Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Matury...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Matury...

Witam, dzisiaj pierwszy dzien tej zabawy... nie jestem pewnien ale paru forumowiczow zdaje sie mialo podchodzic do egzaminu maturalnego w tym roku? jak poszedl Polski?
    ech milo sie wspomina takie imprezki jak ma sie je zasoba

Ja tez pewnie bede milo wspominal,jak bede juz ja mial za soba,a narazie to trzeba do niej dojsc...
    WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Tematy u nas:
      1. "Według mnie - napisał Witold Gombrowicz - Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia".

Rozwiń te słowa odwołując się do wybranych utworów literackich z różnych epok.

2. Bywają takie spotkania, które w jednej chwili odmieniają życie ludzkie.

Czy zgadzasz się z tym stereotypowym sformułowaniem?

Swoją odpowiedź uzasadnij odwołując się do wybranych utworów literackich i filmowych.

Pisalem na drugi. 8.5 strony. Zobaczmy jak bedzie za tydzien

Komentarz

Jak mawiają doświadczeni (w tym ja ) "Matura to bzdura"...
        Łezka się w oku kręci, jak człowiek wspomina "stare" czasy.
        Bo zmatrwień miał mniej i problemy jakieś takie śmieszne się wydają...
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

nio kochani ja mialem rok temu maturke i wspominam ja bardzo milo troszke jak zawsze pzred maturka nerwow a pozniej na pismnym troszke i poznij ustne i okazalo sie ze zdane hehe i ten czas wspominam bardzo milo ciesze sie ze zdalem mature i nie musze jej w tym roku powtarzac! a zdalem wsumie dzieki swojej dziewczynie polski bo o 23 znalazla mi wypracowanie na temat jeden i mi to weszlo i dzieki niej !busiakk kochanie! a jest ona stare forum "maricka" wlasnie kolomnie siedzi ) pozro macie od niej!
          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

hehe ja na szczęście do maturki mam jeszcze trochę czasu
            ale moja siostra dzisiaj pisała czy dobrze napisała... heh nie wiem sam, ale kumple którzy pisali w poprzednich latach opowiadali, że najgorsze było wyczekiwanie na wyniki.jak było z wami : :

Komentarz

Matuuura łomatenko =) Ja to mam jesce rocek, zeby to napisac hyh. Kamyk jaka reklama =P Ale i tak Cie kocham =D A nafet bardzo TY moj robaczq =D Ale jush nic nie poishe, bo maksym zateguje, she niby rozmyfam hyhyh =D A powracajac do tematu, to nie taki diabel starszny jak go maluja. =) TAk wiec nie am sie co bac i trzymam kicuki za tegorocznych maturzystow!! Powodzenia =P
              ..::Olac szcescie aby byc szczesliwym::..

Komentarz

No więc , po pierwsze primo to witam ja was serdecznie wszystkich z powrotem, tylko zróbcie coś z tymi kolorami bo cosik oczojebne są....od razu uprzedzam że popijam teraz Tyskie oglądając mecz więc moja wypowiedź może być napisana niezby wyszukanym językiem . ja pisałem na temat nr 3 czyli czytanie tekstu ze zrozumieniem, sam tekst był nawet spoko ale znając mnie pewwnie spierdoliłem a wypracowanie pisałem na temat cośtam Młody Mickiewicz krytykował postawę wytrwałości w cierpieniu......a dalje nie pamiętam :wink: W każdym razie napisałem 3,5 strone ale jak potem przeczytałem moje wypociny to doszzedłem do wniosku że troche chujowe więć się kapke boje...........ale dzięki Tyskiemu nastawiam się na hsasło z WWO - DAMY RADE !!!
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Njom ja tak jak Tomi, tylko, ze ten drugi temaciik do testu - costam o przyjazni i milosci. W sumie oka wsio. No i Tyskie tez grane po (jakzeby inaczej...) ale na sloncu to ostro mozgojebne jest i po spozyciu wiekszej ilosci spowodowalo u mnie ostre napierdalanie w okolicach czola .

Komentarz

Zamieszczone przez Szuwar
                    Njom ja tak jak Tomi, tylko, ze ten drugi temaciik do testu - costam o przyjazni i milosci. W sumie oka wsio. No i Tyskie tez grane po (jakzeby inaczej...) ale na sloncu to ostro mozgojebne jest i po spozyciu wiekszej ilosci spowodowalo u mnie ostre napierdalanie w okolicach czola .
                    No ja pisalem ten temat co Szuwar, ale troche sie jednak boje bo wypracowanie mam do dupy. Jutro ang - luz
                    Legia To MY

Komentarz

Ja gdybym miał pisać teraz to bym wybrał temat 2 , na szczęście matura czeka na mnie dopiero za pare lat D

Komentarz

no ja dzisiaj pisałem poprawkę z pisemnego polskiego i tak sobie mi to poszło co będzie to będzie ....

Komentarz

ja tez dzis pisałem polski. 2 temat wziolem i jestem zadowolony, wydaje mi sie za jak na mnie to nie tak tragicznie napisalem
                          jutro geografia z ktorej za duzo nie umiem ale...jakos to bedzie)...oby
                          http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

Komentarz

Coś dla rozluźnienia maturzystów :
                            TEMATY NA MATURĘ 2003!

Język Polski:

1.. Andrzej Lepper - romantyk czy pozytywista? Uzasadnij swój wybór z
                            wykorzystaniem "Chłopów" Reymonta.

2.. "Wszystkie dzieci nasze są" - Majka Jerzowska. Twój pogląd nasprawy
                            antykoncepcji i demograficznego boom'u.

3.. "Mydło lubi zabawę..." Twoje przemyślenia na temat homoseksualizmu w literaturze polskiej i światowej.

4.. Zinterpretuj wiersz Jerzego Ushatego - "Kwiaty kurna dla ciebie mom"

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                              Coś dla rozluźnienia maturzystów :
                              TEMATY NA MATURĘ 2003!

Język Polski:

1.. Andrzej Lepper - romantyk czy pozytywista? Uzasadnij swój wybór z
                              wykorzystaniem "Chłopów" Reymonta.

2.. "Wszystkie dzieci nasze są" - Majka Jerzowska. Twój pogląd nasprawy
                              antykoncepcji i demograficznego boom'u.

3.. "Mydło lubi zabawę..." Twoje przemyślenia na temat homoseksualizmu w literaturze polskiej i światowej.

4.. Zinterpretuj wiersz Jerzego Ushatego - "Kwiaty kurna dla ciebie mom"
                              5. Motyw murzyna w literaturze staropolskiej.
                              Legia To MY

Komentarz

Pracuję...
                              X