do mandatu. Ustawa zakazuje picia w parkach, placach i ulicach, chyba, ze prawo miejscowe wskazuje jeszcze jakieś miejsca. Ale nie sądzę by miejscówki nad wisłą się do tego łapały.
        My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cinkowski Zobacz posta
          ale przeciez nie ma podstaw do mandatu. Ustawa zakazuje picia w parkach, placach i ulicach, chyba, ze prawo miejscowe wskazuje jeszcze jakieś miejsca. Ale nie sądzę by miejscówki nad wisłą się do tego łapały.
          Dokładnie, a prawo miejskie nic nie wskazuje o czym tutaj:

Komentarz

• To tak z ciekawości - na pewno wielu z was kojarzy schodki nad Wisłą przy moście Śląsko-Dąbrowskim. Z tego co napisaliście tam też wolno pić. Mam rację? Czy to jest traktowane jako ulica.
            To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
              To tak z ciekawości - na pewno wielu z was kojarzy schodki nad Wisłą przy moście Śląsko-Dąbrowskim. Z tego co napisaliście tam też wolno pić. Mam rację? Czy to jest traktowane jako ulica.
              Bulwary wiślane mają swoją nazwę więc przez władzę są traktowane jako ulica. tak więc przy odrobinie nieszczęścia tam można mandat zarobić.

http://www.politykawarszawska.pl/index.php/article/556
              I przypomina, że zgodnie z interpretacją władz miasta bulwary wiślane są właśnie… ulicą (między innymi dlatego, że posiadają swoją własną nazwę). Na prawym brzegu rzeki alkohol swobodnie można spożywać tylko z tego powodu, że nie wyjaśniono statusu prawnego tych terenów.

Komentarz

• A gdzie można dobrze zjeść i przy tym napić się kawy? Jakaś naleśnikarnia? Dobra kawa nie jest zła do obiadu

Komentarz

• Jak naleśniki to może Manekin?
                  http://manekin.pl/warszawa.html

Komentarz

• Zamieszczone przez emse Zobacz posta
                    Jak naleśniki to może Manekin?
                    http://manekin.pl/warszawa.html
                    nie rozumiem fenomenu tego miejsca czasem przechodząc obok podziwiam ludzi którzy stoją przed Manekinem w kolejce 20-30 os i czekają na stolik o.O

Komentarz

• Chęć oznaczenia się na fb w tym miejscu wymaga poświęceń, do tego 3/4 towarzystwa w kolorowych rurach. Jedna wielka hipsteriada
                      Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                        nie rozumiem fenomenu tego miejsca czasem przechodząc obok podziwiam ludzi którzy stoją przed Manekinem w kolejce 20-30 os i czekają na stolik o.O
                        przechodziłem dzisiaj, nie wiedziałem o co chodzi ale potwierdzam. Kolejka spora, z 15 osób czekających przed barem.
                        I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• jak naleśniki to tylko w "Nasz naleśnik"!, obecnie w Warszawie mają już cztery miejscówki, polecam jak nic innego
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                            jak naleśniki to tylko w "Nasz naleśnik"!, obecnie w Warszawie mają już cztery miejscówki, polecam jak nic innego
                            Zgadzam się z przedmówcą Mam na Bemowie blisko i jadłem kilka razy, smaczne
                            Od składki ważniejszy jest zakres ubezpieczenia:
                            josiak@agentpzu.pl

Komentarz

Pracuję...
                            X