Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotografia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zobaczcie to portfolio. Normalnie szok...

http://plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=bogdanlutos
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

http://dyha.fotolog.pl

kilka moich fotek.

Komentarz

http://img22.echo.cx/img22/4311/p10119803ns.jpg
        ps.to nie moja fotka,ani jej nie robilem :P

Komentarz

Dyha, pioruna podostrz minimalnie w Photoshopie i na PLFoto z nim

Troszkę podziałałem Podoba się?

From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together

Komentarz

a coz to takiego to PLFoto?

Komentarz

Zamieszczone przez dyha
              a coz to takiego to PLFoto?
              A zajrzyj do mojego siga i pooglądaj galerie
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together

Komentarz

Dyha nic nie fotoszopuj i nie idz na PLfoto bo Cie zjada a niewiele fachowych wskazowek dostaniesz, lepiej pogadac z kims kto bedzie Ci mogl udzielic wskazowek jesli chcesz sie rozwijac. Fotki calkiem calkiem, mi najbardziej do gustu przypadla burza i motto

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
                  Dyha nic nie fotoszopuj i nie idz na PLfoto bo Cie zjada a niewiele fachowych wskazowek dostaniesz, lepiej pogadac z kims kto bedzie Ci mogl udzielic wskazowek jesli chcesz sie rozwijac. Fotki calkiem calkiem, mi najbardziej do gustu przypadla burza i motto

dzieki .. to są początki , jak narazie to rozpracowuje aparat.

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
                    Nova, oni tam prawie wszyscy photoshopują... Bo ile osób stać na obiektywy za 5000 PLN? Ale kto Ci się przyzna
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

Zamieszczone przez Nazgul
                      Zamieszczone przez Nova
                      Nova, oni tam prawie wszyscy photoshopują... Bo ile osób stać na obiektywy za 5000 PLN? Ale kto Ci się przyzna
                      1

W pewnej książce o fotografi cyfrowej było napisane że każda fotografia cyfrowa wymaga obróbki. Wsytarczy trochę podkręcić jasność, czasami kontrast No ale to już zależy od ciebie. Zobacz sobie truskawki po obróbce i bez obróki... a jeżeli chodzi o serwisy to ja polecam http://digart.pl
                      "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                      Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                      Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                      Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

Pokój Sezara:

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Strzalka
                          Zamieszczone przez Nazgul
                          Zamieszczone przez Nova
                          1

W pewnej książce o fotografi cyfrowej było napisane że każda fotografia cyfrowa wymaga obróbki. Wsytarczy trochę podkręcić jasność, czasami kontrast No ale to już zależy od ciebie. Zobacz sobie truskawki po obróbce i bez obróki... a jeżeli chodzi o serwisy to ja polecam http://digart.pl
                          To ja się dorzucę z http://onephoto.net/
                          Także sporo ciekawych artykułów nt. fotografii...

A co do truskawek to wiem, sam obrabiałem przecież
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

Sezar ile Cię kosztowała dekloracja pokoju ?
                            "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                            Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                            Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                            Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
                              Zgadzam się. Mam konto na PLfoto, ale już nic tam nie wrzucam, nie żeby mi ktoś się dopierdlalał, ale po prostu za dużo tam tego wszystkiego, nic konkretnego nie usłyszysz.
                              Swego czasu byłem na fototoku
                              http://www.fototok.tkb.pl/pt/author.php?a=8183
                              aler straszny snobizm tam panuje i towarzystwo wzajemnej adoracji, ale ogólnie jak sie na nich nie zwraca uwagi to można coś umieszczać.
                              Ostatnio postanowiłem się przeżucić na digart'a, ale strasznie mi sie wiesza ta stronka, wolno działa i w dodatku ostatnie moje 2 prace zniknęły w niewyjasnionych okolicznościach. Może dlatego, że o tematyce Legijnej były
                              "Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka - chcesz z nami zacząć to se przedtem trumnę kup"

Komentarz

Mlody 1906,fotka nr.3,była robiona z bloku przy ul.Kaden-Bandrowskiego,tak??

Komentarz

Pracuję...
                                X