Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pozdrowienia !

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pozdrowienia !

Początek wakacji , urlopów . Każdy z nas na pewno gdzieś wyjedzie - jedni bliżej , drudzy dalej , jedni za granicę , drudzy nie .
    Założyłem ten temat ,by ludzie , którzy gdzieś wyjechali ( i gdyby oczywiście mieli dostęp do neta ! ) mogli pozdrawiać z róznych zakątków Polski i Europy innych Legionistów ... pisać swoje przeżycia , historie - "na gorąco" .
    Mam nadzieję ,że temat się spodoba , że każdy jak będzie miał możliwość coś tu wpisze .

Póki co pozdrowienia dla wszystkich ludzi z eLką w sercu przesyłam ja - Mazi z BROka .

PS
    Cholera siedze samemu w domu , bo ognisko zostało odwołane . W niedziele wybywam i jak będę miał możliwośc na pewno prześlę pozdrowienia .

(L) 4EVER !!!
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

:/ Też miałem mieć ognisko a tu lipa co do tych pozdrowień do za miesiąc jade do Angli i może coś skrobne
    http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Zamieszczone przez R@dek (L)
      :/ Też miałem mieć ognisko a tu lipa co do tych pozdrowień do za miesiąc jade do Angli i może coś skrobne
      A do jakiej miejscowości

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
        Zamieszczone przez R@dek (L)
        A do jakiej miejscowości

Cantenbury pod Londynem to jest kurs językowy a my zrobimy z tego kurs ijany:
        http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

ja jade na caly lipiec do gdyni ciekawe jakie beda reakcje jak usiade w kafeii na godzinke i bede klikal na forum Legii '8
          Dragon na powietrzu

Komentarz

Legia i co WIECEJ??

pozdro.4444alll szacunek panowie...coz jestem z miasta łodzi ale to nic nie szkodzi bo sznuje tylko jeden klub!!!udanych wakacji i nie zapomnianej zabawy wam zycze.

Komentarz

nio ja wyjedzam do panny w poniedzialek na 6 dni ale wracam szybko bo na wyjedza do babci a ja bede pracowal eh ale w sierpniu sobie odbije z nia bedzie niezle szalenstwo hehe))))
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Wyjeżdżam już za godzinkę i chyba przez najblizsze 2 tygodnie nie będe pisał na forum , chyba że dorwe w Anglii jakiś komputerek . Pozdrawiam

Komentarz

Wyjeżdżam już za godzinkę i chyba przez najblizsze 2 tygodnie nie będe pisał na forum , chyba że dorwe w Anglii jakiś komputerek . Pozdrawiam
                  I płaczesz??Ja moge jechac za Ciebie do Anglii..
                  więc ja też musze się żegnać,bo wyjeżdżam na ......sparing do Łukowa na 2 dni.. :buhaha:
                  WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Yankes-Natolin
                    ja jade na caly lipiec do gdyni ciekawe jakie beda reakcje jak usiade w kafeii na godzinke i bede klikal na forum Legii '8

szkoda ze nie w sierpniu.. bo akurat ja jade, bym ciebie oprowadzil po moich rejonach tam gdzie kiedys mieszklalem.. '8 i pokazalbym jak sie bawia chlopaki w gdyni '8

pzdr

Komentarz

Ja wlasnie wrocilem... i znowu wyjezdzam... takze pozdrawiam wszystkich... nie mam zbytnio czasu by cos wiecej napisac... narazie wszystkim

Komentarz

no a ja w środe :wnogi: do Ustki '8
                        ale sie ciesze :>
                        Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
                          I płaczesz??Ja moge jechac za Ciebie do Anglii..
                          więc ja też musze się żegnać,bo wyjeżdżam na ......sparing do Łjowa na 2 dni.. :buhaha:
                          Ps.Yankes-przyjebałeś w **** :/
                          Placze, bo myslalem ze nie bede pisal, ale dorwalem komputerek. Pozdro

Komentarz

No, papa.......po południu wybywam na działencję i raczej nie będę miał dostępu do internetu (chyba że kafeję reaktywowali, ale nic mi o tym nie wiadomo )
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                              No, papa.......po południu wybywam na działencję i raczej nie będę miał dostępu do internetu (chyba że kafeję reaktywowali, ale nic mi o tym nie wiadomo )
                              Baw sie dobrze

Komentarz

Pracuję...
                              X