Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie konto?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

w mbanku jest opcja konta avista (jakos tak),masz kase oprocentowana jak na lokacie,ale mozesz ja wyjąc w dowolnym momencie bez utraty odstetek(na zwykłej lokacie musisz czekac do konca czasu jest trwania). Nie masz jedynie karty do tego konta
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

To jest konto emax. Oprocentowanie chyba 3,8% (w skali roku rzecz jasna).
      Mbank - zdecydowanie polecam.

Nie polecam natomiast Millennium. Nawet więcej - oświadczam z całą stanowczością, że to przestępcza instytucja, która w swojej genezie ma tyle przewałów, że aż trudno wyliczyć. Kiedy odszedłem z tego dziadostwa (zmieniając pracę i zamykając konto) poczułem ulgę.

Pzdr
      Lechia Gdańsk - precz z komuną !

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
        Polecam konta w:
        3. Bank Millennium
        Zamieszczone przez gdanski 2TM2,3
        Nie polecam natomiast Millennium.
        Only You

Komentarz

W PKO BP bo tam konta zakladaja sobie nawet pracownicy innych bankow

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
            Zamieszczone przez Sharn
            Polecam konta w:
            3. Bank Millennium
            Zamieszczone przez gdanski 2TM2,3
            Nie polecam natomiast Millennium.
            Gdański 2 TM itd jest pewnie pokłosiem wielkich migracji wewnętrznych na Pomorzu, wszak Millennium to były Big Bank Gdański i cała infrastruktura pomorska jest z poprzedniej epoki lekko.

Nadal odradzam rzetelnie Inteligo - rzetelnie i coraz bardziej z każdym dniem pracy w tym sektorze. :/
            Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Przychylym się do twierdzenia gdańskiego.... w Millennium to przecież takie jaja się czasami dzieją, że to się w glowie nie mieści.
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

ja nie narzekam...
                Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Ja też nie - nie mam tam konta... ale za to codziennie mam okazję obserwować pewne rzeczy od tzw. kuchni...

Komentarz

Zamieszczone przez matx
                    Ja też nie - nie mam tam konta... ale za to codziennie mam okazję obserwować pewne rzeczy od tzw. kuchni...
                    Dlatego masz spaczoną opinię. Ile widzisz "od kuchni" poprawnych transakcji i zrealizowanych umów? Zero, bo ludzie wtedy wrzeszczą jak jak imsię coś przydarzy (albo i nie przydarzy tylko ups - coś przerasta ich intelektualnie, przykład z brzegu bo wczorajszy - nie dawaj karty z limitem 25 tys. teściowej w momencie, kiedy się wyprowdzasz bo po powrocie z robót w Anglii twoja żona znowu jest w ciąży).

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                      Zamieszczone przez matx
                      Dlatego masz spaczoną opinię. Ile widzisz "od kuchni" poprawnych transakcji i zrealizowanych umów? Zero, bo ludzie wtedy wrzeszczą jak jak imsię coś przydarzy (albo i nie przydarzy tylko ups - coś przerasta ich intelektualnie, przykład z brzegu bo wczorajszy - nie dawaj karty z limitem 25 tys. teściowej w momencie, kiedy się wyprowdzasz bo po powrocie z robót w Anglii twoja żona znowu jest w ciąży).

Na pewno coś w tym jest... ale uwierz mi, że za dużo widzialem róznego rodzaju "baboli", zeby spojrzeć na to obiektywnie. Często używa się takiego okreslenia, że firma - w tym przypadku - bank powinein być przyjazny dla klienta, Zdaję sobie sprawę, że to niezbyt precyzyjne okreslenie, ale stwierdzam, że Bank Millennium taki nie jest i najzwyczajniej w świecie żeruje na niewiedzy ludzi, a czasami odnoszę wrażenie, ze pewne dzialania są prowadzone wręcz celowo.

Komentarz

Ja mam takie wrażenie co do wszystkich instytucji korporacyjnych które zarabiają na kliencie - przejechałem się w życiu na: Idea Centertel, Canal +, Citibank i to tak dość mocno, więc naturalnie lubię Erę, Spray TV i Millennium czy VW Bank, ale jednocześnie wiem, że ta konfiguracja u kogoś innego jest całkowicie inna... Takie życie...

Komentarz

A konto na firme moze kto wie, gdzie najlepiej zalozyc? Interesuja mnie glownie najnizsze stawki za prowadzenie i przelewy.
                          ...

Komentarz

Nordea chyba aktualnie

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
                              A konto na firme moze kto wie, gdzie najlepiej zalozyc? Interesuja mnie glownie najnizsze stawki za prowadzenie i przelewy.
                              Sprawdź ofertę Fortis.

Komentarz

ja na firmę mam w mbanku:
                                0 zł - prowadzenie
                                0 zł - przelewy do ZUS i US (co chyba u wszystkich jest płatne)

niestety płatne są nawet przelewu w ramach Mbanku (1zł) i zewnętrzne (nie wiem ile bo nie korzystam)
                                brak możliwości przelewów za granicę.
                                Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

Pracuję...
                                X