Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie konto?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie konto?

Zrywam wlasnie umowe z WBK, bo fiutki naliczaja ogromne sumki na oplaty bankowe.
    Szukam innego banku i mozliwie najlepszych warunkow prowadzenia osobistego konta.
    Bankierzy i userzy innych bankow. Zarzuccie radami i swoimi opiniami.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

jak dla mnie mbank jest w porzadku, jedyna wada dla mnie jest, to, ze minimalnie z bankomatu mozna wziac 50 zeta. Karta za friko, przelewy tez, chyba max 50 gr. Pelna obsluga przez net.

Edit: malo jest bankomatow, z ktorych mozna wyciagnac hajs bez prowizji. Kolo nas najblizszy na kamionku.
    Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Ja mam Inteligo, i jestem zadowolony. Oplata za prowadzenie konta jesli masz powyzej 100 zl, to 0,99 zl, za karte Visa miesiecznie 0,99 zl. Przelew 0,99 zl. Jestem z natry leniwy i dlatego wybraem konto internetowe.

Komentarz

Ja mam konto w MultiBanku
        opłaty: prowadzenie 1 zł, karta 1zł miesięcznie
        dostęp jest przez internet, telefon i są też placówki
        Darmowe bankomaty to WBK i Euronet (tych jest mnóstwo)

Ja jestem zadowolony

Aha i jest to element BRE Banku tak jak mBank

Komentarz

mbank jest dobry dla ludzi typu student, którzy nie obracaja dużymi kwotami, nie potrzebują wypłacić 10000 zł na raz i nie przeszkadza im że musza szukać bankomatów euronetu żeby wypłacić. żeby założyc konto to nawet z domu nie trezba wychodzić (znaczy sie trzeba na pocztę ). Do niedawna było wszystko za darmo a teraz jest 0.50 za przelew zewnetrzny a reszta dalej za darmo (prowadzenie, karta itp itd.)

Komentarz

Ja też polecam Inteligo

Oprócz tego co napisał Bastion, wpłaty i wypłaty z konta można robić bezpłatnie w odziałach i bankomatach PKO BP...
            To jest miejsce na Twoją reklamę!

Komentarz

INTELIGO Arturku.
              Wszystkie opłaty związane z kontem podali Ci koledzy powyżej.
              Ja od siebie dodam, że jak zakładasz konto to wszystko dostajesz kurierem, łącznie z kartą Visa.
              Nie musisz odsyłać podpisanej umowy i czekać na odzew jak w innych bankach tego typu.
              Wszystko masz praktycznie od razu.
              Dodam też, że bardzo sprawnie działają przy wymianie kart kodów.
              Nową dostaję pocztą po tym jak zużyję mniej więcej połowę karty obecnie posiadanej. Nie ma więc opcji, że czekasz aż Ci przyślą i nie możesz nic przez net zrobić.
              Do tego to jest PKO BP, a bankomatów to oni mają chyba najwięcej ze wszystkich
              Przy aktywnym użytkowaniu, można dostać całkiem pokaźny debecik
              Panel zarządzania w necie jest dość czytelny i prosty w obsłudze. Dużo jest udogodnień.

Mam jakiś rok te konto i bardzo jestem zadowolona z niego.
              Only You

Komentarz

za nic w swiecie w Millenium zlodziejski parszywy bank
                I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

No wlasnie zastanawialem sie nad mBankiem i Inteligo.
                  Przestudiowalem doglebnie ich oferty na www. Blizej mi jednak do Inteligo.
                  Dzieki za rady dzieciaki
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

to jeszcze ja dodam trzy grosze od siebie. imho najważniejsze rzeczy, na które należy zwrócić uwagę

- koszt prowadzenia rachunku (tj: miesięczna opłata i co w nią wchodzi, koszt kart, koszty wypłat z bankomatów (jak ktoś dużo podróżuje to zagranicą - wbrew pozorom różnice są ogromne), przelewy itp)

- liczba bankomatów "bezprowizyjnych"

teraz tak. ja od dłuższego czasu korzystam z pakietu Pekao SA (Eurokonto akademickie) + mbank (ekonto, emax i emax plus).

Pekao SA.

- 4 pln miesięcznie, w tym: obsługa przez internet (pekao24) -> działa jak żyleta, wszystkie przelewy (poza zagranicę) przez internet są bezpłatne; karta maestro; ubezpieczenie od KL za granicą - dla mnie bardzo ważny punkt, nie muszę się martwić jak sobie kuku za granicą zrobię. za 65 pln dostaniesz chargową Eurocard/Mastercard. karty Pekao SA polecam do transakcji bezgotówkowych za granicą - 0% prowizji i najlepszy kurs przeliczeniowy (testowałem karty ok. 10 banków). Bankomaty - za friko z Pekao SA i Euronet, za granicą 4% wypłacanej kwoty, nie mniej niż 4 pln.

konto to mi służy do utrzymywania podręcznej gotówki na drobne wydatki

mbank.

część osób napisała, ale dodam od siebie.

- karty - bezpłatnie tylko do ekonta, za kartę do emaxa trza bulić, bezpłatne wypłaty z euronetu (ale tylko w Polsce!!!), za granicą są to najchujowsze karty jakie mogą być: zdzierska prowizja (min. 10 plnów) i zdzierski kurs.
                    - przelewy - za darmo wramach mbanku (generalnie na rachuunki o numerach xx 1140 2004 xxxx xxxx xxxx xxxx), poza mbank 0,50 pln oczywiście przy składaniu dyspozycji przez internet. Dyspozycja telefoniczna czy smsowa - drożej.
                    - emax - wyższe %
                    - emax + - jeszcze wyższe %, ale ograniczenie do jednego bezpłatnego przelewu w ramach mbanku w ciągu miesiąca, każdy kolejny kosztuje dużo...
                    - fajna rzecz dla tych co lubią żyłkę ryzyka - fundusze inwestycyjne - nabycie/odkupienie jednostek - bezprowizyjnie i szybko. przy ogarnięciu się stopa zwrtu na poziomie 1% MIESIĘCZNIE jest spokojnie do osiągnięcia. a to DUUŻOO więcej niż najlepsza nawet lokata (ale i ryzyko większe)

reasumując: mbank - trzymanie chwilowo nie potrzbenych zasobów (wyższy %) + inwestycje kapitałowe, pekao sa - konto podręczne + zagranica
                    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

Ja polecam jednak mbank Bez prowizji wybierac pieniadze mozesz z sieci euronetu i WBK(mają podpisana jakas wspołprace chyba). Jedynie przelewy "cos" kosztują ale .... jesli robisz przelew z mbanku na mbank to nie płacisz
                      Tu masz liste bankomatow jak cos http://www.mbank.com.pl/oferta/karty...aty/index.html

Komentarz

Arczi, a może tak po staropolsku… W skarpecie?

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                          Coś Ty...
                          Przecież pieniądze nie śmierdzą
                          Only You

Komentarz

Dwa uzupełnienia odnośnie Inteligo:

Powiadomienia o operacjach na SMS - błyskawiczne, czasem nie zdążam schować karty do portfela i już mam wiadomość ze stanem konta. Cena: 4,99 PLN miesięcznie.

Opłata za prowadzenie rachunku wzrasta do 4,99 miesięcznie jeśli nie ma ruchu na koncie (brak wpływów, brak wypłat). Sprawdzone organoleptycznie.

Ale ogólnie jestem zadowolony.

Moja żona twierdzi że odsetki są zacne w porównaniu z Superkontem PKO BP.
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                              Zamieszczone przez MaxyM
                              Coś Ty...
                              Przecież pieniądze nie śmierdzą
                              Arczi to taki zawsze wypolerowany, że i skarpety mu pewno fiołkami pachną - myślę, że nie byłoby z tym problemów.

Komentarz

Pracuję...
                              X