Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jan Paweł II nie żyje...

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niestety Rohrau twoje ostatnie stwierdzenia chyba są prawdą. I to mnie najbardziej martwi.

A co do Jana Pawła II to nie martwię się o niego, raczej o Nas. Co zostanie będzie po Nim...

To co Nam teraz potrzeba to spokój i nie lękać się.
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
      Zamieszczone przez cin
      Arczi (zreszta jak zwykle w takich sytuacjach) napisal bardzo madrze.
      Pozwole sobie wkleic jego post z innego, starego tematu ("A kiedy przyjdzie umrzec"):

Zamieszczone przez Arczi
      Zamieszczone przez kozer
      Nie wierzę w życie po śmierci, człowiek poprostu umiera i koniec nie ma już nic.

A umiesz sobie wyobrazić ze umierając tracisz duszę, uczucia, wspomnienia, węch, swoją świadomość.. że raptem wszystko się kończy...
      Nie da się tak po prostu postawić na końcu zdania kropki.
      Zawsze jest jakaś następna strona... I Ja w to mocno wierzę.

Wierzę że Nasze życie na z Ziemi to tylko przygotowanie do czegoś większego... A czego? No własnie, też bym chciał to wiedzieć.
      Naprawde, bardzo Cie cenie za te wpisy.
      Ja bym do tego dodal jeszcze ejden cytat, ktory dosc czesto dzis goscil w mediach. Mianowicie: Po smierci zycie sie nie konczy. Zycie sie zmienia.
      Całkowicie sie z wami zgadzam.... widze ze są ludzie na tym swiecie, ktorzy nie podchodza do wszystkeigo obojetnie, daza do poznania prawdy o zyciu i o samym sobie. Osobiscie zawsze powtarzam, ze smierc to część naszego zycia. Jest to pewnego rodzaju "przejscie" w kolejny etap naszej egzystencji. Bo przeciez jesli było by inaczej, to jakie zycie było by bezsensowne...

Uwazam ze Papiez był, jest i bedzie niesmiertelny. Nawet jesli odejdzie od nas fizycznie to i tak pozostanie na zawsze w naszych serecach....

Komentarz

• Ja byłem i jestem tą całą sytuacją strasznie wstrząśnięty, łzy często same ciśną mi się do oczu. Papieża widziałem osobiście. Miałem Go na wyciągnięcie ręki kiedy byłem na mszy a potem na audiencji generalnej w Rzymie. Było to w 1998, poźniej widziałem go podczas mszy na Placu Piłsudskiego w 1999. Dodatkowo dla mnie, jak i dla wielu ludzi na tym forum to jedyny papież, którego pamiętają, papież - Polak. Ja tą tragedię odczuwam strasznie osobiście. Jakoś nie wyobrażam sobie Kościoła, świata bez naszego "Wielkiego Rodaka". Wczoraj będąc na małej imprezie, gdy tylko usłyszałem, że stan papieża jest krytyczny i tylko godziny pozostają do jego śmierci (a nawet niektórzy mówili że już umarł) nie zastanawiając się wyszedłem. To nie jest czas zabawy. To jest czas modlitwy za Ojca Świętego.

Komentarz

• Pojechałem z babcią na cmentarz... Muszę wyznać, że pomogło mi to bardzo... W domu potrafiłem się skoncentrować tylko i wyłącznie na informacjach z Watykanu, które mnie dołowały... A taki spacer (Cmentarz Północny jest w końcu sporych rozmiarów) bardzo dobrze wpłynął na moją psychikę i lepiej już się czuję, co nie zmienia faktu, że nadal się martwię...
          www.legialive.pl

Komentarz

• Jest wielka prośba - szczególnie do uczniów i do studentów, aby o północy odmówili dziesiątek różańca w intencji papieża... Jest to niewiele, ale i bardzo wiele...
            www.legialive.pl

Komentarz

• Media zrobiły z choroby papieża reality show. To aż obrzydliwe, dziennikarzyny rzuciły się jak hieny więc ja chcę żeby się nacięli. Niech On wyzdrowieje. Na złość hienom, jeśli już inny powód jest niewystarczający...
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• o 15 na Placu Piłsudzkiego odbędzie się msza polowa w intencji Papieża.
                Tam trzeba być.
                Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Ogolnie to jestem średnio wierzący, do koscioła nie chodze, nie modle sie itd.. ale napewno jutro bede na placu Piłsudskiego
                  Mam jeszcze cień nadzieji że stan zdrowia Papieża poprawi się.

"You'll never walk alone Ojcze Święty zawsze jesteś w naszych sercach"

Komentarz

• Przed chwila odmowłem dziesiatke różancową!! Cały świat sie modli nich stanie się cud i niech Ojciec święty wyzdrowieje!! Pragne tego z całego serca!! Teraz wiem jak bardzo Kocham Boga i Naszego Polskiego Papieża!!
                    ...Nikt mnie na forum nie lubi jest Ok :/...

Komentarz

• pavel89,
                      Przed chwila odmowłem dziesiatke różancową!! Cały świat sie modli nich stanie się cud i niech Ojciec święty wyzdrowieje!! Pragne tego z całego serca!! Teraz wiem jak bardzo Kocham Boga i Naszego Polskiego Papieża!!
                      Ja odmówię o północy... Teraz w moim oknie pali się świeca - na znak tego, że i ja oraz wielu innych ludzi z nim jest... Jestem spokojny, bardzo spokojny i na razie staram się o tym nie myśleć... Cały czas serce mi podpowiada, że wszystko skończy się pomyślnie
                      www.legialive.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                        http://poland.usembassy.gov/poland-pl/pope.html

wszędzie muszą być pierwsi...

jak tak można
                        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Niestety mieli racje...

Bilon smierdzi kupą i ***** wie!

Komentarz

• dlaczego te kondolencje widać tylko, gdy się tam wchodzi przez tego linka, a gdy wchodzi się ,,normalnie,, w komunikaty z 2005 roku , to tego czegos tam nie ma ?
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• ja pierdole wloska agencja ANSA podała ze...stalo sie to co najgorsze
                              miecugow na tvn 24 .....

ja pierdolee (
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                              X