Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklamy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Nienawidze reklam każdej maści

w tv nie można obejrzeć żadnego filmu ani serialu bez 'hitu programu', w kinie to samo na ulicy gdzie nie spojrzysz bilboardy, wszędzie ta pieprzona reklama
    ja jej nie chcę, i nie trawię ich wogóle - jakie śmieszne by nie były
    panie daj pan spokój

Komentarz

apropos reklam w kinie - tam zawsze sa jakies polewkowe - ostatnio widzialem kozacka z jakimis pingwinami - "Panowie udajemy kelnerów udajemy kelnerów..." kojarzy ktos co to za film ?
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

mnie reklamy w kinie denerwują...15/20 min przed filmem Napisane, że seans zaczyna się np. o 20 a zaczyna się 20.20
        Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

Fajna była reklama "trzeba mieć fantazję i pieniądze synku" . Ale podobnie jak Amba nienawidzę reklam. Każdy film jest przerywany w najlepszym momencie, bo akurat muszą zareklamować kakao .

Komentarz

Dobre i śmieszne reklamy ma Heyah . Ogólnie to też za reklamami nie przepadam, szczególnie jak przerywają jakiś film...

Komentarz

Heyah jeszcze ujdzie, ale najnowsza reklama Idei z pania Jedrzejczak w roli glownej - tragedia. Ona jest bardziej sztuczna niz Malysz w reklamie Goplany

Fuj!
              Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

Te reklamu plusa są przekozak... Heyah też fajne... Ale jak widze morde naszego "motylka" to mam ochote rzucić telewizorem przez okno...
                Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Reklamę Plusa lubię ze względu na obecność tych typów z kabaretu.
                  Tylko jak nazywa sie ten kab.

"Łowcy.B" albo "Mumio" - oba są na takim poziomie absurdu że ich nie rozróżniam .

P.S oni brali udział w ceremonii rozdawania paszportów Polityki.

Edit: nie dotyczytałem tematu rzecz jasna to łowcy.b
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Reklamy mnie wkurzają, bo zawsze w najlepszych momentach przerywają filmy No ale skoro już je oglądam to śmieszne są heyah
                    NS & MW!

Komentarz

Zamieszczone przez Nazgul
                      Fit - i nie ma ***** we wsi
                      ale dobre , ja pierdole

Komentarz

Praktycznie juz nie ogladam filmow na TVN i TVP ,bo nie ma sensu nie dosc ze reklama co 20-30 minut to jeszcze sama trwa ladnych pare minut Pamietam jak przed meczem Austria - Legia , reklamy szły przez 11 minut :O
                        Poza tymjak juz pisaliscie psują klimat filmu ,dlatego wybralem C+

Komentarz

Na TVP nie pzerywają filmów reklamami

Komentarz

Wiem - to cos jest po to aby "wyrownywac szanse"...Ale ogolnie reklamy są cholernie dlugie...

Komentarz

Zamieszczone przez Gutek
                              Praktycznie juz nie ogladam filmow na TVN i TVP ,bo nie ma sensu nie dosc ze reklama co 20-30 minut to jeszcze sama trwa ladnych pare minut Pamietam jak przed meczem Austria - Legia , reklamy szły przez 11 minut :O
                              Poza tymjak juz pisaliscie psują klimat filmu ,dlatego wybralem C+

To jeszcze nic. We Włoszech puszczają reklamy w trakcie meczu Na przykład sytuacja podbramkowa, obrońca wybija na rzut rożny, czekasz na powtórkę, a tu pokazuje ci się Renault Megane II i nie ma zmiłuj...

Komentarz

Edit: nie dotyczytałem tematu rzecz jasna to łowcy.b

to nie są łowcy.b, jeżeli już to mumio. Łowców.b mam 3 skecze więc wiem jak wyglądają
                                Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

Pracuję...
                                X