Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszulki Naszej Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszulki Naszej Legii

Witam,

na stronie http://butik.pl/naszalegia można kupić koszulki Naszej Legii. Można także zaprojektować własne koszulki z nadrukiem, nawet pojedyncze sztuki (kontakt: info@butik.pl)

pozdrawiam

m.

Fajna taka koszulka z "WITAMY W PIEKLE". Ciekawy tylko jak to wychodzi na koszulce.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
      Fajna taka koszulka z "WITAMY W PIEKLE". Ciekawy tylko jak to wychodzi na koszulce.
      Dobrze wyjdzie, zapewniam.

m.

Komentarz

Fajne , chyba sobie zamówie jakąś

Komentarz

zaj :* te tylko troche droge :/ musze się zastanowić czy ją kupić
          http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Koszulki są całkiem fajne,ale niestety bardzo drogie :/ Te koszulki ze zdjęciami kibiców mogą być bardzo fajne
            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Ładne koszulki - te ze zdjęciami zajebiste TYLKO CENA :/

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
                Ładne koszulki - te ze zdjęciami zajebiste TYLKO CENA :/
                No coż, koszulki są dobrej jakości i nie jest to masowa produkcja: każdy nadruk wykonywany jest indywidualnie. Wytrzymają i pranie i mecz

PROMOCYJNIE dostępne są 2 koszulki o niższych cenach:

Premium: http://butik.pl/b1/commodity?groupId=90987
                Standard: http://butik.pl/b1/commodity?groupId=98964

m.

Komentarz

Tylko czy to aby napewno są koszulki "Naszej Legii" ???

Bo cos mam małe watpliwosci, bo przycinka jest straszna, po drugie do tej pory "Nasza Legia" miała troszke inny charakter reklamy (zawsze było dopisane Tygodnik Kibiców Legii Warszawa) No i nic o tym nie pisano.

A jesli nie jest to produkowane przez "Nasza Legie" to jest to kurestwo, bo jak nic jest wykorzystywane logo NL.

Zreszta juz we wtorek sie dowiemy czy NL to zareklamuje.
                  Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                  że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                  choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

To nie jest żadne "kurestwo", tylko oficjalne koszulki Naszej Legii, z wykorzystaniem materiałów przekazanych przez redakcję i za zgodą redakcji. Nie wiem, czy do najbliższego numeru trafi reklama, ale do kolejnych na pewno.

m.

Komentarz

A jakbyśmy większą ilość zamówili , są zniżki??

Komentarz

Ej no, nie przeginajcie. Wcale nie są takie drogie. Ciężko jest wszystkim dogodzić. Z tego co zauważyłem koszulki są dobrej jakości. Fruit of the loom tandety wielkiej chyba nie robi...
                        Pomysł fajny, nie powiem.
                        Marcinj powiedz mi jeszcze czy to są tylko białe koszulki? A inne kolory?
                        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                          Ej no, nie przeginajcie. Wcale nie są takie drogie. Ciężko jest wszystkim dogodzić. Z tego co zauważyłem koszulki są dobrej jakości. Fruit of the loom tandety wielkiej chyba nie robi...
                          Pomysł fajny, nie powiem.
                          Marcinj powiedz mi jeszcze czy to są tylko białe koszulki? A inne kolory?
                          Niestety tylko białe (akurat kibicom Legii nie powinno to bardzo przeszkadzac). Planujemy też kolorowe, ale to później i będą droższe. Chciałem jeszcze dodać, że z koszulek Fruit of The Loom też wybraliśmy droższy rodzaj.

Zapraszam wszystkie grupy kibiców Legii (no i nie tylko ) do zakładania u nas butików ze swoimi koszulkami. Każdy może zaprojektować koszulki dla swojej ekipy (nawet ze swoją ksywa) i potem sprzedawać je przez net. Nic to nie kosztuje, a zabawa jest fajna. No i nawet zarobić można.

m.

Komentarz

Zamieszczone przez marcinj
                            Każdy może zaprojektować koszulki dla swojej ekipy (nawet ze swoją ksywa) i potem sprzedawać je przez net. Nic to nie kosztuje, a zabawa jest fajna. No i nawet zarobić można.

m.
                            Chyba coś pokombinuje... '8

Komentarz

chyab tez sobie zmoaiwe taka koszulke tylkow iedze ze tzreba sie tam logowac a zbytnio mi sie teraz nie chce ale zastanowie sie nad tym!
                              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Pracuję...
                              X