Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklamy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Ja generalnie chrzanię reklamy, ale wpadła mi w oko reklama Forda emitowana przy meczach LM - ta z motywem "Carnaval de Paris" Dario G. i kibicami.

Zostaw komentarz:

• amilo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cipciuś
    apropos reklam w kinie - tam zawsze sa jakies polewkowe - ostatnio widzialem kozacka z jakimis pingwinami - "Panowie udajemy kelnerów udajemy kelnerów..." kojarzy ktos co to za film ?
    nazywa sie chyba "madagaskar" i wchodzi do kin dopiero w wakacje

Zostaw komentarz:

• jasin
    odpowiedział(a)
    mocny w gębie - reklama ekstra mocnych

Zostaw komentarz:

• manu
    odpowiedział(a)
    pierwszy był PRUSAKOLEP, z suspensem jak u Hitchcocka

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez banan(L)(L)
    narzekacie na te reklamy, ale gdyby wam tak zachcialo sie isc do kibla podczas filmu to byscie inaczej mowili
    To nie to samo.
    Co innego jest przerwać oglądanie gdy chcesz iść do kibla a co innego kiedy chcesz oglądac film. Potrzeba fizyczna to siła wyższa, reklama - nie.
    Ja tam mam reklamę w dupie. Nie potrafię sobie przypomnieć żadnej reklamy które leca w telewizji, choć próbowałem jak pierwszy raz zobaczyłam ten temat, ale jakby się zdarzyło, że przerwali by mecz abu pokazać reklamę dajmy na to samochodu to chyba bym telewizor oknem wyrzucił...

Zostaw komentarz:

• banan(L)(L)
    odpowiedział(a)
    narzekacie na te reklamy, ale gdyby wam tak zachcialo sie isc do kibla podczas filmu to byscie inaczej mowili

Zostaw komentarz:

• Michu
    odpowiedział(a)
    Wszystkie reklamy Heyah

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Woytek
    wymiata nowa seria reklam Coca-Coli
    "dla wszystkich, dla każego" - dla mnie mistrzostwo świata
    to fakt. wyjatkowo sie udala bo zazwyczaj to Pepsi miala lepsze reklamy a ta jest fajna.sa trzy wersje. telewizyjna, kinowa i do stacji muzycznych

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    wymiata nowa seria reklam Coca-Coli
    "dla wszystkich, dla każego" - dla mnie mistrzostwo świata
    na www.cocacola.pl mozna sobie obejrzeć niektóre spoty (choć nie te telewizyjne)

heyah tez niczego sobie, tyle że już nią rzygam...

o beznadziejnych reklamach nie będę pisał bo jest ich za dużo...

Zostaw komentarz:

• Żuku
    odpowiedział(a)
    już sobie wyobrażam ten ciąg reklam podczas Władcy Pierścieni na TVN :/

Zostaw komentarz:

• Eda
    odpowiedział(a)
    Nie lubie reklam i kiedys stonowczo latwej bylo natrafic na fajna. Dzisiaj podobaja mi sie tylko reklamy heyah i ikei i to by bylo na tyle.

Zostaw komentarz:

• żyła
    odpowiedział(a)
    a mi się podobały reklamy Królewskiego(udało mi się ściągnąć z netu-"trzy strzeliłem"), z tymi kolesiami-"Królewskie rządzi". to były kozak reklamy

i EB z piosenka sex bomb, kiedy długonoga laska szła przez miasto z butelkami

Zostaw komentarz:

• Żuku
    odpowiedział(a)
    Edit: nie dotyczytałem tematu rzecz jasna to łowcy.b

to nie są łowcy.b, jeżeli już to mumio. Łowców.b mam 3 skecze więc wiem jak wyglądają

Zostaw komentarz:

• droho
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gutek
    Praktycznie juz nie ogladam filmow na TVN i TVP ,bo nie ma sensu nie dosc ze reklama co 20-30 minut to jeszcze sama trwa ladnych pare minut Pamietam jak przed meczem Austria - Legia , reklamy szły przez 11 minut :O
    Poza tymjak juz pisaliscie psują klimat filmu ,dlatego wybralem C+

To jeszcze nic. We Włoszech puszczają reklamy w trakcie meczu Na przykład sytuacja podbramkowa, obrońca wybija na rzut rożny, czekasz na powtórkę, a tu pokazuje ci się Renault Megane II i nie ma zmiłuj...

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Wiem - to cos jest po to aby "wyrownywac szanse"...Ale ogolnie reklamy są cholernie dlugie...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X