Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jan Paweł II nie żyje...

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Żuku
    mam nadzieję,że skończy się na jednym,wielkim psikusie
    tak

zdecydowanie jesteś idiota

Komentarz

Przygnębiające jest to wszystko. Papiez to wielki autorytet przynajmniej dla mnie... ale na każdego kiedyś przyjdzie pora. Mam nadzieje ze stan zdrowia Jana Pawła II sie poprawi. . .

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
        Zamieszczone przez Żuku
        mam nadzieję,że skończy się na jednym,wielkim psikusie
        tak

zdecydowanie jesteś idiota
        potraktuje to jako prima aprilis.
        Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

Przed chwilą usłyszałam w radio, ze papiez jest juz przytomny.......

Mam nadzieje, że to dobry znak.....

Komentarz

moglibyście sobie darować osobiste wycieczki w tym temacie ... :/
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

niestety w tym stanie nie ma mowy o lepiej -gorzej,jest tragicznie
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

jestem niewierzacy ale trzymam za Niego kciuki. wybitna postac

ps : żuku - tydzien odpoczynku od pisania

Komentarz

Zamieszczone przez daimos
                  Jan Paweł II przyjal Wiatyk (ostatnia Komunia Sw., z lac.: droga d owiecznosci).
                  Kwestia kliku godzin...
                  Ja słyszalem że Wiatyk jest podawany osobom chorym, że nie jest to traktowany jako ostatnia komunia.
                  19.07.1969 - 18.02.2005 [ ' ]

Komentarz

wiatyk w Kościele Chrześcijańskim to komunia udzielana w niebezpieczeństwie śmierci albo na łożu śmierci.

Komentarz

Wszystkie docierające wiadomości są coraz bardziej przygnębiające Ja także nie potrafię wyobrazić sobie Watykanu bez Karola Wojtyły, Wielkiego Człowieka, pełnego miłosierdzia...
                      "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Komentarz

Papież jest w ciężkim stanie, ale zachowuje świadomość, modli się i przyjął kilku swych współpracowników - poinformował wczesnym popołudniem rzecznik Watykanu Joaquin Navarro-Valls. Dodał, że obecnie stan Jana Pawła II jest ciężki, ale stabilny. Ojciec Święty - według rzecznika - jest niezwykle spokojny.
                        Za: Wirtualną Polską

Nasze modlitwy mogą mu pomóc... Cały dzisiaj chodzę rozdrażniony i niespokojny... Chciałbym, żeby było już po wszystkim i żeby papież wrócił do pełni sił... Nadzieja nie jest matką głupich !
                        www.legialive.pl

Komentarz

ehhhh... dzisiał cały dzień chodze jakiś przygnębiony... nie moge sobie wyobrazic ze On moze od nas odejsc... dziś słyszałęm na lekcji w szkole syreny ostrzegawcze z blokow... nie wiem po co one były (ok. 15) ale obawiali się wszyscy że chodzi o Papieza... naszczęscie jescze nie... ale mysle ze to kwestia gora 3 dni

módlmy się wszyscy za Ojca Świętego

Komentarz

Zdołowana dzisiaj chodzę przez takie wiadomości... nawet łzy mi ciekły z oczu.
                            Miejmy nadzieję, że Papież od nas nie odejdzie tak szybko.
                            Modlmy się za Niego.
                            NS & MW!

Komentarz

Ewcia_Bie(L)any,
                              Zdołowana dzisiaj chodzę przez takie wiadomości... nawet łzy mi ciekły z oczu.
                              Ja się dzisiaj też popłakałem... Dzisiaj nie wstydźmy się łez ! One są potrzebne. Śledzę informacje na bieżąco w TVN 24 i staram się wierzyć, że Opatrzność czuwa nad Karolem Wojtyłą i że papież wyzdrowieje...
                              www.legialive.pl

Komentarz

Nie chce was jeszcze bardziej dołować, ale Papież nie wyzdrowieje. On bardzo cierpi i sam jest już przygotowany na śmierć, więc bez sensu jest się modlić o jego zdrowie. Módlcie się lepiej o jego dusze. Nie traktujcie tego jako przejawu mojej bezduszności. Ojciec Święty jest, moim zdaniem, największym Polakiem i Papieżem jakiego ma świat, ale on teraz umiera. Najważniejsze jest to że przeżył swoje życie najlepiej jak potrafił i że zostawi coś po sobie. Drugiej takiej osoby nie wiem kiedy się świat doczeka. Jak naprawdę chcecie mu oddać hołd to przemyślcie sobie jego nauki i wyciągnijcie z tego wnioski, tyle ode mnie.
                                19.07.1969 - 18.02.2005 [ ' ]

Komentarz

Pracuję...
                                X