Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podobają wam się takie kobiety...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Podobają wam się takie kobiety...

Dla mnie to tragedia, bo jakbym maił taka kobite to...

1. Tłukła by mnie...
    2. Jakby ręcznie coś robiła to bałbym się, że urwie i nawet się nie zorientuje...
    3. Tłukła by mnie
    4. Jakbym z babą poszedł na plaże, to nic, że by była lepiej umięśniona niż ja, ale byłaby lepiej zbudowana niz cała plaża...
    5. Babo chłop...
    6. Nie podoba mi się, bo to nie kobiece...
    7. Tłukła by mnie...

Buzke ma ok ale reszta jest straszna.
    Ha! ale patrzac z drugiej strony . MaxyM jak bys mial taka kobite to zawsze by cie obronila w razie jakiejs akcji.

Komentarz

Zamieszczone przez Harcerz
      Buzke ma ok ale reszta jest straszna.
      Ha! ale patrzac z drugiej strony . MaxyM jak bys mial taka kobite to zawsze by cie obronila w razie jakiejs akcji.
      Bym brał Zuźke ze sobą do baru i awantury kręcił... '8

Komentarz

po tej jeszcze tak nie widac ale większość kulturystek z czasem zaczyna facetów przypominać. obrzydliwe. kobieta + kulturystyka = 8/

Komentarz

ale na gorace wyjazdy w sam raz ;]

Komentarz

Jakby ją skurcz złapał podczas stosunku to nie chciałbym być w środku... pomijając fakt, że wogóle bym nie chciał... tfu, pluje na raszple...

Komentarz

"...lubi nas niewielu, boja sie wszyscy" rehehe!

Komentarz

Ja piernicze, jaki ona ma bark - jakbym babie za skóre zalazł, to sam bym się położył i okładał po ryju... Bez ściemy tylko na poważnie, przynajmniej zębów bym nie stracił...

Komentarz

Pomijam już fakt estetyki ogólnej... no kobita powinna wyglądać jak kobita, a nie trzecia część Terminatora...

mięśnie zamiast cycusiów... błe...
                  miast krąglutkiej pupeczki... kawałek mięśniowego kamyczka... nie można się przytulić bo można rozciąć sobie łuk brwiowy...

...a bicepsiki takie, że po ślubie to chyba ona przenosi przez próg...

O seksie nawet boję się pomyśleć... te nogi... ściśnie i... po 5 minutach niedotlenienia powstają nieodwracalne zmiany w mózgu... dzięuję postoję.

istnieje również duże prawdopodobieństwo, że pochwą wyciska więcej niż nie jeden z nas na ławeczce...

brrrrr, błeeeeee
                  Niezłomny Związek wolnych republik
                  Zespoliła na wieki Wielka Rosja
                  Powstały w walce z woli ludu
                  Jedyny, potężny Związek Radziecki

Komentarz

Zamieszczone przez Menel
                    O seksie nawet boję się pomyśleć... te nogi... ściśnie i... po 5 minutach niedotlenienia powstają nieodwracalne zmiany w mózgu... dzięuję postoję.
                    Nie mówiąc już o pewnym flaku i zniszczeniu struktury gąbczystej... tfu, pluje na raszple 2 raz!

Komentarz

8- Okropne cholerstwo, taka baba = nieszczęście
                      Jakbyś ją na wyjazd zabrał to nie rzucałaby kamieniami tylko całymi płytami

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
                        8- Okropne cholerstwo, taka baba = nieszczęście
                        Dokładnie , jakbym taką miał to tylko sie zajebać :fu:
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Przypomina mi enerdowskie pływaczki , poza plastikowym ryjem.Ehhh
                          są gorsze zboczenia niż taka baba w domu.Ona to nawet wałka nie potrzebuje...
                          Zamieszczone przez Jaco
                          Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Paskuda... 8-

Z drugiej strony - jakby się człowiek bezpiecznie przy takiej czuł...
                            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

takie kobiety są straszne! wole takie małe niewinne i...odwarzne '8

Komentarz

Pracuję...
                              X