Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Politycy i ich texty....

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Politycy i ich texty....

Dzis podczas debaty nad wyborem nowego marszałka padł za....sty text z ust 1 z kandydatów Józefa Zycha:"Stanął mi......"co :O co wzbudziło aplauz całego sejmu hehehehe.Jeśli znacie jakies texty polityow lub w ogóle ludzi znanych ,ich pomyłki wpisujcie tu.......

Zych już kiedyś rzekł do mikrofonu "*****"

tu jest trochę

http://www.radio.com.pl/trojka/usta/default.asp
    brak

Komentarz

,,a ********* dziadu jeden,,

Lech Kaczyński

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

a Balcerowicz musi odejść!
        brzydki, zły i szczery

Komentarz

Nie chcem ale muszem!!!!!!!!!! LEchuuu......

Komentarz

,,trzeba się było ubezpieczyć,,

Cimoszewicz w reakcji na głosy ludzi oczekujących pomocy od rządu po powodzi kilka lat temu

społecznie wrażliwa lewica hehe ...
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

"Mam papiery od pana Anana Koffana"

Begersowa oczywiście
              Niesłusznie Skazani

Komentarz

Re: Politycy i ich texty....

Zamieszczone przez wroc(L)aw
                Dzis podczas debaty nad wyborem nowego marszałka padł za....sty text z ust 1 z kandydatów Józefa Zycha:"Stanął mi......"
                "Nie po raz pierwszy stanąl mi..."

Tak to bylo.

Po czym zafundował sobie czerwoną cegłę.. hehe.
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

nie wiem czy znacie ale mnie sie podobie

"Lubie sex jak kon owies" posłanka Beger

ihaaaa
                  Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                  że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                  choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Spolszczona wersja "sprawa Rywingate" w wykonaniu Beger podczas prac komisji śledczej.
                    Ponadto Lepper kiedyś, co prawda nie w sejmie, ani też podczas spotkania ze swym elektoratem powiedział w programie Wiśniewskiego stymulator lotniczy, chodziło mu oczywiście o symulator lotniczy.
                    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Komentarz

"Walcie się" - Zdrojewski na kongresie SLD
                      "A **** wam w dupe" - Dziewulski przed wspomnianym kongresem do osób demonstrujących przed budynkiem z pretensjami że Sojusz zdradził lewicowe ideały

Komentarz

ze świątecznego numeru Wprost, co łakomsze kąski:

"Polityk taki jak ja musi dbać o dwie dziedziny: więziennictwo i szpitalnictwo. Prędzej czy później trafi w jedno z tychmiejsc" → Andrzej Lepper

"Niektórzy do końca bronili komunizmu i wyszedł kapitalizm" → Lech Wałęsa

"Dość tego bicia się w piersi! Ileż można się bić w piersi? One są już po prostu sine od tego bicia!" → Katarzyna Piekarska

"Sejm tej kadencji nam się udał, ale posłowie już nie" → Ryszard Kalisz

"Nie wyobrażam sobie siebie w innej roli niż w roli prezydenta" → Aleksander Łukaszenko

"Uważam się za przystojnego mężczyzne, podobam się sobie" → Silvio Berlusconi
                        Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

ani be ani me---prezydęt wałensa
                          Zamieszczone przez Jaco
                          Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Zamieszczone przez jasin
                            ze świątecznego numeru Wprost, co łakomsze kąski:

"Polityk taki jak ja musi dbać o dwie dziedziny: więziennictwo i szpitalnictwo. Prędzej czy później trafi w jedno z tychmiejsc" → Andrzej Lepper
                            Coś podobnego kiedyś w dowcipie politycznym przypisano Gomułce.

"Rząd rżnie głupa" - Korwin-Mikke w Sejmie ładnych parę lat temu. Chyba się pod tym względem niestety nie zmieniło.

Komentarz

Dziewulski: "polityk jest jak prostytutka, każdego musi przyjąć" w reakcji na teksty prasowe że z Bagsikiem sie spotykał

Korwin-Mikke: " panie ośle yyyy panie pośle"

Łyżwiński " bracia Kaczyńscy powinni nosić jakieś wstążki np różową i niebieską żeby można było ich rozróżnić na sejmowych korytarzach" ( wtedy kiedy Lech już w sejmie nie był bo został prezydentem najpiekniejszego miasta świata)

aporopo Zycha i jego "*****" na całą sale kiedy był marszałkiem to Stefaniuk jako wicemarszałek prowadząc obrady miał w zwyczaju komentować wypowiedzi posłów

taki chudy z Lpru, nie pamietam nazwiska i Oleksy podczas debaty o budżecie:
                              x: "panie marszałku a czemu popieramy zachodni kapitał?"
                              wszyscy w szoku
                              Oleksy: "ale o co panu chodzi?"
                              x: "ta pomarańcza która tu leży napewno nie jest polska wiec w sejmie popieramy obcy kapitał"
                              Oleksy: "panie pośle to jest symbol wolnej Ukrainy a poza tym pomarańcze mają dużo witamin i radził bym panu wiecej ich jeść wtedy byłby pan bardziej krzepki"

Józef Gruszka: "panie pośle przed wojną był jeden Różański (w NKWD bodajże -ja) może panowie mieliście jakichś wspólnych przodków" :O

Miller: "mężczyczne poznaje sie nie po tym jak zaczyna ale jak kończy"
                              jak kończył wszyscy wiedzą....

Komentarz

Pracuję...
                              X