Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotografia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przepraszam , że tak past za postem ale nic się nie dzieje więc chał bym go trochę rozruszać a to moje pierwsze raw-y

WWP ' 04

Komentarz

• Napisz jeszcze body + szkiełko.
      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Canon Eos 1100 D + Sigma 70-300 mm DG
        WWP ' 04

Komentarz

• coś takiego udało mi się uchwycić wczoraj, może komuś przypadnie do gustu

Komentarz

• Uważam , że gdybyś pokazał statek w całości bez tego kabla w górze kadru było by o niebo lepiej.
            WWP ' 04

Komentarz

• Straszny bałagan w kadrze. Nie wiadomo na czym skupić uwagę. Jeśli chciałeś pokazać most i niebo trzeba było poczekać na ciekawsze ujęcie. Gdyby nie ten kabel i i te czarne plamy po lewej i na dole byłoby git.

Komentarz

• Gdzie w Warszawie naprawić Canona PowerShot SX 30 IS? Podajcie jakieś sprawdzone miejsce, bo z tego co czytam o autoryzowanym serwisie na Żytniej, to jest to ryzykowna opcja...

Komentarz

• Jako że gipsik zdjęty, to można porobić foty. Zatem dzisiaj zaczniemy od dwóch.

Wschód słońca nad Wisłą niedaleko Twierdzy Modlin.

PS. Z Canonem jeżeli chodzi o autoryzowane to tylko Żytnia. Nigdy z serwisu nie korzystałem to nie wiem.
                  Ostatnio edytowany przez (L)ipton; [ARG:4 UNDEFINED].

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
                  Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• Skoro gipsu już nie masz to coś się ruszy w temacie to teraz coś ode mnie

WWP ' 04

Komentarz

• Kolejna porcja zdjęć

Komentarz

• Jak dla mnie bomba
                        WWP ' 04

Komentarz

• Trzeba się wybrać jeszcze raz w plener. Głód robienia zdjęć się wzmaga

Komentarz

• Fajne foty, takie czyste. Ja jutro uderzam na Superfinał na Narodowy.
                            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• To czekamy na foty. Teraz poz wolnieniu trochę napięty grafik w pracy, ale na bank w najbliższym czasię się wybiorę nad Wisłę i coś popstrykam

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ipton Zobacz posta
                                To czekamy na foty. Teraz poz wolnieniu trochę napięty grafik w pracy, ale na bank w najbliższym czasię się wybiorę nad Wisłę i coś popstrykam
                                Nie pozostaje nic innego niż czekać.
                                WWP ' 04

Komentarz

Pracuję...
                                X