Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KABATY - OGNISKO !!!!! piątek , godz. 18.00 !!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• KABATY - OGNISKO !!!!! piątek , godz. 18.00 !!!!!

jest piłka , trochę osób przyjeżdża , a moze by tak zrobić sobie ognisko w najbliższą sobotę pod Kabatami połączone z pieczeniem kiełbach i piwkowanie ??? Wpisywać sie kto ma czas w sobote od powiedzmy 15 do niedzieli rano i jest tym zainteresowany ???
    Co do miejsca spotkania chętnym będe wysyłał na privy

Mam nadzieję, że się nie "nadzieję" i mi się uda... ijok: iwo5:
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Wstepnie chetny.
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ja tez wstepnie chętny...i to bardzo iwo2:
        Ale to zależy do mkilku rzeczy....ale sie postaram.
        WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

ja!

Komentarz

heh... kopac galy to nieprzepadam, ale ogniska i browarkowanie uwielbiam, wiec postaram sie byc., tyle ze juz jestem poustawiany, ale postaram sie odkrecic...

Komentarz

ja też bym sie postarał wpaść ale najprawdopodobniej będe na działce i będe świętować (mam nadzieje)przyjęce mnie do jakiejś szkoły

pozdro!

Komentarz

Ja normalnie byłbym bardzo chętny, ale jak już wcześniej wspominałem, mam czas dopiero od 30 czerwca. Tak więc niestety nie mogę. :/

Komentarz

ja wpadne

chociaz ostatnio jak tam bylem to........... nic nie pameitam 8-
                  Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Hehe, uwazaj Lysy bo nam jak ostatnio balowalismy tam z Zaglebiem to wjechala straz pozarna i po bohaterskiej akcji ugasili pozar...
                    Legijni Patrioci

Komentarz

a wiec wszyscy chętni dostaną na privy informacje , gdzie i o której się umówimy
                      co do Kabat Maciek ( LegiaL ) to my na pewno lasu nie podpalimy ... hmm... chociaz kto wie Jak chcesz to też mozesz wpaść :P

Komentarz

Zamieszczone przez LegiaL
                        Hehe, uwazaj Lysy bo nam jak ostatnio balowalismy tam z Zaglebiem to wjechala straz pozarna i po bohaterskiej akcji ugasili pozar...
                        i sie przekupic nie dali :P ale drugi raz nie przyjechali ... moze wpadne chociaz mam chyba najdalej :P

Komentarz

Ej,a może byśmy zrobili to ognisko w piątek,bo ja przyjde tylko,jeśli bede miał hajsik(oczywiste),a boje się,że w piatek wszystko wydam ....
                          Poza tym chyba nie ma róznicy piatek,czy sobota...??Chyba,że okliduje to z wasza pracą...A tak poza tym to 16:00 to chyba troche za wcześnie...
                          Ja proponuje piątek,godzine 18:00-19:00
                          Co Wy na to ?? ?? ??
                          Ps.Zajebisty pomysł...
                          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Sobota ,od godz. 17 może być , zainteresowani już dostali na privy wiadomości co do miejsca !!! Jedynie zmienimy godz. na 17.00 !!!!!!

Grochów sorry , ale w piątek pracuje , wiec za bardzo mi piątek nie pasuje !!!!

Co do reszty wpisywac sie !!!
                            Szczególnie spodziewam sie ludzi z Ursynowa , w końcu do Kabat mamy jakieś 10 minut wiec ?? ....
                            pozdro

Komentarz

łysy czemu ja nic na priva nie dostalem?? chyba wiesz ze piie i ognilka to ja lubje bardzo
                              Dragon na powietrzu

Komentarz

Pracuję...
                              X