Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotografia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez GeoS Zobacz posta

Kurcze, miałem się wybrać na tą inscenizację na Grochowskiej, ale z lenistwa odpuściłem :/ Teraz człowiek żałuje :/
    Żałuj żałuj inscenizacja całkiem konkretnie przygotowana z tym, że organizatorzy nie pomyśleli o widzach i jedynie mój wzrost pozwalał na zobaczenie czegokolwiek i zrobienie kilku fot
    http://kaziomaruda.flog.pl/

Komentarz

• Panowie i Panie jeśli takowe tu zaglądają

Ja mam taką sprawę, że robię w mieszkanku mały remont i niby nic to wielkiego gdyby nie fakt, że chciałbym powiesić sobie w mieszkaniu jakieś ładne zdjęcie Warszawy. Wiem, że słowo ładne jest dosyć obiektywne a temat Warszawa dosyć obszerny ale tutaj przeglądając Wasze prace widzę, że macie pojęcie w tych klockach.

Ewentualnych chętnych zapraszam na PW, na pewno się jakoś dogadamy
      http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• http://kaziomaruda.flog.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez Polak Zobacz posta
          Dobre, tylko jedno małe "ale" - plamka na obiektywie/matrycy.

@don Budynho: Wal na PM do tych, ktorzy wpadli Ci w oko i po sprawie.

Mala zajawka z ostatniej sesji:
          pblog Foty
          ( L )

Komentarz

• Faktycznie
            Twoja ostatnia zajawka też dobra i też jest jedno małe "ale" - za mała głębia ostrości
            http://kaziomaruda.flog.pl/

Komentarz

• Z szuflady:

From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Polak Zobacz posta
                Faktycznie
                Twoja ostatnia zajawka też dobra i też jest jedno małe "ale" - za mała głębia ostrości
                Teraz to i ja żałuje tak małej GO :P

@Nazgul: Fajny ten zachodzik, tylko czemu taki strasznie ciemny?
                pblog Foty
                ( L )

Komentarz

Teraz to i ja żałuje tak małej GO :P

@Nazgul: Fajny ten zachodzik, tylko czemu taki strasznie ciemny?
                  Lubię takie klimaty. U mnie jakoś szczególnie ciemno nie wygląda - monitor masz wyregulowany jako tako?
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Komentarz

@don Budynho: Wal na PM do tych, ktorzy wpadli Ci w oko i po sprawie.
                      już znalazłem dzięki wszystkim za odzew
                      http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• do sprzedania: obiektyw Sony Alpha 75-300mm f/4.5-5.6 cena 450zł

KrL pokaż coś w końcu
                        Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
                        Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
                        Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
                        Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Komentarz

• Panowie Fotografowie, jaki wybrac kompakt cyfrowy do filmow, dobrej jakosci zdjec takze w ruchu z funkcja makro (do dokumentow) zeby specjalnie nie przeplacac i niepotrzebnie nie placic za funkcje w aparacie, ktore beda zbedne. Z tego co wiem kazdy kompakt do 500 zl powinien to miec nawet i moze taniej. Ale co z konkretna marką, modelem? Canon? Nikon? Moze Samsung - cienkie sa Dzieki za help.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Gdzie można w warszawie tanio kupic aparat Nikon D3000 na raty(dogodne raty)? Mysle że dla amatora to najlepszy model ?
                            Wrestling Team Of Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                              Ale co z konkretna marką, modelem? Canon? Nikon? Moze Samsung - cienkie sa Dzieki za help.
                              Nie znam sie na małpach, ale Canon i Nikon to czołówka. Inne to Sony, Panasonic, Samsung...no i może jakiś Olympus.
                              W nowym logo masz jakiś opis.

Zamieszczone przez rcone Zobacz posta
                              Gdzie można w warszawie tanio kupic aparat Nikon D3000 na raty(dogodne raty)? Mysle że dla amatora to najlepszy model ?
                              Nie wiem gdzie, ale możesz popatrzeć jakieś starsze modele cyfrówek również.
                              Wejdź na dpreview.com i poszukaj.
                              "Śpiewamy głośno, niech słyszy cały kraj!
                              Jeb*ć komuchów i jeb*ć ITI !"

Komentarz

• A na co zwracac szczególna uwage? Mnie interesują głównie zdjęcia czarno-białe, do tego potrzebny jest konkretny obiektyw?
                                Wrestling Team Of Legia Warszawa

Komentarz

Pracuję...
                                X