Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ulubione miejscowości nadmorskie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ulubione miejscowości nadmorskie

Jest lato więc zapodaję ten wątek.
    Moje ulubione miejsca to Dębki i Niechorze.
    W Dębkach byłem ostatnio 5 lat temu niestety ale pamiętam je jako raj dla rządnych zabawy i przygód, pełno tam było nieskrępowanych dziewczyn topless, które chętnie szły na ugodę. No i Apteka na plaży. Czy nadal tak jest w Dębkach?
    Sadybiańska żuliganka

Byłem w kilkunastu nadmorskich miejscowosciach,lecz najbardziej podobało mi sie w Świnoujściu(deptak).
    Kazdy z kurortów ma cos specjalnego do zaoferowania,jednak to wlasnie Swinoujscie najbardziej mi sie spodobało.
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
      Byłem w kilkunastu nadmorskich miejscowosciach,lecz najbardziej podobało mi sie w Świnoujściu(deptak).
      Kazdy z kurortów ma cos specjalnego do zaoferowania,jednak to wlasnie Swinoujscie najbardziej mi sie spodobało.
      Mnie też.
      Jeszcze Międzyzdroje są fajne...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

Jastarnia :+:

ogólnie cały Hel. Zajebista rzecz z jednej strony ciepła zatoka a z drugiej pełne morze.Wszystko da się przejść w kilka minut.Polecam na maxa
        Zamieszczone przez Jaco
        Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

A mi sie najbardziej podoba chyba w Łebie. Pech tak chcial ze w tym roku pewnie **** strzeli wyjazd gdzies na wakacje. Przez te egzaminy i treningi wolny mam tylko niecaly tydzien wakacji...
          Legia To MY

Komentarz

No tak, trzeba gdzies w tym roku wyjechac.

Moze to jakies takie niepopularne, ale mnie sie bardzo podoba Gdynia. Bo z jednej strony plaza i te sprawy, z drugiej jest i miasto, co by nie trza calego dnia plaszczyc dupy na plazy i gdzies sie tez przejsc do jakiejs cywilizacji.

No i to miasto jest rzeczywiscie swieze, widac, ze nowe i to w sumie dla kogos z Krakowa, gdzie same kamienice fajna, z braku lepszego slowa, odmiana.

No i swietny dworzec z milymi lumpami, mily park na wzgorzu gdzie sie milo spi pod drzewkiem.
            mam teledysk z britnej

Komentarz

Niestety napisze Haga. Nad polskim morzem bylem ostatnio gdy sld zwalo sie pzprem (oficjalnie).

Komentarz

Re: Ulubione miejscowości nadmorskie

Zamieszczone przez Klusek
                Jest lato więc zapodaję ten wątek.
                Moje ulubione miejsca to Dębki i Niechorze.
                W Dębkach byłem ostatnio 5 lat temu niestety ale pamiętam je jako raj dla rządnych zabawy i przygód, pełno tam było nieskrępowanych dziewczyn topless, które chętnie szły na ugodę. No i Apteka na plaży. Czy nadal tak jest w Dębkach?
                Oj tak, Dębki są świetne. Chyba nawet w tym roku się tam wbije co prawda tylko na 2 dni, ale będe

Komentarz

Władysławowo...

Jastrębia Góra... też, może nawet o niej napiszę... kiedyś... :>

Komentarz

noooo Emde - Leba rzadzi!!!!

jak by ktos lecial w tym roku tam to z checia sie jakos ustawimy !!

jeszcze klimatycznie jest we Wladku i Jastrzebiej Gorze
                    Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

MOje ulibione miejsca nad naszym Bałtyczkiem to MIelno , Rewal i Władek , polecam wszystkie 3

Komentarz

Fakt Leba jest git ale troche mi sie juz przejadla wiec w tymroku jade do Ustki.Jak tam jest bo nie bylem jeszcze?

Komentarz

Zdecydowanie Kolobrzeg, z 10 lat temu byl tam syf, ale teraz sie bardzo poprawilo, fajna starowka, i klimat w porcie.
                          Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Ja najbardziej lubię Międzyzdroje.Jest tam super plaża,duża z czystym piaskiem. Całkiem fajnie jest też w Ustce.
                            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zdecydowanie Władysławowo i Miedzyzdroje. Wieczorne popijawy na plazyyyy... fajnie powspominac zeszłe wakacje

Komentarz

Pracuję...
                              X